Rany Julek, ja nic nie zrobilam przeciez, dziewczyny, ja tylko przepisalam info z poprzednich stron ;)
cod o konta no to nie wiem to pies pod opieka Agi Małek, my w krakowie zbieramy na konto AgiG i jak dotad nikt nie zglaszal zadnych reklamacji,
wszystko zalezy od tego jak czesto Aga Małek da rade byc w lednicy w hotelu, bo przeciez do tarnowa kawałek...