Jump to content
Dogomania

Kostek

Members
  • Posts

    3750
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kostek

  1. Weronka to nie moje widzi mi sie;)
  2. Dorota czy Ty myslisz ze ludzie siedza na dogo caly dzien i noc?otoz nie prywatne zycie bez komputera tez istnieje a sprawy adopcji raczej zalatwia sie telefonicznie a nie przez forum...i z racji tego ze Diana nie jest latwym psem nie wchodzi w gre zadne jej oddawanie do przewozu czy inne kombinacje osoby chetne na Diane musza sie z nia zapoznac u nas i stosowac bezwzglednie do zalecen aby nie musiala do nas wrocic Ania ale Weronka nie jest imieniem ludzkim(chyba) szkolenie jest prawdopodobnie ok 14 geram mi imiona ludzkie nie przeszkadzaja ale rozne dziwne sytuacje pozniej z tego wszystkiego wychodza;)
  3. Wiola zostala przechrzczona na Wajole zeby sie ludzie nie burzyli;)
  4. tzn ze psa moglby obejrzec syn a nie tesciowie,tak?
  5. a czy tesciowie przyjada po Diane do nas?
  6. na razie nie mamy nikogo p.Malgosiu a jak sprawa z kotem?ktos juz wybrany?
  7. wiecie co ja nie mam slow dzisiaj przed 15 jakis debil rzucil psem mala sunieczka przez 2 metrowa brame,cud ze malej sie nic nie stalo
  8. Wesolek jeszcze Alfredo przestaje tez widziec,Oczek ma czesciowa zacme
  9. kurcze wiecie co Jordus wyglada strasznie bez tej lapki nawet kikutka nie ma tylko obciachane do samej miednicy:( moze jak sie troszke zarosnie bedzie lepiej mimo wszystko radosc z pysia nie schodzi
  10. wieksza wiekszosc jest ciachnieta do ciahcniecia zostalo nam kilka sztuk najnowszych nabytkow
  11. informuje sie jesli jest o czym na razie nic sie nie zmienilo
  12. jest dla nich caly worek eukanuby puppy i pronature puppy
  13. Eva ja niestety nie mam kiedy pojechac do Teresy mam do niej 2h w jedna strone a nie posiadam niestety tyle czasu wiem tylko ze Teresa na pewno bedzie wdzieczna za ogloszenia psow szczegolnie Pluta
  14. zaczela demolowac mieszkanie...szkoda ze pan nie dala wczesniej znac ale tak przewaznie jest...
  15. zaskakujaco sie dziwisz ze ktos nie ma czasu na smsa odpisac wiec cie uswiadamiam bo mam kontakt z Teresa i wiem ze naprawde czasami trudno nawet pogadac minute nie ma co sie oburzac kazdy jest potrzebny tylko miejcie troche zrozumienia i wyrozumialosci
  16. przeciez Teresa nie siedzi na pupsku,codziennie gania za jakimis zwierzakami poczekajcie na pewno odpowie
  17. niestety niszczy w domu-musi isc do osoby ktora bedzie ja wszedzie ze soba zabierac
  18. odebralam Koritke ledwo niunia szla,dostala zastrzyki p.bolowe i czekamy co bedzie dalej,okazalo sie ze strasznie zacisnal sie jej odzwiernik i stad ten powiekszony zoladek,pani dr otworzyla odzwiernik poprzez wyciecie kawalka scianki i teraz mysza ma jesc plynne pokarmy aby nic twardego nie przebilo scianek,jutro kontrola co dalej sie zobaczy wyniki histo za 2-3 tygodnie lapki baaardzo potrzebne bo dluga droga przed Koritka
  19. wycinek pobrany czekamy na wyniki histo Niunia jest zszywana i zaczynaja mala wybudzac ciesze sie jak maly gnoj chociaz nie wiadomo jeszcze co bedzie z histo ale wazne ze mala zyje
×
×
  • Create New...