tak, moja sunia ma dlugi zakrecony ogon :)
a co do stawki sznaucerow podam ale jak wroce ze szkoly :) wiec wieczorkiem, ale wsyzstkich psow bylo jak na moj gust duzo bo az ponad 1400 :)
a co do tego dlaczego Zw. SK. daja na krajowkach, wydaje mi sie ze do bratyslawy przyjezdza i tak wystarczajaca liczba psow, wiec dlaczego by nie dac tego tytulu na krajowkach co by wiecej psov :) przyjechalo :D
i jeszcze co do miejsca wystawy w BB, supeR !!!! kilometry lak zeby psa wyprowadzic :) 2 mankamenty :D "nie najczystrze" ubikacje i mokradla obok glownego ringu ;]