Jump to content
Dogomania

panienkabubu

Members
  • Posts

    8223
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by panienkabubu

  1. [quote name='Jagoodka']I ja dostałam :)[B]Vigo[/B] ja szukałam, bo też jadę tylko na niedzielę, ale moje plany zostały zmodyfikowane i od piatku będę na kongresie w Warszawce, więc do Poznania jedziemy z warszawy, ale ew. jeżeli nie znajdziesz nikogo do wspólnej podróży to my bardzo chętnie się dołączymy w podróż powrotną na Śląsk :)[/QUOTE] Jagódko, ja bym Was wzięła, ale klatę dla Franciszki biorę i niestety .... Chociaż jakby się uparł, to mogę ją trochę inaczej ułożyć ..... Gdyby coś, daj znać :)
  2. [quote name='Drixon']czy Bubu była we wrocku może? na ringu przed Bernami? bo zawiesiłam oko na pięknym ruchu pewnej Bernardynki :razz: i do dziś zbieram szczęke z ziemi Szkoda że ten mój burek taki niekompatkowy :| i że się nie upchną[/QUOTE] Tak to my :) Ale czy piękny ruch ma Frania to proszę mnie nie pytać, bo ja bywam w stosunku do niej bardzo subiektywna :)
  3. [quote name='Drixon']szukam transportu na Częstochowę (mysłowice -cz-wa) z dużym psem(Landkiem) :roll: dorzucam się do paliwa :roll:[/QUOTE] Niestety, jadę z bernardynem, nie zmieścimy się :(
  4. Dziś dostałam numerek :O
  5. [quote name='Merrick']Nie wiem jak Was, ale mnie to co wyczytałam właśnie na stronie oddziału częstochowskiego mocno wkurzyło :angryy: Gdy zgłaszałam Baldura na wystawę było napisane, że za pierwszego psa 80 zł, a w dniu wystawy 100 zł. Teraz nagle patrzę, a cenę 100 zamieniono na 150 :angryy: Rozumiem, że może nastąpić zmiana obsady sędziowskiej z niespodziewanych przyczyn, ale nie może być tak, że nagle podwyższa się cenę zgłoszenia :shake: Dodatkowe 50 zł to dla mnie dużo, i gdyby coś mnie nie podkusiło do przejrzenia jeszcze raz opłat, to przeżyłabym niezły szok przy wyciąganiu potwierdzenia ze skrzynki :shake: Tak się nie robi. Wielki minus dla oddziału :shake:[/QUOTE] W kwietniu zrobili tak, że cały czas było napisane, że Interchampiony za darmo, a potem wrzucili 50zł :) Wycofałam. Widzę, że żerowanie na wystawcach to atut tego oddziału.
  6. [quote name='Monalisa4']tu ci napisze ;))) Może i inni przyjadą ;)) o 11 msza polowa dla myśliwych Nastepnie pokazy jazdy konnej kaskaderskie,Bęndą sokolnicy,pokazy psów ras polskich ! oczywiście wlasciciele w strojach szlachty polskiej ;) pokazy pracy psów ż myśliwskich ;) Pogon za lisem dobre żarełko Myśliwskie ;) i wiele innych atrakcji a na koniec Wyścigi hartów.[/QUOTE] Super! Może i ja przyjadę ;)
  7. Rzeczywiście potwierdzam, ringi na hali tragicznie małe, CIASNA hala, był upał, hałas, koszmar. Najlepszy był wybór BIS, kto był i widział ten wie :) Uśmiałam się po pachy :) Ale nie mniej jednak wszystkim gratuluję. My na 12 Bostonków: CWC, Zwycięzca, BOB.
  8. [quote name='Sprytna']A kiedy mniej więcej wyślą numerki pocztą?[/QUOTE] Oj tego to niestety nie wiem.
  9. Mam informację, że niebawem pojawią się stawki.
  10. Nie ma nikt zdjęć z grupy II z finałów ?
  11. [quote name='marcelinka371']Ogólnie z ciekawości bo bardzo zainspirowała mnie ta rasa:) Ale tez dlatego ze jak się przyglądałam to sobie pomyślałam "Albo ja jestem taka niska albo ta psinka taka wysoka" :D A wybieracie się do Świebodzic???[/QUOTE] Nie - nie będzie nas tam. Zabrze raczej :)
  12. [quote name='marcelinka371']Ona jest krótkowłosa prawda????Ile ma wysokości??[/QUOTE] Tak, Frania jest krótkowłosa i ostatni raz jak była mierzona w maju 2010 (a jest już dorosła więc mogła urosnąć max1-2cm) miała 79cm w kłębie. A dlaczego pytasz? :)
  13. [quote name='marcelinka371']Widziałam twoja Franciszkę przechodziłam akurat jak jakaś pani mówiła ze to jej marzenie:) Ale naprawdę piękna psiunia:D[/QUOTE] A to zapewne było przy Buldożkach Francuskich :) Frania-Franciszka to nasza przytulaska :)
  14. [quote name='Korenia']Ja chyba coś będę mieć :) jakoś mi przez myśl przemknęło, że to może Franciszka :)[/QUOTE] Ojej to super :) czekam z niecierpliwością :)
  15. Nasza Franciszka, bernardynka, CWC, CACIB, Zwycięzca, BOB, BEST OF GROUP IV Wszystkie zdjęcia krótkowłosej bernardynki z grupy mile widziane :)
  16. ktoś ma przecieki w sprawie stawek ?
  17. do nas też dotarło już potwierdzenie
  18. My skromnie Frania (bernardynka) - MY LOVELY Dreams Become A Reality FCI - V1, CWC, Zwycięzca, BOB :)
  19. Dzisiaj przyszło potwierdzenie i numerek, brawo dla mojego Oddziału :)
  20. [quote name='Asiaczek']Mogę kogoś zabrac z W-wy lub z trasy W-wa - Chorzów. Mamy jeszcze miejsce w busie:) pzdr.[/QUOTE] Asiu będziesz? Super, wpadnę pod Wasz ring, jak co roku :)
  21. [quote name='Asiaczek']Mogę kogoś zabrac z W-wy lub z trasy W-wa - Chorzów. Mamy jeszcze miejsce w busie:) pzdr.[/QUOTE] Asiu będziesz? Super, wpadnę pod Wasz ring, jak co roku :)
  22. Kto wziął BISa?
  23. Lecę oglądać !! :) A mój numer gg niezmienny od lat, 533579 ;-) tylko rzadko zaglądam hihi Jeszcze raz GRATULUJĘ !!!!
  24. [quote name='pawelg']Dodalismy wczoraj kilka filmow z Bedzina. Zainteresowanych odsylam na [url]http://pies.tv/index/category?id=21[/url][/QUOTE] Pędzę oglądać, może się gdzieś załapałyśmy :)
  25. [quote name='pawelg'][url]http://pies.tv/index/movie?id=134&page=1&galleryPage=4[/url] Tutaj cos masz ;)[/QUOTE] Dzięki Paweł, ale to zdjęcie już "ukradłam" wczoraj i nawet wstawiłam tu na dogo z podziękowaniami :D
×
×
  • Create New...