Też jestem rozczarowana dużymi, czyżby tam też zaczynał się jakiś kryzys?
A przecież mają tam ładne suki, jak np. ta
[url]http://rokolga.narod.ru/Gelja/GeljaNarva_1.JPG[/url]
Caro-Line's Curious С Columbus jak zwykle trzyma klasę :D
Nie wiem, odniosłam wrażenie, że większość dużych pudli jest nieciekawie przygotowana do wystawy, białe nie wybielone, aprikoty nie rozczesane, z wyjątkiem suki która dostała BOB