Ej, wiecie co?
Wyluzowalibyscie nieco.
Kazdy ma prawo przedstawic przeciez swoje prywatne zdanie, faktem jest ze Marzena nieco zaszalala w kwesti wlasnych opinii, i z nie kazdym jej argumentem jestem w stanie sie zgodzic < a juz na pewno nie z lalka na sznurku! w zadnym wypadku >, no ale ludzie, zmiencie ton wysylanych wiadomosci.
Co proponuje? Skonczyc dyskusje na temat Hero, dopoki nie zostana przedstawione oficjalne wyniki jego matki. Jezeli juz beda dostepne, prosze bardzo, mozecie sie nawet zasztyletowac tutaj na oczach biednych uzytkownikow <oczywiscie lepsze wrazenie byloby na zywo, wiec moze powinniscie spotkac sie po jakiejs wystawie, czy cos... ;] >, no ale na razie, nie warto snuc jakis bezpodstawnych wnioskow na ten temat.
Aha, i zauwazcie ze ton wypowiedzi Marzeny, jest zupelnie inny od wypowiedzi niektorych osob, wiec to rowniez warto byloby wziac pod uwage.