[quote name='Axusia']
Jesli źle zrobionym IPO mozna zrobic krzywde to źle zrobionym Agility juz nie[/quote]
Noo, zalezy JAK 'zle' sie robi to agility ;) zreszta, tu nie chodzi o jakakolwiek krzywde. Jesli ktos idzie do szkoly, uznawanej jako dobra, i placi za zajecia ktore maja go przygotowac do zawodow, to to, ze instruktorzy oferuja bledne informacje i tym samym uniemozliwiaja zawodnikowi przygotowanie do zawodow - to juz nie jest w porzadku ;)
[quote]skad pewnosc, ze wszystkie psy po 'Kamie' sa źle zrobione pod Agility? moze akurat Twoj i kilka innych to takie 'wypadki'
Tak sie czasem dzieje, w najlepszych szkołkach nawet. [/quote]
Co sie dzieje w najlepszych szkolkach?
Niewiedza, z ktorej strony sie wchodzi w slalom?
Prosze Cie...
[quote name='dog_master']OMG...
Czlowieku, ja ide do szkoly czegos sie NAUCZYC.
JEZELI szkola oferuje takie szkolenie, to zakladam, ze sie na tym ZNA.[/quote]
Dokladnie!!