-
Posts
3637 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bura
-
[IMG]http://img3.imageshack.us/img3/4426/img5470j.jpg[/IMG] [IMG]http://img3.imageshack.us/img3/9446/img5469o.jpg[/IMG] [IMG]http://img3.imageshack.us/img3/5330/img5477u.jpg[/IMG]
-
Nasz ring też był ok, na gumie niestety sporo psów się ślizgało i zaliczało glebę, ale Igoraśny bez problemu, lekki pies więc nie śligliwy. Nasza dzidzia w klasie BABY "Velmi nadejny" :multi: sędzina super, chodziła z małym na czworakach, piszczała i miałczała do niego, niestety po takim wstępie i miziankach nie było mowy o spokojnym staniu :eviltong: ale to chyba sędzinie nie przeszkadzało, w ruchu malec ładnie chyba się zaprezentował, bo sędzina w opisie dała że piękny i wesoły ruch :multi: Na BiSy nie zostaliśmy, bo nie mogliśmy. A szkoda. Nie mam dobrych fot z wystawy, jedyna moja fota ze mną wyglądającą jak upiór z przerębli, więc Wam oszczędzę tej wyjątkowej przyjemności, za to mam kilka fot sprzed wystawy. [IMG]http://img3.imageshack.us/img3/4426/img5470j.jpg[/IMG] [IMG]http://img3.imageshack.us/img3/9446/img5469o.jpg[/IMG] I już w hali [IMG]http://img3.imageshack.us/img3/5330/img5477u.jpg[/IMG]
-
Hello, byłam widziałam, aparat mi padł w połowie pudli duzych białych, ale coś tam mam więc będę wstawiać. Pudelino 'very promising' i ładny opis. Na bisy nie zostaliśmy. [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/9126/presov.jpg[/IMG] Foto do d....... robione zaraz przed wyjazdem, uklepałam mu włos na przedpiersiu, normalnie wygląda o niebo lepiej.... Ja z resztą też wyglądam jak upiór z przerębli.... ale jedno mnie cieszy... młody ma psychikę normalnie ruska!! Gniocy nie łamiocy!! Nic a nic się hali nie bał!! Od wejścia normalnie!!! Jak gdyby zawsze się w halach pokazywał.... porządny pies i tyle :) Shot with [URL="http://profile.imageshack.us/camerabuy.php?model=Canon+PowerShot+A510&make=Canon"]Canon PowerShot A510[/URL] at 2009-09-26
-
Wróciliśmy z Presova... padłam na pysk, nie mam siły... nie zostałam na bisy baby bo... nie ważne, nie miałam ochoty i nie tylko. Sędzina była fajna, opis mamy boski. Foty może jutro wstawię. Kilka osób z forum było też w Presovie więc może się wypowiedzą, co do młodego. Ogólnie ludziki od dużych pudli biadolili, że duży. Ja wiem, że jego ojciec też tak gwałtownie rósł a potem przystopował i jest wzorcowy, więc mnie to nie martwi. Młodzian biegał ładnie, w statyce, której nie było, no właśnie jej nie było. Muszę go nauczyć stać bez ruchu, bo na sędziny cmokanie i cuimkanie się rozbrykał i tyle było stania. Ale zęby pozwolił sobie pokazać, czyli postęp jest.
-
No tak... mogłam się tego spodziewać.... Igor po dzisiejszej kąpieli stwierdził nagle, że ryj go swęęęęędzi!!!! Drapie się jak oszalały.... nic nowego nie używałam, cóż, wetka dała mi psikadło, ale sędzina na pewno nas ochrzani, że pies zdrapany... Ech, bądź mądry pisz wiersze... I co gorsze, nic nowego nie używaliśmy...
-
A właśnie... pytanie do speców: jak to robicie, że wychodzi Wam tak równiutko wycięcie maszynką?? Chodzi mi o pysk i te miejsca, gdzie pofałdowane: na policzkach itd. Mi nijak nie chce wyjść równo.
