Wystawa była rzeczywiście super :-)
U nas sędziowanie było bardzo ostre (ale kto,znał sędziego,to wiedział na co się pisze ;-) -sypało sie baaardzo duzo bdb),ale było troche bałaganu organizacyjnego przy stoliku sędziowskim...
Poza tym,fajne ringi,sporo miejsca wokól nich,przyzwoite oświetlenie.U nas było ciepło,ale nie byłysmy rozlokowane przy wejsciu.
Jedyne,co mi przeszkadzało,to fatalna akustyka - a z głośników ciągle płynęły jakieś-zazwyczaj trudno zrozumiałe) informacje,więc trudno było słyszeć,co się myśli.
My wykonałyśmy plan,czyli młody przywiózł Zw.Mł.,psiaki z klas championów przywiozły oceny doskonałe,ale pierwsze lokaty zgarnęły nam psiaki,które pózniej wzięły CACIBy i BOBa oraz BOG I - więc można to przeżyć :-)
Czarne psice,które wystawiałam w jednej klasie (mama z córcią) zgarnęły oceny odwrotnie niż byłoby to moim zyczeniem ;-) starsza dostała bdb (ale pięknie biegała i z tego jestem ogromnie zadowolona) a córcia zgarnęła kolejne duże CWC ;-)