Zdjecia super!!!!!! Swietne i zabawne komentarze - niezle sie usmialam :D :D :D :D
Co do moich zdjec mam ich ok. 100 i mam problem z umieszczeniem ich gdziekolwiek :cry: . Poprosilam "Bullteriersite" o umieszczenie ich na jego stronie - Zobaczymy czy sie uda - jesli juz beda napewno napisze, gdzie je mozna znalezc
Co do nastepnego zlociku, to proponuje plac przy ul. Obrońców Tobruku polaczony z tzw. parkiem Fort Bema. Jest tam duzy plac, ogrodzony - nasze pociechy mialyby super przygode.
Niestety nie moge wstawiac jeszcze obrazkow :cry: , wiec nie moge przedstawic Wam ewentualnej mapki dojazu. Chyba, ze ktos kto moze wstawiac obrazy, poda mi swojego maila a ja przysle mu mapke dojazu.
Proponuje termin 23.10. Co Wy na to?