[quote name='Iwona']:-o :-o :-o , no,no,- kiedy te dzieci sie poczynają:crazyeye: :lol: , chyba między jednym a drugim postem na DGM:hmmmm: :bigcool: . Niemniej gratuluję przyszłym mamusiom i tatusiom:B-fly: / [SIZE=1]a i tak ciekawość mnie zżera[/SIZE]:laugh2_2: /[/quote]
ja wiem tylko o jednym nowym przyszłym dogomaniaku :loveu:
a o kolejnych nic :placz: