Jump to content
Dogomania

panienkabubu

Members
  • Posts

    8223
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by panienkabubu

  1. [COLOR=#008000][B]Proszę trzymać się tematu. Z pozdrowieniami, Moderacja [/B][/COLOR]
  2. [quote name='ACTINA']Zastanawiam się nad wystawą w MALCIE, w listopadzie 2013 będzie 2x CACIB ale czekam na informacje bo może będzie coś jeszcze wcześniej. Czy ktoś będzie chętny na taką wystawę? Na tytuł Ch. Malty w przypadku gdy pies ma już inny europejski championat potrzeba jedynie 2xCAC i jeśli dobrze zrozumiałam może być w każdej klasie. W innym przypadku standardowo 4xCAC. Analogicznie w przypadku młodzieżowego championatu. Ceny to 30euro, za czwartego i następne psy po 18euro. Ale nie jestem pewna czy to dotyczy jednego CACIB czy obydwu. [URL]http://www.maltakennelclub.org/[/URL][/QUOTE] [B]Champion Class[/B] For dogs, who have obtained an MKC Champion certificate by CACs (obligatory) or dogs with a Champion title of another country. CAC is not awarded but CACIB can be awarded.to Champion dogs over 15 months Wychodzi na to, że w klasie championów nie dostaje się CAC.
  3. [quote name='pawelg'][URL]http://pies.tv/index/movie/id/252/cacib-trencin-27-01-2013-r-.html[/URL] tutaj macie kilka zdjec z nd, warunki do robienia fotek byly...fatalne! gorzej niz w Poznaniu![/QUOTE] Racja, warunku fatalne, ale widzę, że Twój aparat sobie nieźle poradził :) My z Trencina wróciłyśmy z nowym Grand Championem Słowacji i kolejnym CACIBem do kolekcji ....
  4. [quote name='Asiaczek']No tak. Wszedzie kasa rządzi:) pzdr.[/QUOTE] Asiu a jak koszta Waszym busikiem ?
  5. Czy komuś w obiektyw wpadła krótkowłosa bernardynka na drugiej grupie ?
  6. Proszę o więcej szczegółów ;)
  7. Wiele osób chwaliło się wygraną grupą... a nikt BISem? ;) kto w końcu wygrał?
  8. III grupę wygrał York. A my na zakończenie sezonu: Bernardyn Krótkowłosy - MY LOVELY Dreams Become A Reality FCI - EXC1/2, CWC, CACIB, Zwycięzca, BOB Boston Terrier - IXIE OF Dreams Become A Reality FCI - EXC1/2, CWC i zakończony Championat Polski
  9. A dzisiaj WINNER Na Każdą Pogodę - Mł. Zwycięzca Europy + Best Junior :)
  10. A dziś na EDS: American Dollar z Arislandu: Veteran European Winner + BIS WETERANÓW !
  11. A dzisiaj na Bucharest Winner & Interra Bernardyn krótkowłosy pochodzący z Polski (WINNER Na Każdą Pogodę) wział Best Junior + BOB :)
  12. Ja pisałam do organizatorów, ale nawet nie odpisali, co nigdy wcześniej mi się nie zdarzało ...
  13. A my .... Sobota: Bernardyn Krótkowłosy - suka - MY LOVELY Dreams Become A Reality FCI - EXC1, CAC, CACIB, BOB + Ch. Rumunii + Cupa Transilvania Winner Bernardyn Krótkowłosy - pies - NOW NOREK'S Dreams Become A Reality FCI - EXC1, CAC, CACIB + Ch. Rumunii + Interchampion + Cupa Transilvania Winner Boston Terrier - pies - IVO OF Dreams Become A Reality FCI - EXC1, CAC, CACIB + Ch. Rumunii + Interchampion + Cupa Transilvania Winner Niedziela Bernardyn Krótkowłosy - suka - MY LOVELY Dreams Become A Reality FCI - EXC1, CAC, CACIB, BOB + Grand Ch. Rumunii Bernardyn Krótkowłosy - pies - NOW NOREK'S Dreams Become A Reality FCI - EXC1, CAC, CACIB + Grand Ch. Rumunii Boston Terrier - pies - IVO OF Dreams Become A Reality FCI - EXC1, CAC, CACIB+ BOB + Grand Ch. Rumunii
  14. Znowu dołączam do oczekujących :-) Mój trzeci już pies, Bernardyn NOW NOREK'S Dreams Become A Reality FCI - zakończył w sobotę INTERCHAMPIONAT. Wniosek wysłany wczoraj. I czekamy ................ :-)
  15. Poprzednia ankieta z dnia na dzień przestała działać ..... dlatego zaczynamy od nowa. Może tym razem uda się ?
  16. Tym, którzy zgłosili psa na naszą wystawę elektronicznie, będziemy wysyłać potwierdzenie e-mailem. Dodatkowo zostanie też, wzorem wystaw np. z Norwegii, numery do wydrukowania będziemy wysyłać także e-mailem (dla osób wysyłających zgłoszenie internetem). -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [SIZE=5][B]PRZYPOMINAMY: WYSTAWA ODBYWA SIĘ W SOBOTĘ 15.09.2012 ![/B][/SIZE]
