Jump to content
Dogomania

Bura

Members
  • Posts

    3637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Bura

  1. Gratulacje, śliczna dzidzia biszonowa załąpała się widzę na pudło, gratuluję bedlingtona, cudne zwierzę, mnie tylko te ich choroby genetyczne przerażają.
  2. Pokażcie foty przed i po, na nie wszyscy czekają :) Jeśli konkurs byłby w lecie (wakacje) to i ja bym do Was chętnie przybyła z dziką dzidą, a co, najwyżej będzie jedna dziura więcej :D Jeśli macie klasę Beginners a może nawet Absolute & Terrible Beginners to ja się akurat kwalifikuję :)
  3. [quote name='Yessie']No właśnie, to jest mój dylemat: materiałową czy metalową? Na co dzień nie jest mi potrzebna, bo grzeczną królową mam. Chodzi tylko o wystawy:klatka i stolik w jednym, a materiałowa tej drugiej funkcji nie spełnia. Prześlij mi może na priva, albo na maila wymiary i cenę, to sobie to przemyślę. A poza tym, to my też rozmiarami w kaszę dmuchać sobie nie dajemy . Jeszcze 2,5 kg i dobijemy wagowo do 2-uletniego brata przyrodniego(19 .10 stuknie Chice pół roku). Zdradzisz wagę i wzrost Egora?[/QUOTE] Według wagi z dzisiaj 23,5 kg, wzrost ostatnio mierzony 63 cm. Ja wolę wziąć materiałową klatę i stolik niż klatę zwykłą nawet na kółkach - ale to moja prywatna preferancja.
  4. [quote name='Yessie']Piękne bojówki. Nam też szyje się kombinezonik . Jaką dużą i ciężka tą klatkę masz? Myślę o kupnie klatki, ale obawiam się ,że skoro na Egora nie pasuje, to nam też nie przyda się kiedy Chica osiągnie dorosłe wymiary.[/QUOTE] Hm, wiesz, weź pod uwagę, że Igor to a) samiec i to przerosnięty i b) klatka jest na niego dobra tylko ja jej nie lubie i kupiłam materiałową i ją wolę.
  5. [quote name='Policja']Witam wszystkich oszukanych przez właściciela sklepu Amber House. Proszę o zgłaszanie oszustw na adres [email][email protected][/email] - sprawę będzie prowadzić jedna prokuratura, która zbierze informacje z całego kraju. Proszę o podanie w zgłoszeniu nr zamówienia, daty zamówienia, wartości towaru, opisać próby kontaktu ze sprzedawcą oraz inne istotne uwagi. Proszę o podanie adresu kontaktowego do korespondencji - ew. nr telefonu. Proszę wierzyć, że skuteczność walki z tego typu oszustami jest bardzo wysoka. Od ilości zgłoszeń zależy kwalifikacja prawna czynu o jaki będzie oskarżony oszust. Pozdrawiam i czekam na zgłoszenia.[/QUOTE] Po tym jak żorska Policja odnalazła złodzieji mojej kamery wierzę, że i tych dopadną. Zyczę wszystkim poszkodowanym aby ich $$ wróciły :)
  6. [quote name='leepa']tak nie wiem czy ty byłaś ale osoba co pisała że złe oświetlenie nie była, myślę że stąd to stwierdzenie że najwięcej krytyki od nieobecnych[/QUOTE] O złym oświetleniu napisał GROT, że tylko przypomnę : " bo w sali dosc ciemno ..tu sie przyznam ze musimy sie poprawic z oswietleniem na nastepny raz " Widząc słabe oświetlenie na PSG Silesia Grooming Show stwierdziłam tylko, że mieli pod górkę skoro złe oswietlenie było. Ale skoro można tutaj tylko ochy i achy to stąd spływam. A o porażce pisał kto inny, mnie się niektóre fryzy też nie podobały, ale o gustach się nie dyskutuje. Chciałabym jedynie zobaczyć te psy przed i po.
