-
Posts
2819 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sonya-Nero
-
A dla wszystkich dzieci małych i dużych historia obrazkowa tego przystojniaka 8) [img]http://www.users.bigpond.com/daniel1977/images/aaadis1a.jpg[/img] szczegóły [url]http://www.attackchi.org.au/kits.htm[/url]
-
Masz rację Irena&pudle to na pewno przypadkowy przypadek :wink: Warszawskie wyniki pudli (podane za GP): WARSZAWA (POLAND), 2005-07-10, CACIB, POLISH KENNEL CL Judge: JANUSZ OPARA Standard Poodles (white, black, brown) BOB: DANVIK EMERADOR, WHITE-MALE, Owner: JULJA SARKOVSKIENE Standard Poodles (apricot, silver) BOB: RAMONA, APRICOT-FEMALE, Owner: GóRECKA KATARZYNA Miniature Poodles (white, black, brown) BOB: SHERE KHAN EBENUS, BLACK-MALE, Owner: HANIA OSSOWSKA Dwarf Poodles (white, black, brown) BOB: KUDOS LEXUS, BLACK-MALE, Owner: ANIA REGLIńSKA BOS: MISS LISA OD LALANKI, BLACK-FEMALE, Owner: BEATA MATłAWSKA Dwarf Poodles (apricot, silver) BOB: MEGANE MILJAN, APRICOT-FEMALE, Owner: MARIA JAN BARYLSCY BOS: CHEVALIER MON CHERI ADOREA, ---------, Owner: SYLWIA PAWLAK Toy Poodles BOB: KAMA BON -TON, APRICOT-FEMALE, Owner: MAłGORZATA KAMIńSKA BEST PUPPY FORREST VERICOLOR OWER EWA JAGIEłłO
-
:hmmmm: Ciekawe na "German Poodle" pojawiły się wyniki z warszawskiej wystawy, i dziwnym trafem, nie są podane wyniki pewnych dogomaniackich pudli, których własciciele wykazali pewną niesubordynacją... :lol: bo cieszyli się z czego innego :wink: Ale dziecinada :roll: :lol:
-
Tak ostatni tydzień kosztował Gośkę, Violonczelę i nas bardzo dużo nerwów, ta niepewność co do losów małej Mafinki... ta bezsilność... bezradność...złość...bardzo wtedy liczyły się słowa otuchy i życzliwości od Dogomaniaków i Niedogomaniaków... takie małe, proste słowa, a mające taką dużą moc... potrzymywały na duchu... dlatego radość z odnalezienia Mafinki przysłania nam wszystko.... :laola: [b]Mafinka jest cała i zdrowa[/b] :multi:
-
Niestety nie ma żadnych dowodów, a tylko przypuszczenia i podejrzenia kto zrobił. Najważniejsze, że oddał Mafinkę i nie zrobił żadnej krzywdy, przecież dla niego to był tylko pies... :roll: W każdym bądź razie złodzieja trzeba zastraszyć i osaczyć, co się Gośce i jej mężowi udało. Cała okolica była zasypana i zaklejona informacjami o kradzieży Mafinki. Mafinka była za wycieraczką, na przystankach autobusowych, na wystawach sklepowych, na drzewach....
-
Niestety tą cygańskość otrzymała w genach :wink: :D 8) Ale to porwanie Mafi dało nam wszystkim nauczkę i ostrzeżenie, ja już nie puszczam luzem naszych pudelsów na wystawie, po co kusić los... i jakiegoś idiotę :x
-
No faktycznie upał w Warszawie był nie miłosierny :evil: , widzę, że my i nasze psy coraz bardziej źle znosimy taką temperaturę.... bo u nas na południu jest o wiele chłodniej i ... deszczowo... i zielono. Nie wiedziałam, że w Warszawie panuje taka susza. Nowe miejsce na wystawę jest fajne, dobry dojazd od naszej strony, teren dość duży. A najważniejsze dla mnie było, że mogłam wziąć na ręce Mafinkę, że jest znowu z nami :D . I najważniejsze, że nie odbiło się to na jej psychice, mimo, że z tego co mówiła Gośka musiała tam przynajmniej raz oberwać po głowie. Nie mogła się sama błąkać, bo faktycznie nie miała startych poduszek w łapkach, po za tym nie wiem czy Mafia przeżyłaby 8 dni bez „pomocy-opieki” człowieka, poza tym miałaby odruch stałego szukania jedzenia, a nic takiego u niej nie zaoberwowałam. Gośka a jak dzisiaj Maficzek?
-
[quote name='golden_owner']Sonya-Nero - o ktorym malomiasteczkowym wecie piszesz? Gdzies juz pytalam, ale nie uzyskalam chyba odpowiedzi: czy trzeba chipowac jesli tatuaz jest czytelny?[/quote] Sorry ale rzadko tu zaglądam :roll: . To oczywiście doktor Z. z mieściny A. :wink: Data tatuażu - jak jest normalny wet :wink: to w przypadku polskiego psa doda do daty urodzenia +/- 6 tygodni. Poza tym, jeżeli dobrze sobie przypominam to jest wydawane zaświadczenie o dokonaniu tatuowania szczeniąt i dobrze by było aby hodowca zrobił ksera dla właścicieli szczeniąt. W przypadku zagraniczniaka to i tak trzeba wpisać na oko, bo tam różnie bywa. I ciekawe jak wydostać takie zaświadczenie od zagranicznej organizacji, może to trwać bardzo długo i być nie wykonalne. Igła jest przetrażająca, to fakt :o , ale to naprawdę nie boli, przynajmniej chipowany pudelek nic po sobie nie pokazał. Ale naprawdę warto chipować psy, tatuaż z różnych przyczyn może stać się nieczytelny, można go usunąć, a wtedy zostaje tylko chip.
