[quote name='Mamba2210']Śpieszę z radosną nowinką:multi:Toffiś już jest w domu i jak na razie zdążył już ukochać sobie pluszowego kota:) i pokój córki gdzie tylko tam są dywaniki,Tofiastemu rozjeżdżają się łapy jak żabie na panelach i parkiecie:)[/QUOTE]Świetne wieści!
Trzeba sprawdzić, czy Toffiś nie ma zarośniętych łap od spodu,bo wtedy bardziej się ślizga (włos od spodu łapy, między poduszkami powinien być wystrzyżony). Na pewno powoli nauczy się chodzenia na panelach ;)