psy sobotnie - przepraszam za jakosc
iwona i gucia
[img]http://i277.photobucket.com/albums/kk53/agility3miasto/P1018694.jpg[/img]
gosia i luka
[img]http://i277.photobucket.com/albums/kk53/agility3miasto/P1018686.jpg[/img]
kasia i alfa
[img]http://i277.photobucket.com/albums/kk53/agility3miasto/P1018699.jpg[/img]
ola i luna ktora mysli ze jest w eLkach
[img]http://i277.photobucket.com/albums/kk53/agility3miasto/P1018618.jpg[/img]
:cool1:
co robi kadra podczas przerwy?
[img]http://i277.photobucket.com/albums/kk53/agility3miasto/P1018666-1.jpg[/img]
[img]http://i277.photobucket.com/albums/kk53/agility3miasto/P1018653.jpg[/img]
[img]http://i277.photobucket.com/albums/kk53/agility3miasto/P1018650.jpg[/img]
[img]http://i277.photobucket.com/albums/kk53/agility3miasto/P1018589.jpg[/img]
Ala, dziekuje za zdjecia [I][U]mojego pudelka[/U][/I] :loveu::cool3:
ale Was zmoczylo, jak tylko sobie pojechalam :cool1: biedactwa..
odliczamy ostatnie dni do odbioru toru, a dni tych pozostalo.. dwa :) :D w poniedzialek Slany przybywaja!! juhuuuu :D
podziwiam za wytrwalosc :cool3:
jest tam Jezzio, Nexee, Figa, Tia, Nessi, Olly, Fanta, Axo, Bajka, Chelsea, Mika, Polka, Frisco, Jinx, Ulfi, Viva, Cassy, Uma, Milky, Q i sporo innych z NNL i nie tylko...
Iwona, mozna oczywiscie, ale jestesmy nieatrakcyjni bo jeszcze (jeszcze!! łuhuuuł) na pecefałkach ;) no i bedzie chyba sporo ludzi a bedziemy we trzy bez Uli wiec bedziem fruwac wte i wewte :P
Blow, skad to wytrzasnelas, ze 7 tygodni to 'bardzo wczesnie odstawiony szczeniak'? ;) skonczone 7 tygodni u wielu ras to bardzo dobry wiek do wziecia szczeniaka od hodowcy, szczegolnie u mniejszych psow. dla przykladu - ja swojego psa wzielam od hodowcy wlasnie w wieku 7 tyg, dokladnie 7,5 i bylo bardzo ok, jesli chodzi o 'tesknote' to takowej w ogole nie bylo ;)