-
Bolończyki (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Sonya-Nero replied to Agnieszka76's topic in Bolończyk
No Karka szczeniaczki sa piękne :D :loveu: , a twój faworyt ma główkę o ślicznym wyrazie 8) ... zapowiada się na pięknego lewka :D Trzymam kciuki za dobre domki dla nich :D -
Gratulacje :klacz: dla ustrońskich pudli i urodzinowych solenizantek panien CC :wink: :laola: Wyniki wystawy w Brnie znam, a do dwóch tygodni będą na stronie internetowej tej wystawy.
-
Bolończyki (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Sonya-Nero replied to Agnieszka76's topic in Bolończyk
No i dostałam PW od Karki i trzeba jej było jasno napisać :wink: :lol: :lol: Tomek 67 - te leki na sklerozę dla Karki to takie mocne a skuteczne kup :wink: 8) -
Na klubowej wystawie pudli w Erfurcie w Niemczech przed oceną danego psa był sprawdzany tatuaż lub zczytywany chip, a numer porównywany z numerem wydrukowanym na karcie ocen i dodatkowo z paszportem (w naszym przypadku). Jestem jak najbardziej za takim sprawdzaniem tożsamości wystawianego psa.
-
Bolończyki (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Sonya-Nero replied to Agnieszka76's topic in Bolończyk
[quote name='Karka']Jaaa :o ja nie mam żadnego grafika :oops: ale mi zadałaś ciosa nic nie wiem :oops:[/quote] :o to z Karką jest gorzej niż myślałam :roll: :-? :( -
Bolończyki (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Sonya-Nero replied to Agnieszka76's topic in Bolończyk
Karka a co 17 lipca masz zaznaczone w grafiku :wink: :roll: Specjalny kurier dowiózł już do Bielska troszkę karmy dla Sisi. -
To super :D :D :D Fajnie że babcia znalazła domek i dobre serduszko dla siebie.
-
Bolończyki (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Sonya-Nero replied to Agnieszka76's topic in Bolończyk
[quote name='Tomek67'][quote name='Sonya-Nero']... może mamy coś innego w planach :wink: :lol: 8)[/quote] Nas to nie interesi :evil: . Chyba, że macie w planach leżenie bykiem, kontemplowanie jak żubr w trawie puszczy i inne podobne p******ły - kacaboły. To jest jedyne usprawiedliwienie. :wink:[/quote] ... no to w takim razie nie mamy usprawiedliwienia :wink: :niewiem: -
Bolończyki (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Sonya-Nero replied to Agnieszka76's topic in Bolończyk
Karka...ale na sklerozę to mogłabyś sobie coś pozażywać :wink: :lol: -
Bolończyki (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Sonya-Nero replied to Agnieszka76's topic in Bolończyk
... może mamy coś innego w planach :wink: :lol: 8) -
GRATULACJE :D :laola:
-
... pewnie, że takim to dobrze... :wink: 8)
-
Taki uśmiech może być tylko Lucyferkowy :wink: 8) :D
-
:o , a nie :wink: :lol: , nie zgadłaś, nie poznajesz tego uśmiechniętego ryjka :roll: 8) :lol: :wink:
-
A my dzisiaj tak imprezujemy :wink: 8) [img]http://www.fotoalbum.wzt.pl/fotografie/592_fotki_576af1a/9233_069980.jpg[/img]
-
Super szczeniaczki :D :D :D a na trzecim zdjęciu któryś z chłopaków czy rodzynka-dziewczynka :wink: bo bardzo mi się podoba :iloveyou:
-
[quote name='Alfa1']:BIG: [color=blue][size=6][i] [b]Wszystkim Raczkom Składam Serdeczne Życzenia :BIG: Urodzinowe!!!!!![/b][/i] :tort: [/size][/color] :BIG:[/quote] jeden raczek dziękuje :wink: :D i [size=6][color=blue]życzy drugiemu z raczków obchodzącemu dzisiaj n-te OKRĄGŁE osiemnaste urodzinki wszystkiego NAJ NAJ NAJ[/color][/size] [img]http://www.madzia.olp.pl/gify01/new01/rose03.gif[/img] [img]http://www.madzia.olp.pl/gify01/new01/rose07.gif[/img] [img]http://www.madzia.olp.pl/gify01/new01/rose02.gif[/img] [img]http://www.madzia.olp.pl/gify01/new01/rose05.gif[/img] [img]http://www.madzia.olp.pl/gify01/new01/rose13.gif[/img] [img]http://www.madzia.olp.pl/gify01/new01/rose06.gif[/img] :wink: 8)