Kolezanki, otoz trzeba byc zalogowanym 8)
I podobnie, jak ludzie z tego forum - polecam prace nad wystawianiem.
Nie ustawiaj go bezdotykowo, jezeli nie jest tego nauczony. Popraw mu tylne lapy, i ogon. Siodlo ma, ale mysle, ze jakbys nieco przesunela tylne konczyny do tylu, to by nieco poprawilo sprawe. On ma troche przydlugie lapy, moze faktycznie powinien nieco przytyc?
Pozdrawiam.