No cóż, to widocznie ich błąd, że na druczku mają za dużo miejsca :) w regulaminie tego nie ma, ale może ślepa jestem :) za to jest tam taki zapis
[QUOTE]Przydomek zgłasza się za pośrednictwem Zarządu
Oddziału na formularzu (wzór .....) w dwóch egzemplarzach, z których po zatwierdzeniu jeden otrzymuje
hodowca, drugi pozostaje w aktach Oddziału.[/QUOTE]
A mi dali tylko jeden papierek do wypełnienia..