-
[quote name='Śnieżynka'][URL="http://www.domzdrowia.pl/43446,johnsons-baby-oliwka-w-zelu-o-zapachu-swiezych-kwiatow-200-ml.html"]JOHNSONS BABY - OLIWKA W ŻELU O ZAPACHU SWIEŻYCH KWIATÓW 200 ML - Apteka internetowa Domzdrowia.pl - leki, suplementy i kosmetyki w internecie. Sprawdź nasze promocje.[/URL] ta :D dla mnie ładniej pachnie niż z żółtą nakrędką :D[/quote] Ok, jutro nabędę. Dziś ogoliłam, żeby na soboę lekko odrósł, ale cuś mi nie wyszło, jutro dokończę. Bo jakieś schody robię.
-
[quote name='Śnieżynka']Możesz też spróbować żelu jonhsona dla dzieci do ciała :) ja swojemu przed wystawa smaruje tym pychol :) tyle że mój się wylizuje, bo mu smakuje[/quote] Pani kochana, który to ten żel bo byłam w sklepie i kilka mieli Johnssona....
-
Właśnie obmierzyłam gada: ma 59 cm w kłębie :)
-
[quote name='pati']ja stosuje olej palmowy działa cuda Smart po goleniu pupy przysiadał na niej, denerwował sie. Wystarczy, ze posmaruje ciutką oleju i problem znika.[/quote] Hm, oleju palmowego nie mam, ciekawe czy lanolina by miała podobne działanie...
-
Mam miejsce w samochodzie na sobotę do Presova. Chętnych proszę na [email][email protected][/email]
-
[quote name='Cheritka']hm,:roll: jutro kupie sam suwak (u mnie kosztuje 30 zł), bo i tak idę do Ostera po maszynke po konserwacji. To Wam powiem co i jak się składa i strzyże.[/quote] I jak?? Może mogłabyś kiedyś ich tam spytać co zrobić, żeby mój Andis się nie grzał tak mocno?? Dzwoniłam do Sewinga... na wieść że się ostrze grzeje stwierdzili, że za free wyślą mi spray do chłodzenia... dziwne to... za free czyli chyba coś z tymi Andisami nie tak, skoro tak za nic mi to wysyłają... chyba one tak mają, że się grzeją...
-
[quote name='Gośka']Faktycznie prawie już Pan Pies. Obawiam się Bura że ta dzidzia już w nim zostanie;) Espania czarnego lepiej zrobić tą 30 kilka dni przed wystawą, tak żeby włos zdążył odrosnąć - na tyle żeby się skóra nie świeciła. Białego jak najkrócej o ile jest czarny, ale Igor podobnie jak Ford nie będzie miał raczej problemu z pigmentacją:loveu: Oczywiście mówię o wystawach. No i trzeba sprawdzić czy pies nie będzie miał podrażnień na skórze po takim krótkim strzyżeniu.[/quote] No trochę się drapie, ale strupki raczej z za mocnego dociśnięcia maszynką... uczę się, uczę... Moja wetka dała mi jakiś spray żeby nie swędziało, ale zastanawiam się co zrobić, żeby nie miał podrażnień na przyszłość... Na amerykańskim forum groomerskim piszą, że po krótkim strzyżeniu konieczny krem z kortyzonem, ale ja od sterydów z dala się staram... znowu właścicielka Rovera pisze mi, że dziecinny talk z cynkiem, ale nie stopuje to drapania... ciekawe co stosują inni, a może pies się do tego przyzwyczai??? I nie będzie drapał??
-
Hm, może więc ceramiczne będzie mniej się grzało.... Może w następnej kolejności jak już nabędę nożyczki, to kupię takie ceramiki, na spróbunek.
-
[quote name='Cheritka']A i maszynka ostera też jest chyba lepsza mimo iż troszkę głośniejsza, bo chyba nawet nie lżejsza :roll:[/quote] Kochana... ostera nie zdzierżyłam, po 10 minutach miałam szpilę w nadgarstku... nie dało mi po prostu... a andis ok lżejszy, cichy, psu nie wadzi, tylko się grzeje... chyba drugi zestaw ostrzy zafunduję... Tylko andis czy oster?? Cheritka Ostera polecasz??
