U nas przważnie skejty chodzili i chodzą nadal z pitami, astami, ale zdarzy się widok z jakimś malutkim psiaczkiem jak idzie, słodko naprawde wygląda ;)
Jak miałam shar pei'a to niektózy ludzie (starsze pokolenie) mieli jakieś wonty co do mojego psa i mnie, a chłopaki przewaznie że fajnego mam psa i co robie że jest tak dobrze umięsniony.