  7. [quote name='Yessie']W jakiej postaci dajecie szyje indycze( surowe/gotowane; w całości?).Czy ja słusznie gicze cielęce obgotowuje, czy to niepotrzebne?[/QUOTE] Kości gotowane si nie trawią, mogą podziurawić jelita. Ja daję surowe.
  8. Tak, ja się o Chicy galerię dopominałam :)
  9. [IMG]http://img828.imageshack.us/img828/4400/img0010jo.jpg[/IMG] By [URL=http://profile.imageshack.us/user/null]null[/URL] at 2010-10-05 [IMG]http://img689.imageshack.us/img689/6272/img0005wgl.jpg[/IMG] By [URL=http://profile.imageshack.us/user/null]null[/URL] at 2010-10-05 [IMG]http://img841.imageshack.us/img841/1643/img0004pu.jpg[/IMG] By [URL=http://profile.imageshack.us/user/null]null[/URL] at 2010-10-05 [IMG]http://img541.imageshack.us/img541/771/img0024al.jpg[/IMG] By [URL=http://profile.imageshack.us/user/null]null[/URL] at 2010-10-05
  10. [IMG]http://img299.imageshack.us/img299/3252/img0015sf.jpg[/IMG] By [URL=http://profile.imageshack.us/user/null]null[/URL] at 2010-10-05 [IMG]http://img819.imageshack.us/img819/637/img0014ai.jpg[/IMG] By [URL=http://profile.imageshack.us/user/null]null[/URL] at 2010-10-05 [IMG]http://img63.imageshack.us/img63/7265/img0013kc.jpg[/IMG] By [URL=http://profile.imageshack.us/user/null]null[/URL] at 2010-10-05 [IMG]http://img801.imageshack.us/img801/9069/img0012mn.jpg[/IMG] By [URL=http://profile.imageshack.us/user/null]null[/URL] at 2010-10-05 [IMG]http://img411.imageshack.us/img411/7108/img0011afb.jpg[/IMG] By [URL=http://profile.imageshack.us/user/null]null[/URL] at 2010-10-05
  11. A to chyba zwyciężczyni klasy pudle - Anja :D [IMG]http://img716.imageshack.us/img716/6152/img0002yad.jpg[/IMG] By [URL=http://profile.imageshack.us/user/null]null[/URL] at 2010-10-05 [IMG]http://img178.imageshack.us/img178/7938/img0023yy.jpg[/IMG] By [URL=http://profile.imageshack.us/user/null]null[/URL] at 2010-10-05 [IMG]http://img831.imageshack.us/img831/9328/img0001nv.jpg[/IMG] By [URL=http://profile.imageshack.us/user/null]null[/URL] at 2010-10-05 [IMG]http://img693.imageshack.us/img693/8948/img0024r.jpg[/IMG] By [URL=http://profile.imageshack.us/user/null]null[/URL] at 2010-10-05
  12. [quote name='cockermanka'][B]Bura[/B], szkoda, że nie miałyśmy okazji się poznać.... Bardzo jestem ciekawa fotek.[/QUOTE] Foty są w wątku w dziale kursy i konkursy :) Następnym razem już się zgadamy wcześniej :) Jak oszaleję to się zamachnę na występ w początkujących - chyba, że mi rozum wróci :D
  13. [IMG]http://img692.imageshack.us/img692/5147/img9860k.jpg[/IMG] By [URL=http://profile.imageshack.us/user/null]null[/URL] at 2010-10-05 [IMG]http://img401.imageshack.us/img401/3209/img9859p.jpg[/IMG] By [URL=http://profile.imageshack.us/user/null]null[/URL] at 2010-10-05 [IMG]http://img691.imageshack.us/img691/8886/img9858c.jpg[/IMG] By [URL=http://profile.imageshack.us/user/null]null[/URL] at 2010-10-05 [IMG]http://img707.imageshack.us/img707/8335/img9856i.jpg[/IMG] By [URL=http://profile.imageshack.us/user/null]null[/URL] at 2010-10-05
