Każda pomoc się przyda i jest mile widziana:)
Namawiaj ludzi do wysyłania petycji, poszukaj ludzi którzy mogą dać tymczas tym najbardziej potrzebującym psiakom.
Jak możesz to powysyłaj pw z linkiem do tego tematu wszystkim z dogo, których znajdziesz z lubelskiego, podkarpackiego. Im więcej ludzi zobaczy tym odzew będzie większy