-
Posts
2537 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cockerek
-
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Cockerek replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
Niestety Aniu, nie może. Na wystawie ma się zaprezentować. To nie jest plac zabaw :shake: Pies ma stać, iść za/z właścicielem itd, a nie bawić się z innymi psami. -
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Cockerek replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
Te fotki sa bombowe :loveu: Mnie się ten Dawid i Goliat podoba :lol: A tyle tu się dzieje że szok :crazyeye: Daguś, super robota!! :klacz: :cool2: :happy1: -
Bolończyki (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Cockerek replied to Agnieszka76's topic in Bolończyk
Gosia, dziękuję za rady :buzi: I musze ci powiedzieć ja go tylko Neli przeczytałam tuż przed wystawą, żeby wiedziała co ciocia Gosia radzi, i ona juz w niedzielę szła 4 koła wpatrzona we mnie :lol: Ale jestem z niej dumna, taki mały bzyk, a kuma :lol: A od dzis twoje rady ciociu Gosiu wzięlismy sobie do serca i wykorzystujemy i na pewno efekty będą, a jak będa to zaraz tu się będe chwalić :D -
Cóż za referat imponujący :razz: :buzi: Myślę, że Goja poczuje się usatysfakcjonowana :cool3:
-
[quote name='bognik']Ale napewno będziesz na Światówce w Poznaniu :lol: [/quote] się jeszcze obaczy :eviltong: ech, teraz tak gadam, bo niesmak czuję ;)
-
[quote name='bognik'] Napewno będę na majowej w Bydgoszczy, to już wiem :eviltong:[/quote] Ale ja juz chyba nie będę :eviltong: :diabloti:
-
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Cockerek replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
[quote name='lonka']nie koniecznie wygrywalam u tych sedziow albo jeszcze sie nie wystawialam[/quote] Mnie tam tez wcale o wygrywanie nie chodzi. To ma byc dobra zabawa, dla mnie wystawa to nie biznes, nie musze się ścigać itp. Ale co jak co, ma to być fair play a nie takie tam byle co, bo tego nie "zniese" ;) -
Goja, a ile czasu nad tym pracujesz? Bardzo trudno jest przebarwienia wywabić, aby włosy były bielusieńkie. I na to czasu potrzeba. A i tak gwarancji nie masz. A nawet jak ci się uda, to kolejne moga sie tworzyć jeśli pies ma za wąskie kanaliki.
-
Hej Hawan. Nawet jeśli ta sunia dojechała, to i tak niestety fotki nie mam. Mąż chodził i pstrykał, bo ja byłam za bardzo zestresowana ;) A gdybym ja pstrykała, to już ja bym wiedziała co uwiecznić ;) Bognik, kuruj się rybka szybko :D
-
Goja, rozumiem cię doskonale. Mója Nel tak zrobiła, ciągnęła za pieskiem przed nią. W szczeniakach to ci to pewnie darują, ale generalnie musisz uczyć małą zachowywać się między innymi psami. Ja też mam z tym problem, bo Nel jest zbyt przyjazna i chce się ze wszytskimi bawic.
-
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Cockerek replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
[quote name='lonka']Cocerek romiem ciebie.Zeby ty jeszcze slyszalas komentarzy tej pani asystentki to wlos sie jezy.:angryy: Brak szacunku dla wystawcow.Chyba w tym wszystkim chodzi o to aby zniechecic nas wystawiac pieski.Bo wlasciwie nie wiem jak tlumaczyc takie zachowanie:shake:[/quote] Wystarczy mi to jej tłumaczenie które osobiście usłyszałam :mad: A z tym zniechęcienie... tylko to bez sensu, przecież dzięki wystawcom ma robotę no kasę w końcu dostaje. -
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Cockerek replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
[b]Lonka[/b], ja to tam jeszcze przeżyję :roll: ale wiesz, pies może być zniechęcony. W sumie sama w szoku byłam, bo na poprzedniej wysatwie sędzia mógł z Nelą robić wszytsko. A ta stała jak posąg. A ta asystentka jak do niej doskoczyła, to pies się wystraszył i po zawodach :roll: Nie wiem dlaczego ona tak zdominowała to sędziowanie :shake: A tam dobra, szkoda gadać. Aniu, to my juz tę sędzinę tak z dala... :cool1: -
No bo kombinezon na deszcz czy mróz to co innego niż sukienka z falbanka :lol: No a spioszki... :crazyeye: w sumie nie dziwne, przeciez juz psy się w wózku wozi (mowa o wystawie w Poznaniu) :crazyeye: Gosia, nowy avatarek :D ładny piesek :D
-
Mam to samo wrażenie, sędziowała asystentka a a sędzina robiła za asystentkę :roll:
-
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Cockerek replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
No asystentkę na pewno miło nie będę wspominać i z dala od niej na kolejnych wystawach :mad: W sumie to skutecznie potrafi człowieka zniechęcić, nie wiem, może o to jej chodziło :roll: Pyta mnie cos sędzina, ja jej odpowiadam, ona pyta się asystentki "co?" a ta jej na to "pierdu pierdu hahaha" :mad: Tylko zęby zaciskałam żeby niczego głupiego jej nie powiedzieć. Ja tam z Nelci tez zadowolona jestem, moje kochane słoneczko :loveu: -
[quote name='SuperGosia']To chyba szlafrok, nie sukienka :evil_lol:[/quote] A tam, Gosia, to chyba wszystko jedno, co? :lol: Może jeszcze do tego szlafroka pantofelki serwują :lol:
-
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Cockerek replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
No świetna zabawa to juz dla mnie nie była, widzieć jak mi psa szarpie za łeb. No ale cóż... :shake: Ciekawi mnie kto to był, ta asystenka :roll: Aniu, a tu juz przebolałaś? -
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Cockerek replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
[quote name='bognik']Och Nelcia :loveu: Żałuję że nie mogłam jej na żywo obejrzeć [/quote] Zobaczysz, zobaczysz, pewnie jeszcze nie raz :razz: A co do sukcesów... dla mnie najważniejsze żeby mnie się podobała,a jakie tam sukcesy odniesie lub nie, to juz mniej ważne. Ech, ja to chyba nie mam takiego bakcyla wystawowego :lol: -
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Cockerek replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
No Alutka, dziękuje za miłe słowa pocieszenia :D Patrzę na nią dzisiaj jaka radosna, biega, bawi się, normalnie uśmiech na mordce :lol: a tam taka zdezorientowana była. Oby więc zrozumiała szybko :roll: -
Fotki z Bydgoszczy: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img47.imageshack.us/img47/8357/bf7za.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img47.imageshack.us/img47/2674/bf19qo.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img47.imageshack.us/img47/401/cav3ex.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img482.imageshack.us/img482/5978/grz2hm.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img482.imageshack.us/img482/4415/grz15wf.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img482.imageshack.us/img482/8567/grz22eo.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img47.imageshack.us/img47/2899/lha3nd.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img482.imageshack.us/img482/6008/pek3jp.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img47.imageshack.us/img47/9577/dsc01078a3mt.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img482.imageshack.us/img482/3470/1202a1ha.jpg[/IMG][/URL] Foty znowu kicha, oświetlenie do bani, nie szło sie przepchnąć żeby ładne ujęcia były :shake:
-
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Cockerek replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
No to kilka słów o wczorajszej wystawie w Bydgoszczy. Sama organizacja ... koszmar. Ścisk, brudno, ludzie się deptali, dziadostwo na potęgę. Nel dostała w.o. i III m. Paskuda nie chciała sie dac obejrzeć na stole. Może byłoby ok, gdyby nie asystentka, która pchała się z rękoma do każdego psa, jakoś tak bez wyczucia. No a pies przecież od razu może się stresować, co było widać u wielu z nich. Za to pięknie poszła 4 koła wpatrzona we mnie :multi: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img130.imageshack.us/img130/9457/dsc01078a9nm.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img131.imageshack.us/img131/7286/dsc01079a7ay.jpg[/IMG][/URL] A w ogóle to zauważam że to stres dla niej. Ona by się chciała bawić, tyle pieskó, a z nikim "pogadać" nie może, ona tego nie rozumie :-( -
sukienki to juz fanaberia i przesada
-
Bolończyki (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Cockerek replied to Agnieszka76's topic in Bolończyk
Hej Marta. A dlaczego sie na nowo rejestrowałaś? -
[quote name='dianthus']Załóżmy osobny temat powspominajmy stare dobre czasy-wystawy,psy(zdjęcia),pierwszych hodowców niech się "młodzi"dowiedzą jak to dżewniej bywało.[/quote] Świetny pomysł, licze na to że ten temat powstanie :multi:
-
No to po ptokach, siedzę w chacie tego lata :-( Dziękuję za odp. :D