  14. [IMG]http://img801.imageshack.us/img801/4788/img9869.jpg[/IMG] By [URL=http://profile.imageshack.us/user/null]null[/URL] at 2010-10-05 [IMG]http://img714.imageshack.us/img714/5196/img9867y.jpg[/IMG] By [URL=http://profile.imageshack.us/user/null]null[/URL] at 2010-10-05 [IMG]http://img189.imageshack.us/img189/5474/img9865d.jpg[/IMG] By [URL=http://profile.imageshack.us/user/null]null[/URL] at 2010-10-05 [IMG]http://img704.imageshack.us/img704/97/img9864d.jpg[/IMG] By [URL=http://profile.imageshack.us/user/null]null[/URL] at 2010-10-05 [IMG]http://img408.imageshack.us/img408/4629/img9863el.jpg[/IMG] By [URL=http://profile.imageshack.us/user/null]null[/URL] at 2010-10-05
  15. [IMG]http://img844.imageshack.us/img844/5821/img9873c.jpg[/IMG] By [URL=http://profile.imageshack.us/user/null]null[/URL] at 2010-10-05 [IMG]http://img340.imageshack.us/img340/5094/img9872c.jpg[/IMG] By [URL=http://profile.imageshack.us/user/null]null[/URL] at 2010-10-05 [IMG]http://img831.imageshack.us/img831/4231/img9871m.jpg[/IMG] By [URL=http://profile.imageshack.us/user/null]null[/URL] at 2010-10-05 [IMG]http://img63.imageshack.us/img63/2707/img9870de.jpg[/IMG] By [URL=http://profile.imageshack.us/user/null]null[/URL] at 2010-10-05 [IMG]http://img801.imageshack.us/img801/4788/img9869.jpg[/IMG] By [URL=http://profile.imageshack.us/user/null]null[/URL] at 2010-10-05
  16. [IMG]http://img842.imageshack.us/img842/2356/img9883f.jpg[/IMG] By [URL=http://profile.imageshack.us/user/null]null[/URL] at 2010-10-05 [IMG]http://img408.imageshack.us/img408/8169/img9880.jpg[/IMG] By [URL=http://profile.imageshack.us/user/null]null[/URL] at 2010-10-05 [IMG]http://img185.imageshack.us/img185/2073/img9879e.jpg[/IMG] By [URL=http://profile.imageshack.us/user/null]null[/URL] at 2010-10-05 [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/5512/img9876.jpg[/IMG] By [URL=http://profile.imageshack.us/user/null]null[/URL] at 2010-10-05 [IMG]http://img412.imageshack.us/img412/2364/img9875u.jpg[/IMG] By [URL=http://profile.imageshack.us/user/null]null[/URL] at 2010-10-05
  17. [IMG]http://img534.imageshack.us/img534/9108/img9889w.jpg[/IMG] By [URL=http://profile.imageshack.us/user/null]null[/URL] at 2010-10-05 [IMG]http://img714.imageshack.us/img714/2733/img9888u.jpg[/IMG] By [URL=http://profile.imageshack.us/user/null]null[/URL] at 2010-10-05 [IMG]http://img337.imageshack.us/img337/9692/img9888a.jpg[/IMG] By [URL=http://profile.imageshack.us/user/null]null[/URL] at 2010-10-05 [IMG]http://img94.imageshack.us/img94/1103/img9885g.jpg[/IMG] By [URL=http://profile.imageshack.us/user/null]null[/URL] at 2010-10-05 [IMG]http://img18.imageshack.us/img18/5816/img9884yz.jpg[/IMG] By [URL=http://profile.imageshack.us/user/null]null[/URL] at 2010-10-05
