Witam!!
Fragment usunięty przez moderatora
Mam do Was pytanie natury zywieniowej: mam mozliwosc kupic konine, dobrej jakosci miesko za doslownie grosze: tylko jakos tak mi nie za bardzo to lezy: bo widzicie mam dylemat natury etycznej... Ja kocham konie, jezdze czasami, i tak mi jakos glupio... Ale nie o to mi wlasciwie chodzi. Czy ktos z Was ma jakies doswiadczenia z konina? Chodzi mi o miesko i kosci, wszystko na raz. Czy to tluste? Jak psy to jedza? Czy jest to problem zeby je przestawic?? Czy jakiegos skladnika jest w koninie wiecej niz w innych miesach zeby jakos na nie szczegolnie uwazac?? Dajcie znac bo w przyszlym tygodniu mam miec ewentualnie dostawe tego...
pozdrawiamy
Marta i Ajka