[quote name='orsini']
i np. Czesi robia grzywke inaczej niz wiekszosc z nas-nie wycinaja pomiedzy jedna a druga grzywka przerwy[/quote]
no mi tez własnie taka sie podoba jedna na całości , bez przerwy pomiedzy. Bo wtedy jak się zrobi przerwe to w sumie nie jest juz grzywka tylko brwi , tak jakby ;)