  18. [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/417/img9894t.jpg[/IMG] By [URL=http://profile.imageshack.us/user/null]null[/URL] at 2010-10-05 [IMG]http://img691.imageshack.us/img691/2982/img9893x.jpg[/IMG] By [URL=http://profile.imageshack.us/user/null]null[/URL] at 2010-10-05 [IMG]http://img704.imageshack.us/img704/2945/img9892z.jpg[/IMG] By [URL=http://profile.imageshack.us/user/null]null[/URL] at 2010-10-05 [IMG]http://img828.imageshack.us/img828/8817/img9891.jpg[/IMG] By [URL=http://profile.imageshack.us/user/null]null[/URL] at 2010-10-05 [IMG]http://img202.imageshack.us/img202/2228/img9890q.jpg[/IMG] By [URL=http://profile.imageshack.us/user/null]null[/URL] at 2010-10-05
  19. [quote name='Aszita']Bylam, oczy karmilam i szampana pilam. OGROMNE brawa dla polskich uczestnikow!!! Poszli po bandzie! Szczegolnie Goldengroomer i Nitencja, ktora chyba tylko przez pomylke nie stanela na pudle z przeslodka lakelandka. . Co do Oli z ang.cockerem - nie mam pewnosci, czy jest na dogo. Jesli tak, brawa dla Ciebie, jestes wielka! Zygmunt jeszcze raz wielkie gratulacje! Za tego brzydkiego psa tez :-). PS.Grot, miales taka okazje spotkac mistrza nozyczek i zmierzyc jego tempo pracy i co??? Poddales sie ? ;-).[/QUOTE] No właśnie obserwując Anję nie widziałam tych setek cięć na sekundę :P
  20. [quote name='Aszita']Ja za gapia bylam i interesy zalatwialam ;-). Igor? Bylas z welshem moze w sobote ?[/QUOTE] Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.... ja nie jestem groomer, kobito, ja tylko pudelina strzygę :)
  21. Byliście może?? Ja byłam w niedzielę i wstawię tu kilka moich niezbyt fajnych fot, głównie pudli oraz filmiki. Jak się z nimi uporam oczywiście :)
  22. [quote name='GROT *']zdjecia z calego konkursu wlasnie obrabiam .. jest tego bardzo duzo ..nasz fotoreporter nie proznowal .. fakt ze swiatlo do zdjec nie bylo sprzyjajace .. bo w sali dosc ciemno ..tu sie przyznam ze musimy sie poprawic z oswietleniem na nastepny raz ..a do tego w tle okna na nastepny konkurs bede wybierac sale ktora bedzie spelniac warunki miedzy innymi do lepszych zdjec :)..w tej to chyba sie nie uda zrobic za rok bo jest juz teraz tyle chetnych osob ze trzeba szukac wieksza[/QUOTE] Jeżeli ciemno, to gratuluję, fryzjerzy mieli pod górkę, przecież dobre oświetlenie to podstawa!
  23. [quote name='Gośka']Aaa. Wiesz mój Bilu kiedyś z "łapanki" poszedł na MP w Opolu ;)[/QUOTE] Z Łapanki to Igor raz poszedł w NDM i wywalczyli z Zuzą 2 kolatę. Ale Zuza miała z nim szkołę życia, dzięki Bogu podołała. Choć Iwona nie miała wielkich nadziei, że cokolwiek razem ugrają z jego temperamientem.
  24. [quote name='Aszita']Bura bylas? Jaka szkoda, ze sie nie poznalysmy :-([/QUOTE] Byłam byłam, oglądałam w niedzielę, po tym jak w piatek wywaliłam Igorowi dziurę w boku, pojechałam popatrzeć jak sie strzyże pudle :P A z czym byłaś?? Czy może tylko też oglądałaś??
  25. [quote name='Gośka']Hehehe widzę Bura że właśnie się dowiedziałaś że Igoritto będzie w Kielcach na MP. Asiaczku szkoda że wy w sobotę, miałąm nadzieję że poznam Ciebie i Twoje stado. Ja będę ze swoim dziudziuchem w klasie baby.[/QUOTE] Spoko, mialyśmy to ustalone, tak sobie żartuję :P
×
×
  • Create New...