Jump to content
Dogomania

yoreczka

Members
  • Posts

    478
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by yoreczka

  1. Edytka przyslij mi mejlem zdjecia a ja je zmniejsze, a co do suczek mam sporo zamówień i trzeba swoje odczekać.
  2. hmmmm............. a zobacz Barbie była dość długo malutka a teraz jak wyrosła :) a będziesz kryć Jawe w tym roku?
  3. Madziu z sędziowaniem jest różnie i jeszcze nie raz twoja mała może wygrać
  4. Madziu czemu nie fajnie by było pójść całą grupką i popstrykać foteczki :) Cayenna nie wiem czy coś osiągnie jest jasna , i ma dość długą mordkę ale yoreczki to choroba nie wyleczalna sama wiesz :)
  5. Madziu będę wystawiać tylko Cayenne w klasie pośredniej a Barbie jedzie dla towarzystwa bo zaplanowałam zdjęcia nad morzem :)
  6. oczywiście nas Madziu :)
  7. Edytka nie płacz, głowa do góry możesz zaklepać sobie wcześniej sunie mejlem albo telefonicznie. Ja sobie zostawiłam sunie po werbence ona daje fajne dzieci :) zobaczymy co z niej wyrośnie na razie rozrabia i ustawia rodzeństwo :roll: rośnie następna rozrabiaka. A ty masz ładną sunie właśnie na nią zwróciłam uwagę jeszcze jej nie widziałam na ringach a tak pięknie wyglądała. Mam nadzieję że się gdzieś spotkamy na wystawach. Napisz gdzie będziesz ją pokazywać, naprawdę możesz z niej być dumna.
  8. Witajcie :) Bardzo się cieszę że nasze grono się powiększa, gratulacje dla wszystkich wystawiających i ich psiaczków. Upał był okrutny ale wszystko się dobrze skończyło. Kochani zdjęcia będą później bo jakoś wyrobić się nie mogę :) chyba się starzeje albo sama już nie wiem:( Malwi wracaj szybko do nas i na wystawy w razie co możesz na nas liczyć.
  9. rzaba oczywiście że możesz nawet trzeba obcinać włoski przy siusiaku i pupce żeby łatwiej utrzymać czystość i nie gromadziły się jakieś nie potrzebne bakterie.
  10. Wszystkiego najjjjjjjjjjjjjjjjjjj dla Oskarka :BIG: :BIG: :BIG:
  11. Witam :) Wczoraj to ja padłam :( Beatko Cayenne nic nie zajęła a Barbie nie wystawiłam. Maćku na twoim miejscu nie wiem czy bym się cieszyła ale powiem tyle ze twoja sunia była najlepsza no ale nie chcę komentować wystawy bo na każdej zawsze jest coś nie tak. Fotki będą później.
  12. no pewnie zapraszam do mojego stolika :)
  13. POLA75 to superrrrr ze szpitalikiem, pamiętaj na mnie też możesz liczyć :)
  14. Wszystkiego naj naj naj dla Paulinki :new-bday: :new-bday: :new-bday: :new-bday: :new-bday:
  15. POLA75 wysłałam ci mejlem małą instrukcje co do porodu, mam nadzieję że w miare czytelnie opisałam. Pola nie powinaś ani odrobaczać ani doszczepiać suni przecież to osłabia ją. A tak z ciekawości na co chciał ją wet doszczepić bo ja nie wiem mam już za sobą kilkanaście porodów ale może coś mądrego wymyślił o czym nie wiem. :roll: Ja na początku opierałm się na książce dla studentów Rozród Psów oraz mam dobrego wet. Wrazie gdybyś nie zrozumiała tego co ci wysłałam to dzwoń albo pisz.
  16. Witam Daga łatwo mówić "nie denerwuj się" przeszłam kilka porodów w tym roku i na ostatnim na razie zakończyłam może coś będę kryć pod koniec roku ale jak ochłonę. Każdy poród wyglądał inaczej i każda sunia miała inne objawy. Przy ostatnim porodzie wet nie zdążył dojechać i pierwszego szczeniaczka urodziła z moja bardzo dużą pomocą. Jest dość dużą sunią i pomimo to poród nie był łatwy. Ale mam to już za sobą wkleję kilka zdjęć jak znajdę chwilkę. POLA75 możesz pytać mnie o wszystko w razie co pomogę trzymam kciuki.
