[quote name='florance']a wiecie co jest najlepsze...? tak zbaczając z tematu... Już w sumie z 15 ossób mnie pytało, czy to york!!! :evil: zawsze w lecznicy w poczekalni ktoś zapyta..."a to york, prawda?" identycznie było na spacerach i dziś jak tankowałąm auto to na stacji - babka to samo... :evil: ja rozumiem, że on bez metryki i w ogóle, ale żeby od razu york?? :o[/quote]
Ciesze sie, że juz mu lepiej.
Słuchaj. Może to faktycznie jest York a tylko Tobie sie zdaje , że to sznaucer ;););) :):)