Jump to content
Dogomania

Cockerek

Members
  • Posts

    2537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Cockerek

  1. Niestety Aniu, nie może. Na wystawie ma się zaprezentować. To nie jest plac zabaw :shake: Pies ma stać, iść za/z właścicielem itd, a nie bawić się z innymi psami.
  2. Te fotki sa bombowe :loveu: Mnie się ten Dawid i Goliat podoba :lol: A tyle tu się dzieje że szok :crazyeye: Daguś, super robota!! :klacz: :cool2: :happy1:
  3. Gosia, dziękuję za rady :buzi: I musze ci powiedzieć ja go tylko Neli przeczytałam tuż przed wystawą, żeby wiedziała co ciocia Gosia radzi, i ona juz w niedzielę szła 4 koła wpatrzona we mnie :lol: Ale jestem z niej dumna, taki mały bzyk, a kuma :lol: A od dzis twoje rady ciociu Gosiu wzięlismy sobie do serca i wykorzystujemy i na pewno efekty będą, a jak będa to zaraz tu się będe chwalić :D
  4. Cóż za referat imponujący :razz: :buzi: Myślę, że Goja poczuje się usatysfakcjonowana :cool3:
  5. [quote name='bognik']Ale napewno będziesz na Światówce w Poznaniu :lol: [/quote] się jeszcze obaczy :eviltong: ech, teraz tak gadam, bo niesmak czuję ;)
  6. [quote name='bognik'] Napewno będę na majowej w Bydgoszczy, to już wiem :eviltong:[/quote] Ale ja juz chyba nie będę :eviltong: :diabloti:
  7. [quote name='lonka']nie koniecznie wygrywalam u tych sedziow albo jeszcze sie nie wystawialam[/quote] Mnie tam tez wcale o wygrywanie nie chodzi. To ma byc dobra zabawa, dla mnie wystawa to nie biznes, nie musze się ścigać itp. Ale co jak co, ma to być fair play a nie takie tam byle co, bo tego nie "zniese" ;)
  8. Goja, a ile czasu nad tym pracujesz? Bardzo trudno jest przebarwienia wywabić, aby włosy były bielusieńkie. I na to czasu potrzeba. A i tak gwarancji nie masz. A nawet jak ci się uda, to kolejne moga sie tworzyć jeśli pies ma za wąskie kanaliki.
  9. Hej Hawan. Nawet jeśli ta sunia dojechała, to i tak niestety fotki nie mam. Mąż chodził i pstrykał, bo ja byłam za bardzo zestresowana ;) A gdybym ja pstrykała, to już ja bym wiedziała co uwiecznić ;) Bognik, kuruj się rybka szybko :D
  10. Goja, rozumiem cię doskonale. Mója Nel tak zrobiła, ciągnęła za pieskiem przed nią. W szczeniakach to ci to pewnie darują, ale generalnie musisz uczyć małą zachowywać się między innymi psami. Ja też mam z tym problem, bo Nel jest zbyt przyjazna i chce się ze wszytskimi bawic.
  11. [quote name='lonka']Cocerek romiem ciebie.Zeby ty jeszcze slyszalas komentarzy tej pani asystentki to wlos sie jezy.:angryy: Brak szacunku dla wystawcow.Chyba w tym wszystkim chodzi o to aby zniechecic nas wystawiac pieski.Bo wlasciwie nie wiem jak tlumaczyc takie zachowanie:shake:[/quote] Wystarczy mi to jej tłumaczenie które osobiście usłyszałam :mad: A z tym zniechęcienie... tylko to bez sensu, przecież dzięki wystawcom ma robotę no kasę w końcu dostaje.
  12. [b]Lonka[/b], ja to tam jeszcze przeżyję :roll: ale wiesz, pies może być zniechęcony. W sumie sama w szoku byłam, bo na poprzedniej wysatwie sędzia mógł z Nelą robić wszytsko. A ta stała jak posąg. A ta asystentka jak do niej doskoczyła, to pies się wystraszył i po zawodach :roll: Nie wiem dlaczego ona tak zdominowała to sędziowanie :shake: A tam dobra, szkoda gadać. Aniu, to my juz tę sędzinę tak z dala... :cool1:
  13. No bo kombinezon na deszcz czy mróz to co innego niż sukienka z falbanka :lol: No a spioszki... :crazyeye: w sumie nie dziwne, przeciez juz psy się w wózku wozi (mowa o wystawie w Poznaniu) :crazyeye: Gosia, nowy avatarek :D ładny piesek :D
  14. Mam to samo wrażenie, sędziowała asystentka a a sędzina robiła za asystentkę :roll:
  15. No asystentkę na pewno miło nie będę wspominać i z dala od niej na kolejnych wystawach :mad: W sumie to skutecznie potrafi człowieka zniechęcić, nie wiem, może o to jej chodziło :roll: Pyta mnie cos sędzina, ja jej odpowiadam, ona pyta się asystentki "co?" a ta jej na to "pierdu pierdu hahaha" :mad: Tylko zęby zaciskałam żeby niczego głupiego jej nie powiedzieć. Ja tam z Nelci tez zadowolona jestem, moje kochane słoneczko :loveu:
  16. [quote name='SuperGosia']To chyba szlafrok, nie sukienka :evil_lol:[/quote] A tam, Gosia, to chyba wszystko jedno, co? :lol: Może jeszcze do tego szlafroka pantofelki serwują :lol:
  17. No świetna zabawa to juz dla mnie nie była, widzieć jak mi psa szarpie za łeb. No ale cóż... :shake: Ciekawi mnie kto to był, ta asystenka :roll: Aniu, a tu juz przebolałaś?
  18. [quote name='bognik']Och Nelcia :loveu: Żałuję że nie mogłam jej na żywo obejrzeć [/quote] Zobaczysz, zobaczysz, pewnie jeszcze nie raz :razz: A co do sukcesów... dla mnie najważniejsze żeby mnie się podobała,a jakie tam sukcesy odniesie lub nie, to juz mniej ważne. Ech, ja to chyba nie mam takiego bakcyla wystawowego :lol:
  19. No Alutka, dziękuje za miłe słowa pocieszenia :D Patrzę na nią dzisiaj jaka radosna, biega, bawi się, normalnie uśmiech na mordce :lol: a tam taka zdezorientowana była. Oby więc zrozumiała szybko :roll:
  20. Fotki z Bydgoszczy: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img47.imageshack.us/img47/8357/bf7za.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img47.imageshack.us/img47/2674/bf19qo.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img47.imageshack.us/img47/401/cav3ex.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img482.imageshack.us/img482/5978/grz2hm.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img482.imageshack.us/img482/4415/grz15wf.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img482.imageshack.us/img482/8567/grz22eo.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img47.imageshack.us/img47/2899/lha3nd.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img482.imageshack.us/img482/6008/pek3jp.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img47.imageshack.us/img47/9577/dsc01078a3mt.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img482.imageshack.us/img482/3470/1202a1ha.jpg[/IMG][/URL] Foty znowu kicha, oświetlenie do bani, nie szło sie przepchnąć żeby ładne ujęcia były :shake:
  21. No to kilka słów o wczorajszej wystawie w Bydgoszczy. Sama organizacja ... koszmar. Ścisk, brudno, ludzie się deptali, dziadostwo na potęgę. Nel dostała w.o. i III m. Paskuda nie chciała sie dac obejrzeć na stole. Może byłoby ok, gdyby nie asystentka, która pchała się z rękoma do każdego psa, jakoś tak bez wyczucia. No a pies przecież od razu może się stresować, co było widać u wielu z nich. Za to pięknie poszła 4 koła wpatrzona we mnie :multi: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img130.imageshack.us/img130/9457/dsc01078a9nm.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img131.imageshack.us/img131/7286/dsc01079a7ay.jpg[/IMG][/URL] A w ogóle to zauważam że to stres dla niej. Ona by się chciała bawić, tyle pieskó, a z nikim "pogadać" nie może, ona tego nie rozumie :-(
  22. sukienki to juz fanaberia i przesada
  23. Hej Marta. A dlaczego sie na nowo rejestrowałaś?
  24. [quote name='dianthus']Załóżmy osobny temat powspominajmy stare dobre czasy-wystawy,psy(zdjęcia),pierwszych hodowców niech się "młodzi"dowiedzą jak to dżewniej bywało.[/quote] Świetny pomysł, licze na to że ten temat powstanie :multi:
  25. Cockerek

    Anglia

    No to po ptokach, siedzę w chacie tego lata :-( Dziękuję za odp. :D
×
×
  • Create New...