  17. [B][COLOR=#008000]Wszystkie wątki dotyczące wspólnych przejazdów na wszystkie wystawy (polskie oraz zagraniczne) POWINNY być umieszczane w miejscu: [SIZE=5]Wystawy - > [/SIZE][/COLOR][SIZE=5][URL="http://www.dogomania.pl/forum/forums/441-Wsp%C3%B3lne-przejazdy"][COLOR=#008000]WSPÓLNE PRZEJAZDY[/COLOR][/URL][/SIZE][COLOR=#008000][SIZE=5] [/SIZE] Jeżeli wątek tego typu zostanie zamieszczony w niewłaściwym miejscu, zostanie on przeniesiony przez Moderatora do właściwego podforum, a jego zakładający zostanie ukarany punktami !!!! Spowodowane jest to NAGMINNYM łamaniem regulaminu forum !!!! Z pozdrowieniami, Moderator - panienkabubu [/COLOR][/B]
  18. [quote name='krzysio']Gratulujemy Kasiu Twoim "maluchom":):):)[/QUOTE] Dziękuję kochani :))
  19. [quote name='krzysio']Chciałem podziękować naszym współtowarzyszkom podróży za wspaniałą atmosferę. Bardzo się cieszymy z nowo poznanych osób: Jadzia, Lucynka, Kasia-jesteście fajne dziewczyny:):):)Gratuluję wszystkim duzych sukcesów. Cieszę się ,że wszyscy wracali zadowoleni w dobrych humorach. Organizatorzy jak co roku zadbali aby wrócić z prezentami: medale za: Cac, Cacib, pucharek za BOB:) Wystawa dobrze zorganizowana z małymi niedociągnięciami ale gdzie ich nie ma... Miejsce wystawy przy tych temperaturach-marzenie:)Cień jaki dają te wielkie drzewa nie do opisania:):) Jedyny minus to nawierzchnia, ale myslę ,że z czasem to poprawia. /W jednym roku padał deszcz-masakra, wszyscy byli w błocie/. Granice bez problemów zarówno w jedną jak i w drugą stronę.Udane zakupy w drobne artykuły spożywcze w bardzo konkurencyjnych cenach;) Można by było rzec :polska wystawa.Z roku na rok jest tu nas coraz więcej.[/QUOTE] :) :) :) :) :) My też fajnie, choć maleńki niedosyt pozostał ;-) Boston Terrier - NOVINKA Rojber FCI - 2 x CAC, 2 x CACIB, 2 x BOB + Champion Ukrainy Bernardyn Krótkowłosy - NOW NOREK'S Dreams Become A Reality FCI - 2 x CAC, 1 x RCACIB + Champion Ukrainy
  20. [quote name='KarolinaW']a potrzebujecie pomocy na miejscu bo w miarę możliwości mogę pomóc mojemu macierzystemu oddziałowi:lol:[/QUOTE] Pomoc zawsze się przyda :) pisz do Oddziału już teraz !
  21. [quote name='katik']Gratulacje dla wszystkich zwycięzców!!! :) Ma ktoś może fotki cairnów? Albo przynajmniej poproszę o dane z katalogu, jakie cairny były zgłoszone.[/QUOTE] Kasiu, Suki w klasie pośredniej: BOSIA Reksor BOSSITA Brikasta Seglavi Rose De Sable
  22. [quote name='Klementynkaa']ha! skoro ten Pan jest specem i miłośnikiem bernardynów to teraz pewne jego decyzje podczas sędziowania dobermanów stają się bardziej oczywiste :diabloti:[/QUOTE] Znalazłam to :> [img]http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/318842_479204032090541_1175383879_n.jpg[/img] Dobermany też jak widać sędziował na całym świecie..... To zdjęcie z Urugwaju.
  23. [quote name='Ar3k30'][COLOR=#000000][FONT=Verdana]METHADONE von Jess Box (Lotus de Rincomar x Anava Marihuana Box-Star) (10 miesięcy) [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]1 ocena doskonała , Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior + Zwycięzca Rasy [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana] (sędzia. Gabriela Ridarčíková)[/FONT][/COLOR] [/QUOTE] Gratuluje :) Staliśmy obok na grupie :)
  24. [quote name='Klementynkaa']ha! skoro ten Pan jest specem i miłośnikiem bernardynów to teraz pewne jego decyzje podczas sędziowania dobermanów stają się bardziej oczywiste :diabloti:[/QUOTE] Nie ma ideałów :diabloti:
  25. Dziękujemy :) Ja też wielu z Was widziałam, ale jak to na wystawie .... zawsze brak czasu, a poza tym najpierw upał, potem deszcz ... wolałam zacisze domowe - starzeję się !
×
×
  • Create New...