  17. Witajcie :) Wczoraj 16.06.2005 nasza Ile de France i Made in Bakarat zostali rodzicami :) oto dwa pieski [img]http://cudnatury.pvs.pl/dogomania/IMG_4172.jpg[/img] [img]http://cudnatury.pvs.pl/dogomania/IMG_4175.jpg[/img] [img]http://cudnatury.pvs.pl/dogomania/IMG_4176.jpg[/img] [img]http://cudnatury.pvs.pl/dogomania/IMG_4177.jpg[/img]
  18. [img]http://cudnatury.pvs.pl/lublin2005_obrobione/image037.jpg[/img] [img]http://cudnatury.pvs.pl/lublin2005_obrobione/image046.jpg[/img] [img]http://cudnatury.pvs.pl/lublin2005_obrobione/image052.jpg[/img] [img]http://cudnatury.pvs.pl/lublin2005_obrobione/image064.jpg[/img] [img]http://cudnatury.pvs.pl/lublin2005_obrobione/image065.jpg[/img] Dziękuję wszystkim za trzymanie kciuków i gratulacje, więcej zdjęć jest na mojej stronce :)
  19. [img]http://cudnatury.pvs.pl/lublin2005_obrobione/image021.jpg[/img] [img]http://cudnatury.pvs.pl/lublin2005_obrobione/image022.jpg[/img] [img]http://cudnatury.pvs.pl/lublin2005_obrobione/image025.jpg[/img] [img]http://cudnatury.pvs.pl/lublin2005_obrobione/image029.jpg[/img]
  20. [img]http://cudnatury.pvs.pl/lublin2005_obrobione/image014.jpg[/img] [img]http://cudnatury.pvs.pl/lublin2005_obrobione/image017.jpg[/img] [img]http://cudnatury.pvs.pl/lublin2005_obrobione/image018.jpg[/img]
  21. Witajcie :) Jestem nie słowna :( wczoaj padłam jak mucha, więc dopiero teraz pokaże wam zdjęcia z lublina. [img]http://cudnatury.pvs.pl/lublin2005_obrobione/image002.jpg[/img] [img]http://cudnatury.pvs.pl/lublin2005_obrobione/image003.jpg[/img] [img]http://cudnatury.pvs.pl/lublin2005_obrobione/image004.jpg[/img] [img]http://cudnatury.pvs.pl/lublin2005_obrobione/image005.jpg[/img] [img]http://cudnatury.pvs.pl/lublin2005_obrobione/image006.jpg[/img]
  22. [img]http://cudnatury.pvs.pl/plock2005_obrobione/image042.jpg[/img] [img]http://cudnatury.pvs.pl/plock2005_obrobione/image054.jpg[/img]
  23. Kilka fotek z Płocka :) [img]http://cudnatury.pvs.pl/plock2005_obrobione/image001.jpg[/img] [img]http://cudnatury.pvs.pl/plock2005_obrobione/image003.jpg[/img] [img]http://cudnatury.pvs.pl/plock2005_obrobione/image004.jpg[/img] [img]http://cudnatury.pvs.pl/plock2005_obrobione/image006.jpg[/img] [img]http://cudnatury.pvs.pl/plock2005_obrobione/image009.jpg[/img] [img]http://cudnatury.pvs.pl/plock2005_obrobione/image024.jpg[/img] [img]http://cudnatury.pvs.pl/plock2005_obrobione/image028.jpg[/img] [img]http://cudnatury.pvs.pl/plock2005_obrobione/image032.jpg[/img] [img]http://cudnatury.pvs.pl/plock2005_obrobione/image033.jpg[/img] reszta zdjęć na mojej stronie zapraszam do oglądania :)
  24. Barbie Miss York Cud Natury z siostrą Cayenne Cud Natury [img]http://cudnatury.pvs.pl/dogomania/IMG_3352.jpg[/img] [img]http://cudnatury.pvs.pl/dogomania/IMG_3367.jpg[/img] Po wystawowy odpoczynek w domciu jeszcze bez papilotów [img]http://cudnatury.pvs.pl/dogomania/IMG_4146.jpg[/img]
  25. Oto kilka fotek dla przypomnienia :) Barbie Miss York Cud Natury [img]http://cudnatury.pvs.pl/dogomania/IMG_3368.jpg[/img] [img]http://cudnatury.pvs.pl/dogomania/IMG_3362.jpg[/img]
×
×
  • Create New...