Jump to content
Dogomania

Ajrisz

Members
  • Posts

    984
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajrisz

  1. Ej, wiecie co? Wyluzowalibyscie nieco. Kazdy ma prawo przedstawic przeciez swoje prywatne zdanie, faktem jest ze Marzena nieco zaszalala w kwesti wlasnych opinii, i z nie kazdym jej argumentem jestem w stanie sie zgodzic < a juz na pewno nie z lalka na sznurku! w zadnym wypadku >, no ale ludzie, zmiencie ton wysylanych wiadomosci. Co proponuje? Skonczyc dyskusje na temat Hero, dopoki nie zostana przedstawione oficjalne wyniki jego matki. Jezeli juz beda dostepne, prosze bardzo, mozecie sie nawet zasztyletowac tutaj na oczach biednych uzytkownikow <oczywiscie lepsze wrazenie byloby na zywo, wiec moze powinniscie spotkac sie po jakiejs wystawie, czy cos... ;] >, no ale na razie, nie warto snuc jakis bezpodstawnych wnioskow na ten temat. Aha, i zauwazcie ze ton wypowiedzi Marzeny, jest zupelnie inny od wypowiedzi niektorych osob, wiec to rowniez warto byloby wziac pod uwage.
  2. Poprosze o border collie, w takim razie. :D
  3. Ajrisz

    Lublin - 12.06

    [quote]W katalogu jest owczarek austrialijski 1 - JURETT'S NORTHLAND BOUND. Z tego co pamietam prezenter mowil na bisach o australian cattle dog wiec chyba to to samo.[/quote] Zapewniam Cie, ze to nie jest australian cattle dog. One nawet nie pochodza z jednego kraju, mimo ze maja ten sam w nazwie 8)
  4. [quote]Ale chyba uchyle rabka tejemnicy i napisze ze maluszek to Yazina's Upside Down, w domu bedzie Space. Mamusia to Int.Ch., Multi.Ch. Yazina's Jaakukka a tatus to Multi.Ch. Oodnadatta True Deal. [/quote] E, to fajny. Pytam, poniewaz malo jest w Polsce reproduktorow merlakow o ciekawych rodowodach, no ale widac ze pojawi sie cos swiezego. [quote]Za to moge ci wyslac zdjecia z Plocka, twoje i Raisy[/quote] A to jak najbardziej... :D
  5. [quote]PS: a od dzisiaj wieczorem stadko NNL sie powieksza o blue merle pieska!!![/quote] A skad piesek? Mam nadzieje, ze umiescicie cos na stronie :D
  6. Dzieki, dzieki, i zarazem gratulacje dla nowo narodzonych :D Rysia na BOG nic nie zdobyla, mimo iz elegancko sie prezentowala, niemniej jednak nie slyszalam dotad aby border stanal na "duzym" pudle w Polsce. My sie do Warszawy nie wybieramy, natomiast jedziemy do Krakowa. Reflektuje ktos? ;]
  7. Noelani, Ja jestem chetna, ja! Wyslalam Ci priv na collie forum ;]
  8. A my sie wybieramy. Do Krakowa rowniez. W Plocku czeka na nas numer 13, i mam nadzieje ze nie bedzie pechowy.
  9. Wielkie dzieki! Teraz juz wiem wszystko. :D
  10. Dzieeeeki! [quote] z Muszyńskich Łąk [/quote] Matko, jakas nowosc! I ja nic nie wiem! Czy moglabys mi podac po jakich rodzicach jest ta sucz?
  11. Jeszcze raz prosze o BORDER COLLIE. :modla:
  12. Mam, mam! Faktycznie bardzo fajny wywiad z Sara, aczkolwiek mogliby dodac wiecej unikatowych zdjec.
  13. Bardzo prosze o stawke border collie. :D
  14. Ajrisz

    Bytom-maj 2005

    Dzieki wielkie! Kurcze no, moglam pojechac. :-?
  15. Pokazy sa we wtorek, okolo godziny 13.00 - 13.30 na stadionie Metalowiec - Dabrowa.
  16. To juz jest nowy numer? Super fajnie.
  17. Ajrisz

    Bytom-maj 2005

    Jeszcze raz prosze o stawke Border Collie
  18. No i chyba kolejne pokazy nam przepadna. :-? Ale lepiej poczekac te kilka dni az odrosnie, bo potem na zawodach w Pecicach bedziemy miec niemila niespodzianke.
  19. Ajrisz

    Bytom-maj 2005

    Rownie ladnie jak w temacie wystawy w Radomiu prosze o stawke border collie.
  20. Ajrisz

    Radom 2005 Krajowa

    Ladnie prosze o border collie.
  21. Nie bylo? O matko, a to ci dopiero...
  22. O stawke border collie bardzo prosze :lol:
  23. Otoz to, otoz to... spotykamy sie w Plocku, jak na razie jestem zachwycona organizacja i faktem ze Raisa jest sama w klasie 8) Moze zla passa drugich lokat sie wreszcie skonczy, no ale nie chce zapeszac.
  24. Mnie sie niezbyt spodobal fakt, iz troche agresywnie zareagowala na moja suke, ale tylko na ringu to sie zdarzylo. Nas w Radomiu nie bedzie, czy ktos zamierza wystartowac na zawodach w Pecicach? BTW, wyslalam formularz wypelniajac recznie, bo nadal mialam problemy tym razem z outlookiem. Mam nadzieje, ze bedzie w miare czytelny
  25. To ja sie jeszcze na wszelki wypadek zapytam, jak maja wygladac te zgloszenia, i co w nich oprocz tych podstawowych danych i klasy trzeba napisac. Sorry, ze jestem taki debil, ale niestety w wypelnianiu jakichs drukow czy zgloszen nigdy nie bylam najlepsza.
×
×
  • Create New...