A to super team:pracujący Germanika,i SengaSengana wypatrująca kolejnych "ofiar"
[URL=http://imageshack.us][img]http://img358.imageshack.us/img358/5519/tndscf00254vi.jpg[/img][/URL]
A to trochę inna nacja,ale jak już się nauczyłem to wstawiam tu.Piękny pies Orsini.
[URL=http://imageshack.us][img]http://img422.imageshack.us/img422/8983/tnp10100909sp.jpg[/img][/URL]
A to moja mała Inspiracja w jesiennej scenerii(autor zdjęć Orsini)
[URL=http://imageshack.us][img]http://img161.imageshack.us/img161/9690/tninspiracja0qy.jpg[/img][/URL]
[URL=http://imageshack.us][img]http://img161.imageshack.us/img161/8283/tn17a02502zq.jpg[/img][/URL]
i FALSTAFF Zikkurat
[URL=http://imageshack.us][img]http://img161.imageshack.us/img161/9446/tnfalstaff1sl.jpg[/img][/URL]
...szczególne podziękowania dla kochanej SengaSengana za cierpliwość.
[quote name='orsini']Germanika a gdzie sa Twoje 2 kotki z piwnicy bo nie pamietam....
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]
Z pamięcia coraz gorzej,kotki wyjechały do Warszawy do Joli, a nie do SengaSengana.A tak ogólnie to u SengaSengana jest moja Gryka i ma się dobrze,zresztą niedługo będzie tam rezydował chińczyk.
Każda wystawa jest inna,każdy sędzia jest inny,różne są oceny,sposoby ich przyznawania.Jednemu podoba się cacko,drugiemu ......Takie życie.Była ładna pogoda,spotkanie ze znajomymi,to się liczy.Jedna jaskółka wiosny nie czyni.
[quote name='Gośka'][img]http://img221.imageshack.us/img221/9638/obraz10tj.jpg[/img][/quote]
Matrix,trzymam Cię za słowo,że chcesz takiego psa.Jeżeli urodzi mi się taki szczeniak to masz go ode mnie w prezencie.Niedługo będzie kryta Orla,więc już się szykuj.