-
[quote name='Cheritka']A nie używasz ostrzy OSTERA ?[/quote] A owszem... czy to coś znaczy?? Nie mówcie, że mam teraz kupić ostrza Andisa, bo zbankrutowałam już na tą maszynę :crazyeye:
-
Kochani, przyszedł Andis i nowe ostrza, ostrzygłam dziada i... trochę się zawiodłam. No fajna maszynka, lżejsza niż Oster, cichsza, ale... ostrza fatalnie się grzeją... Przy Osterze po ok 10 czzy 15 minutach czułam, że jest ciepłe, tu, pomimo iż pies czysty, ostrze naoliwione, a po 5 minutach parzy... i do tego mówią pudlarze, że w Andisie to norma i że muszę uważać, bo psa poparzę....
-
Chociaż w sumie dośc często odzywa się w nim stara dzidzia :eviltong: [IMG]http://img35.imageshack.us/img35/3773/img5423l.jpg[/IMG] Shot at 2009-09-20 [IMG]http://img198.imageshack.us/img198/2535/img5425q.jpg[/IMG] Shot at 2009-09-20
-
Oto mój Igor... dawniej dzidzia... teraz po woli Pan Pies :loveu: [IMG]http://img23.imageshack.us/img23/3070/img5412w.jpg[/IMG] [IMG]http://img38.imageshack.us/img38/4905/img5411j.jpg[/IMG] [IMG]http://img188.imageshack.us/img188/3449/img5414p.jpg[/IMG] [IMG]http://img38.imageshack.us/img38/9326/img5410w.jpg[/IMG] Shot at 2009-09-20
-
Jakie ostrze używacie do strzyżenia łapek, ryjka i ogonka?? 15 czy 30?? U białego ma być widać skórę więc hodowcy raczej 30 na wystawe jadą, ale jak Igora ogoliłam tym, to strasznie łysy jest :P A, i jeszcze... czy to normalne, że po ok 5 minutach pracy ostrza się grzeją?? Oliwione, sierść czysta... Maszyna to Andis AGC super 2 speed. Igorek ją lubi, bo w przeciwieństwie do Ostera nie ziuczy głośno. I jak uzyskać takie równe wykończenie?? Nie bardzo mi to równo wychodzi na razie... Po rozmowach z kilkoma osobami już wiem, że andisy tak się grzeją, to dlaczego nikt kto wcześniej tak je polecał, o tym nie wspomniał?? I jak to obejść bez robienia co 3 minuty przerw i chłodzenia ostrza na parapecie???
-
Ja też już mam potwierdzenie :) I samochód wrócił od lelktryka więc będę mieć wypasione auto z klimą dla królewicza :) Do tego materialny kennel i Presov jest nasz :)
-
Ja miałam jechać, ale niestety, mój dach zdecydował za mnie. 25 000 w plecy więc nie zgłosiłam. Za rok pojadę :evil_lol:
-
[quote name='espania7']gratulacje u nas wymiana ząbków trwa , więc czekam cierpliwie[/quote] Oj, wyczekałam się na te P1, wyczekałam :evil_lol: Ale cieszę się niezmiernie i Wam życzę pełnego uzębienia i prawidłowego zgryzu :razz: A my mamy już naszego Andisa!! I się ostrzygliśmy na ryjku, łapkach i dooopce też... Tak z ciekawości jakiego ostrza używacie do strzyżenia łapek i ryjka?? 15?? 30??
-
[quote name='donald1209']estem z Krosna, 25 km od Jasła. Ale nie jeżdżę po 3 kg, bo moja Luka zjada średnio 0.7 kg dziennie. Jeżdżę raz na miesiąć po 20 kg różności, porcjuję to na 30 dziennych porcji ( mieszanych) i zamażam, bo z czasów kartkowych, kiedy kupowało się pół świni, mam zamrażarkę 140 l. Co prawda moja lepsza połowa trochę mnie goni, że nie ma gdzie mrozić owoców na zimę, ale jakoś się mieścimy. Pozdrowienia Donald[/quote] Ok, dzięki. Może kogoś namówię na wyjazd... a w ogóle to jak Igor skończy rok to przejdę na barfa to też odkopię zamrażarkę i będę tam jeździć. Pozdrawiam!!
-
Dokładnie tak, ja dlatego jeżdżę z Igorem na Słowację do klasy baby. Co ja bym dała za klasę baby w Polsce!!!