Jump to content
Dogomania

an3czka

Members
  • Posts

    5581
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by an3czka

  1. [quote name='malawaszka']wowwwww już są dwa :loveu: cudne śliczne boskie :loveu: :loveu: :loveu:[/quote] [I][B]Dzięki:loveu:[/B][/I] :loveu: :loveu:
  2. [quote name='HankaRupczewska']Potwierdzam : DOTARŁY ![/quote] [I][B]Ja tam ich nie widziałam:lol!: [/B][/I]
  3. [quote name='HankaRupczewska'] Strasznie nam dzisiaj nawiało ... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images11.fotosik.pl/22/ad5cc5da2a4aa6ee.jpg[/IMG][/URL] [/quote] [I][B]Pieknie!:loveu: [/B][/I] [I][B]Ja już dawno na spacerze z Basco nie byłam. Ciągle czasu brakuje. Dobrze, że mam męża...[/B][/I]
  4. [quote name='M10M']A zimowego nie będzie :evil_lol: Chyba, że w lutym spadną śniegi i zrobisz Basco na śniegu a po bokach koty przy kominku (albo chociaż w wielkim fotelu, na kocu).......:lol: ;)[/quote] [I][B]Mogą być i koty szalejące na śniegu. W końcu od czego jest Photoshop[/B][/I]:evil_lol:
  5. [quote name='M10M']Oooo! A jeszcze przed chwilą zachwycałam się zdjęciem płynącego Basco..... A tu cała trójca :multi: ;)[/quote] [B][I]Baner letni stał się nieaktualny:cool3: [/I][/B] [B][/B]
  6. [quote name='Honey']Fajna, pomimo tego, ze u nas gosci przyjmuje sie tak: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [IMG]http://img234.imageshack.us/img234/9622/carolinn11dh5.jpg[/IMG] ... a moze wlasnie dlatego ?... :lol: A tak serio - to przesympatyczni ludzie, z ktorymi od razu przypadlismy sobie do gustu. Wszystkie trzy zdjecia sa autorstwa mojej corki, co najlepiej widac na ostatnim :lol: [IMG]http://img61.imageshack.us/img61/774/carolinn12vo3.jpg[/IMG] [IMG]http://img186.imageshack.us/img186/6862/carolinn14qn8.jpg[/IMG][/quote] [I][B]Super, że maluszki trafią do fajnych domów:loveu: [/B][/I] [I][B]Czekam na kolejne zdjęcia przyszłych rodziców:p [/B][/I]
  7. [quote name='Honey']Hehe, tyle za na karniszach wiesza sie firanki, a tu mam wrazenie, ze bedzie odwrotnie :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] [I][B]Nie mamy firanek. Tak jak byśmy przewidzieli, że będą koty:lol:[/B][/I]
  8. [quote name='Nugatowa']Buhahahaha.....dobre :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Mi sie wydaje ze Irek to taki świrus. łobuz i urwis, a Ivo taki szlachcic i lord pelen majestatu :eviltong: [/QUOTE] [I][B]Dokładnie. Są zupełnie różne:evil_lol:[/B][/I] [QUOTE]Fajne macie te K[COLOR=red][B](A)[/B][/COLOR]rnisze:cool3: :cool3:[/quote] :lol: :lol: :lol:
  9. an3czka

    zakoceni.pl

    [quote name='coztego']A co to za kosmita? :crazyeye: [/quote] [I][B]Przybył z bardzo odległej planety:eviltong: [/B][/I]
  10. [quote name='Honey']No tak.. tego nie wzielam pod uwage... :evil_lol:[/quote] [B][I]Kiedyś oglądaliśmy Forresta Gumpa. Na samym początku filmu, gdy są jeszcze napisy widać fruwające piórko...[/I][/B] [B][I]Gdybyś widziała jak Irek szalał. Walił w telewizor łapą jak nakręcony[/I][/B]:evil_lol:
  11. an3czka

    zakoceni.pl

    [quote name='M10M']Witaj Ivo - my już się znamy ;)[/quote] [I][B]Miauuuuuuuuuuuuuu!!!!:lol: [/B][/I]
  12. an3czka

    zakoceni.pl

    [quote name='Squ'] an3czka ja chyba nie w temacie.. a co z Irciem? :roll:[/quote] [I][B]No jak to co? Jest Ircio i Ivo:p [/B][/I]
  13. [quote name='Honey']Gratuluje zakocenia ! Telewizor teraz mozesz wyrzucic, koty zapewnia Wam rozrywke :evil_lol:[/quote] [I][B]Dzięki. Nie wyrzucę, bo koty lubią oglądać telewizję:lol: [/B][/I]
  14. an3czka

