Jump to content
Dogomania

jogi

Members
  • Posts

    2041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jogi

  1. Marlena ja Ci juz tłumaczyłam. Domek sam sie nie znajdzie, kluczem są zdjecia. A Harry ma tylko jedno sliczne zdjęcie, to w kwiatach inne do nieczego się nie nadają. Nie można siedzieć z założonymi rekami i czekac na cud:angryy: Więc nie narzekaj i do roboty, bo.....:mad:
  2. no to teraz trzeba od koryta odstawić kierowniczunia i postawić do pionu pracowników, albo ich tez razem z nim na zbite pyski wyprosic:diabloti:
  3. GoniaP a wypożyczyć chociaż??:razz: Przyszliby, zrobili porządek, pokazali jak się zabrac za robotę i wrócili;)
  4. ta, to jej drugie zdjęcie
  5. sprawdzcie jej trzustkę
  6. a ja najbardziej cieszę się z tej niuni przypominam, że tak wyglądała w schronie
  7. maleńka Mimi już po sterylce, także ruszam z ogłoszeniami:multi:
  8. no to moje też były w schronie odrobaczane i odpchlane, a te tasiemce i glisty i pchły to mi się po prostu przywidziały:splat::stupid:
  9. w schronie jest ta żółta z postów powyżej. Od wczoraj jest pręgowana. A w schronisku w Lublinie jest bokser pręgowany pies znaleziony na weekendzie przez moją koleżankę w lesie.
  10. na nosie brak siersci, nuzeniec, wyłysienia, ale nie widac, bo ona jest jasna. Na czarnej Wirce widac było znacznie bardziej, to co widac na brzuchu to jest zapalenie skóry. Pierwsze zdjecia mam na innym kompie. Ze schronu zdjęć nie mam, nawet nie wiedziałam, że taka malizna tam jest, jechałam po Ajszę. To był impuls, że je wzięłam
  11. oczywiście
  12. po pierwsze nie pani:lol: wybieram priorytety. Najpierw leczenie i odrobaczanie, potem sterylka bezapelacyjnie. Po szczepieniu nie można ciachać przez 3tyg, a skoro w takim miejscu jak schron nie złapały żadnej wirusówki, to znaczy że moga poczekać. zresztą dopuki pies nie jest w pełni zdrowy nie szczepię. Jesli to jest szczeniak to rozpatruję indywidualnie każdy przypadek. A jak dorosły to skupiam się na sterylce, a szczepienia później
  13. po wyleczeniu nużycy i bakteryjnego zapalenia skóry moja Mimi wygląda tak i jest gotowa do adopcji:cool3:
  14. o ta. ona jest jeszcze w schronisku
  15. a to nadal chodliwa rasa i mnożą się pseudohofofffcy oj mnożą:angryy: u mnie w kolejce czeka Sonia tez boksia z Zamościa, także nie dam rady pomóc tej bidzie
  16. Moi podopieczni też już są zdrowi. Ajsza pojechała do nowego domku:multi:, a szczeniory jeszcze czekają
  17. cieszę się, że wzięłaś tą sunię, ja zwróciłam na nią uwagę, bo taka była chudziutka i tak smutno patrzyla, że serce mi się krajało
  18. bo on musi dostać dożylnie wapno i to kilkakrotnie. gips w niczym nie pomoże:shake: Inaczej będzie kaleką do końca życia. Szkoda psa
  19. Nie miałam neta, cos się zpsuło:mad: Ajsza ma fantastyczny domek w Kentach. Państwo mieli białą bokserkę nascie lat temu i jak zobaczyli Ajsze to się zakochali:loveu: Wczoraj Pani dzwoniła z wielkimi podziekowaniami:cool3: że Ajsza to taka szóstka w totolotka:lol: Odchowana, wychowana, inteligentna i całuśna. Odprawię męża i czas na Sonię
  20. Ajsza jutro jedzie do nowego domku:multi: więc w następnym tygodniu biorę kolejnego psiaka
  21. Ja też przygotuję nasze opinie w sprawie Ajszy i szczeniaków i wyślę. Zdjęcia już wysałam
  22. Marlena napisz mi tekst do ogłoszeń, ja go zredaguję:evil_lol: i jedziemy No chyba że już jakiś jest:p Najwyższa pora na nowy domek
  23. Nie, w środę Ajsza jedzie do nowego domku:cool3: ta osoba, która zalicytowała (za moim pozwoleniem) będzie nowym opiekunem Ajszy:) Ale mam taką zasadę, że do końca nie sciągam ogłoszeń, bo nigdy nie wiadomo czy wszystko pójdzie jak nalezy. miałam w życiu kilka sytuacji, że w ostatniej chwili 100% pewny domek się rozmyslił, ogłoszenia były wycofane, a ja zostawałam z psem, także teraz jestem ostrożna
×
×
  • Create New...