Jestem dyspozycyjna od 14 do 17 - więc obydwie godziny odpowiadają.
Jeśli z pieskami - to nie wiem - czy do Batorego wpuszczają.
Zbiórka pod domem handlowym Batory obok wejścia głównego (obrotowe drzwi) :D
BeataKolodziejczak :D
Poczekamy na Agnieszkę i wtedy zaplanujemy na 100% - oki
I co z tymi Twoimi fotkami - nie dotarły :(
Dalmati&Maja a ja myślałam, że to Ty masz na imię Maja - dobre :D przepraszam za pomyłkę :wink:
Iwona i Gucia Pieska mamy zdjęcie - teraz poprosimy o Twoje :D
Iwonka :D Na to wychodzi, że będziesz punktem zbiórkowym :wink: :D
BeataKolodziejczak nasza szamanko - :D pogoda jak na razie wspaniała :D
AGA2 tyle osób z dogo mieszka na waszym osiedlu :o
ps. to jak się umawiamy na 100%
Ja ubieram chabrową jak dogomania marynarkę - gorzej jak będzie zimno to wtedy na cebulkę :D
Ale chytrus w albumie ma a w galerię nie chce wstawiać :wink: :D
Podkradłam i wklejam :wink: :lol:
PEPI oraz DIRA kolegi J. :D Borowego
oraz
Suuuuuuuper :D
Wiecie co już mi cieknie ślinka na myśl pączusiów :wink:
Iwona przyjedź z sunią to przynajmniej skupimy uwagę na twojej małej :D i nie będziemy się szukać :D
AGA2 to będę 15.15 :D teraz tylko się zgrupujemy :wink:i ustalimy znak rozpoznawczy :D
Kto jest chętny :D do soboty trochę jeszcze zostało czasu :D
ps. w ostateczności kto przyjedzie z pieskiem to możemy skoczyć na dobre gorące pączki w rączkę przy skrzyżowaniu 10 Lutego-Świętojańskiej :D i pospacerować
Beata krajanko :wink: z P9 a teraz P5 :wink: nic dodać nic ująć bratnia dusza :D
E tam wymyślacie z piechami - jak już to niebieskie ubranka i już na lody do Batorego - a tam lody podobno z Mariolki osławionej :wink: :D
Beata :D osobiście uwielbiam okolice bulwaru i skweru poza sezonem :D :wink: :lol:
Z pieskiem chodzę do lasku, który mam pod samym blokiem. Dookoła spacerkiem zaliczam go 1h :wink: w weekendy Lasy Dażlubskie za Wejherowem :D Mieszkam na Obłużu Leśnym 8)
I co z tymi lodami w Batorym :D dogomaniacy??????? :wink:
Flaire i Czapla te Wasze pieski to księżniczki :D
I oto dzisiejsze fotki wykonane na czymś takim jak Mustek 1/5 aparatu cyfrowego :wink: :D
Kircia ponad 6 miesięcy :D :wink:
męczenie kostki gryzaczka
Wind się przerazi jaką burzę wywołała :wink: :lol: teraz tylko airedale, kerry i walijskie będą dominować w galerii :D
No ba :D bez psiaków jest nudno :( , ale czasem trzeba od nich odpocząć :wink: zawsze można zabrać tonę fotek, aby temat rozkręcić :wink: :lol:
PS. mamy już miejsce spotkania teraz już trzeba dopasować się z terminem
Flaire i Czapla
Piękne pieski.
Flaire no ba Misia na łóżku, a Ty gdzie? :o :wink:
Czapla ona tak pięknie wygląda - i kondycja poprawia się u Pani przy piesku :D