Itske, wedze ze macie mały problem.
A ja sie dziwiłam kto przyszedł z tym maleństwem ostatnio na trening ;p
Ja mam szetlandke jak wiesz, ale karmie ja ryżem i kurczakiem z warzywami (czasami makaron, ziemniaki).
A próbowała Hill's ? Najlepsza karma weterynaryjna w USA.
Dajcie znać jak wam idzie.
Pozdrawiam,
Ania i Lilla