NO i Waldku chyba tak będzie najlepiej, a z tym hasłem yorkowym, to mozna dac tez jakąś sylwetkę yorka, wiesz jakiś zarys, a jeśli chodzi o ten fotmat na smycz, to chyba jest on identyczny z tym formatem na indetyfikatory, bo ja planuje, żeby do takiego identyfikatora jakoś przyczepić smycz, bo ja nie wiem czy sa takie specjalne ''koszuki'' zaby przpypiać do smyczy :roll: