-
Posts
478 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by yoreczka
-
Witajcie kochani :) Brakuje mi czasu ale śledzę czasami dogo. Chciałam się pochwalić :) Byliśmy na wystawie w Lublinie, wróciliśmy zadowoleni choć było duszno i mało miejsca w hali, sędziowała Pani Aleksandra Sękowska-Miros, wszystkich yorków było 39. Nasze sunie zajęły kolejne miejsca - Cayenne Cud Natury - I miejsce, Zw. Mł. - Barbie Miss York Cud Natury - I miejsce, CWC, Najlepsza Suka w Rasie Zdjęcia jak czas pozwoli wstawię jutro z Płocka i Lublina
-
Jak w rodzinie :) -czyli rocznice, święta, zyczenia i in
yoreczka replied to Panula's topic in Yorkshire terrier
Dla Besuni od yoreczki i gromatki wszystkiego naj naj naj, sporo smakołyków i pieszczot od swojej pańci :new-bday: :new-bday: :new-bday: -
Jak w rodzinie :) -czyli rocznice, święta, zyczenia i in
yoreczka replied to Panula's topic in Yorkshire terrier
Witam :) Wszystkiego naj naj najlepszego dla Gosi i Manueli :new-bday: :new-bday: :new-bday: :new-bday: [img]http://cudnatury.pvs.pl/dogomania/k99.gif[/img] -
Witajcie :) Padam na pyszczek ale się pochwale :) dwie moje sunie Cayenne i Barbie Miss York oraz piesek z mojej hodowli Champion zajeli 3 lokaty w Płocku Zdjęcia postaram się jutro obrobić i wam pokazać
-
[quote name='Itka']Dzieciątka przecudne.Najbardziej lubię ten okres u szczeniąt A po kim one są, bo ja nie kojarzę,może pisałaś.[/quote] one są po Barbie Miss York Cud Natury i Jenghis de Penghibur
-
oto kilka zdjęć moich dziewczynek :) siostrzyczek [img]http://cudnatury.pvs.pl/dogomania/IMG_3129.jpg[/img] [img]http://cudnatury.pvs.pl/dogomania/IMG_3141.jpg[/img] [img]http://cudnatury.pvs.pl/dogomania/IMG_3136.jpg[/img] reszta zdjęć później :P
-
Madziu to czytałam ale nie wiem kto jeszcze :)
-
[img]http://cudnatury.pvs.pl/dogomania/IMG_3393.jpg[/img] [img]http://cudnatury.pvs.pl/dogomania/IMG_3395.jpg[/img] [img]http://cudnatury.pvs.pl/dogomania/IMG_3660.jpg[/img]
-
ech to znowu ja zwariowana na punkcie zdjęć :) [img]http://cudnatury.pvs.pl/dogomania/IMG_3328.jpg[/img] [img]http://cudnatury.pvs.pl/dogomania/IMG_3341.jpg[/img] [img]http://cudnatury.pvs.pl/dogomania/IMG_3388.jpg[/img] [img]http://cudnatury.pvs.pl/dogomania/IMG_3391.jpg[/img]
-
Witajcie :) a kto się pojawi w płocku ?
-
Jak w rodzinie :) -czyli rocznice, święta, zyczenia i in
yoreczka replied to Panula's topic in Yorkshire terrier
My się przyłaczamy do życzeń dużoooooooooooooooo sukcesów na wystawach życzy całe Cud Natury :BIG: :BIG: :BIG: :BIG: :BIG: -
superrrrrrrrr grygy
-
[b][color=darkblue]Kochani mam do was wieeelką prośbę !!!![/color][/b] W tą niedzielę odbędą się wystawy w Inowrocławiu, Bytomiu, Słupsku i w Radomiu chciałam prosić o wyniki albo chociaż skan lub zdjęcie zgłoszonych yorków z góry dziękuję :)
-
Jak w rodzinie :) -czyli rocznice, święta, zyczenia i in
yoreczka replied to Panula's topic in Yorkshire terrier
Nasze gratulacje dla maluszka i wielu sukcesów na wystawach i nie nie tylko :BIG: :BIG: :BIG: -
[img]http://cudnatury.pvs.pl/dogomania/IMG_3192.jpg[/img] [img]http://cudnatury.pvs.pl/dogomania/IMG_3196.jpg[/img] [img]http://cudnatury.pvs.pl/dogomania/IMG_3203.jpg[/img]
-
Oto Barbie wykąpana po zabawie z Korsykanką i z krótszymi wąsami :( [img]http://cudnatury.pvs.pl/dogomania/IMG_3180.jpg[/img] [img]http://cudnatury.pvs.pl/dogomania/IMG_3184.jpg[/img] [img]http://cudnatury.pvs.pl/dogomania/IMG_3185.jpg[/img] [img]http://cudnatury.pvs.pl/dogomania/IMG_3189.jpg[/img]
-
[img]http://cudnatury.pvs.pl/dogomania/IMG_3229.jpg[/img] [img]http://cudnatury.pvs.pl/dogomania/IMG_3268.jpg[/img] [img]http://cudnatury.pvs.pl/dogomania/IMG_3269.jpg[/img]
-
ech tak się zachwycacie :) to następna porcja fotek [img]http://cudnatury.pvs.pl/dogomania/IMG_3173.jpg[/img] [img]http://cudnatury.pvs.pl/dogomania/IMG_3209.jpg[/img] [img]http://cudnatury.pvs.pl/dogomania/IMG_3218.jpg[/img] [img]http://cudnatury.pvs.pl/dogomania/IMG_3223.jpg[/img]
-
Madziu być może pojawią się dziś to wszystko zależy od Wojtka :roll:
-
[img]http://cudnatury.pvs.pl/dogomania/IMG_3103.jpg[/img] [img]http://cudnatury.pvs.pl/dogomania/IMG_3105.jpg[/img] [img]http://cudnatury.pvs.pl/dogomania/IMG_3107.jpg[/img] [img]http://cudnatury.pvs.pl/dogomania/IMG_3111.jpg[/img] [img]http://cudnatury.pvs.pl/dogomania/IMG_3116.jpg[/img] [img]http://cudnatury.pvs.pl/dogomania/IMG_3106.jpg[/img]
-
Po wystawie zmęczeni zajechaliśmy coś zjeść a tam takie niespodzianki :) [img]http://cudnatury.pvs.pl/dogomania/IMG_3098.jpg[/img] [img]http://cudnatury.pvs.pl/dogomania/IMG_3099.jpg[/img] [img]http://cudnatury.pvs.pl/dogomania/IMG_3100.jpg[/img] [img]http://cudnatury.pvs.pl/dogomania/IMG_3101.jpg[/img]
-
Malwi ja się czasmi też myle jakieś zakręcone jesteśmy :)
-
[img]http://cudnatury.pvs.pl/dogomania/IMG_2936.jpg[/img] [img]http://cudnatury.pvs.pl/dogomania/IMG_2939.jpg[/img] [img]http://cudnatury.pvs.pl/dogomania/IMG_2958.jpg[/img] [img]http://cudnatury.pvs.pl/dogomania/IMG_2961.jpg[/img] [img]http://cudnatury.pvs.pl/dogomania/IMG_2950.jpg[/img]
-
Oto kilka zdjątek Barbikowych szczeniąt :) [img]http://cudnatury.pvs.pl/dogomania/IMG_2874.jpg[/img] [img]http://cudnatury.pvs.pl/dogomania/IMG_2876.jpg[/img] [img]http://cudnatury.pvs.pl/dogomania/IMG_2904.jpg[/img] [img]http://cudnatury.pvs.pl/dogomania/IMG_2915.jpg[/img] [img]http://cudnatury.pvs.pl/dogomania/IMG_2918.jpg[/img] [img]http://cudnatury.pvs.pl/dogomania/IMG_2927.jpg[/img]
-
Malwinka sekcja była wczoraj ale było jakieś zebranie i nie mogłam porozmawiać.