    zakoceni.pl

    [I][B]Dzień dobry. Nazywam się Ivo:p [/B][/I] [B][/B] [IMG]http://i17.photobucket.com/albums/b91/an3czka/IVO/DSC_0059.jpg[/IMG]
  15. [I][B]Dziś troszkę popstrykałam i z jakichś 100 zdjęć dobrych wyszło tyle:cool1::[/B][/I] [B][/B] [IMG]http://i17.photobucket.com/albums/b91/an3czka/IVO/DSC_0057.jpg[/IMG] [I][B]Takie mam błękitne oczyska:loveu: [/B][/I] [B][/B] [IMG]http://i17.photobucket.com/albums/b91/an3czka/IVO/DSC_0059.jpg[/IMG]
  16. [quote name='Maga100'][B]świetnie, ze masz już dwa ! :klacz: Bedziesz miała tak fajnie, jak ja :cool3: [/B] [B]to rodzeństwo, prawda? [/QUOTE][/B] [I][B]Tak, bracia:p [/B][/I] [I][B][QUOTE][/B][/I] [B]hahhaha, zupełnie jak u mnie. Pelagia drze morde jak tylko pomyśli o jedzeniu i nie ma żadnej siły jej uciszyć, dopóki nie dostanie miski. Stefan ani razu wydał się z siebie miauku. Stefan je dostojnie, jak na kota przystało. Pelagia rzuca sie , jakby od miesiąca nie jadła. Wsadza do miski całą mordę. Potem jest cała w whiskasie, łącznie z czołem :lol: Muszę im dawac w dwóch osobnych miskach, bo Pelagia odpycha biednego Stefana, żeby przypadkiem jej za dużo nie zjadł :cool1: [/B][/quote] [I][B]O nie! Ja nigdy nie daję, jak drze dziób. Odstawiam i czekam, aż się uciszy. Nie odniosłam jeszcze wielkiego sukcecu, ale kiedyś było gorzej - wystarczyło, że wstałam rano z łózka, a ten juz był w kuchni i darł się:razz: [/B][/I]
  17. [quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:loveu::loveu::loveu:Aniu ale się cudownie zakociliście:loveu:[/I][/B] [I][B]tylko czy Basko nie chciałby dla równosci psiej siostry;)[/B][/I] [I][B]aha no i GRATULKI:multi:[/B][/I] [/quote] [B][I]Dzięki Alu.[/I][/B] [B][I]Myślę, że Basco siostry by nie chciał:lol: [/I][/B]
  18. [quote name='olcha']Jakie fajne czudaki :loveu: Wiesz, że te dwa zdjęcia zmuszają mnie do krzyczenia "jeszcze" :cool3: :evil_lol: Swietne są. Fajnie, że mogą wychowywać się razem :loveu:[/quote] [I][B]Ja też się cieszę. Wczoraj jeszcze Ivo nie był skłonny do zabaw, ale dziś już szaleli razem:loveu: [/B][/I]
  19. [quote name='Dalmatynkaa']To jest moja ulubiona rasa kotków :eviltong: Ale narazie takiego miec nie mogę bo rodzice protestują :placz: Mimo wszystko prosze o nowe zdjęcia szaraka :cool3:[/quote] [B][I]Z miłą chęcią wstawię, gdy tylko jakieś zrobię;) [/I][/B]
  20. [quote name='gochgoch'][IMG]http://i17.photobucket.com/albums/b91/an3czka/IVO/DSC_0009.jpg[/IMG] [FONT=System]o kurcze!!!! superowo macie!!!! niesamowite są te koty!!!! jestem ciekawa jakie będą jak dorosną... ta sierść i w ogóle...[/FONT] [FONT=System]szkoda tylko , że z kotami nie chodzi się na spacery i nie będziesz im Aniu robiła takich ujęć jak Basculcowi...w trawie....na łące...ech....[/FONT] [/quote] [B][I]Są strasznie kochane, a sierść mają aksamitną-to sam podszerstek:loveu: [/I][/B] [B][I]Na spacery raczej nie będziemy ich brali, ale postaram się w domu pstrykać. Niestety nie dość, że mamy raczej słabo nasłonecznione mieszkanie, to praktycznie nie ma mnie w domu gdy jest jasno, więc pozostaje mi pstrykanie z fleszem, a to juz nie takie fajne i Ivkowi wychodzą czerwone oczy:cool1: [/I][/B] [B][/B]
  21. [quote name='M10M']Miło mi, że się spodobała :oops: To może i do [B]Kociokwika[/B] się przekonasz..... :lol: ;)[/quote] [B][I]Jestem w trakcie:mdrmed: [/I][/B]
  22. [quote name='Dobcia']Jaki śliczny:loveu: :loveu: :loveu: A futerko jak u baranka:cool3: :loveu:[/quote] [I][B]A dziękuję:loveu: [/B][/I] [I][B]Futerko ma rewelacyjne. Już prawie takie, jak dorosły kot - mięciuchne i milutkie. Irek ma jeszcze puszek:p [/B][/I]
  23. [quote name='M10M']Ale zmieni z czasem na te niesamowicie żółte???? W zyciu nie widziałam na żywo kota z takimi oczami jak Malwy... Mama Twoich korniszków też ma takie miodowe? ;)[/quote] [B][I]Nie. Będzie miał niebieskie. Natomiast nie wiadomo jaki będzie miał docelowy kolor sierści. Przyznam, że nie przypatrzyłam się dokładnie oczyskom mamy moich korniszków, ale są ciemne i ogromne:p [/I][/B]
  24. [quote name='M10M']No, to Ci czasem szachownica wyjdzie :evil_lol: Dla porównania - korniszonka mojej siostry: [IMG]http://republika.pl/psy_koty/na_dodomanie/malwina_jest.jpg[/IMG] ;)[/quote] :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: [I][B]Śliczna jest.[/B][/I] [I][B]Muszę zrobić zdjęcia bez lampy, to zobaczycie jakie Ivcio ma błękitne gały:p [/B][/I]
  25. [quote name='Poświata']:mdleje: normalnie padłam z zachwytu :loveu: . Są obłędne !!!!!!! Muszę chyba szybko usamodzielnić i wysłać "na swoje mojego alergicznego synka :mad: , bo ja też chce kotecka :placz: .[/quote] :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :bigcool: :bigcool: :bigcool: :bigcool: :bigcool:
×
×
  • Create New...