-
Posts
17145 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bea100
-
[quote name='mmbbaj'][B]...[/B] [B][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images11.fotosik.pl/30/2ce2b476fcd1ddb9.jpg[/IMG][/URL][/B] [/quote] Mój ci on....:evil_lol:
-
[quote name='mmbbaj'][B]...[/B] [B]Męska solidarność :evil_lol:[/B] [B][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/300/28ce688190d12475.jpg[/IMG][/URL][/B] [/quote] No to się nazywa współpraca :evil_lol: A czego tak wspólnie szukają?Zeszłorocznego sniegu? ;)
-
PART II Ciężarne dziewczynki, matki, ojcowie oraz ich dzieci
bea100 replied to bea100's topic in Ogar polski
Zapisałam zgodnie z Twoją instrukcją...i jak się podoba? :multi: -
PART II Ciężarne dziewczynki, matki, ojcowie oraz ich dzieci
bea100 replied to bea100's topic in Ogar polski
[quote name='dogaja']Chętnie, Bea, ale zastrzegłaś w profilu, że nie chcesz e-maili z Forum. Więc albo wyślij mi PW z adresem ... Mogę też tylko ciut podostrzyć tego avatarka...[/quote] Hi hi faktycznie zastrzegłam :evil_lol: własciwie nie wiem po co bo jak klikniesz w mój banner w podpisie i na mojej stronie w kontakty- to masz mój adres mailowy i wszystko i nic do ukrycia :lol: Wiesz co? Dogajko kochana- podostrzenie by się bardzo przydało :p -
Odgrzebałam ten temat, spadł tragicznie na sam dół :roll: ...hop hop szukamy dla naszej pięknej suni domku !!!
-
PART II Ciężarne dziewczynki, matki, ojcowie oraz ich dzieci
bea100 replied to bea100's topic in Ogar polski
[quote name='dogaja']...Tak mnie coś wczoraj wzięło (a może uwzięło) na tego Twojego avatarka, na którym piesuś jest śliczny, ale taki cóś zwiewno-romantycznie mało ostry i oczków mu dobrze nie widać. Ale karnie spadam na drzewo wichurą powalone! [CENTER]:shithappens:[/CENTER] [/quote] A niech to. Ty mi tu nie spadaj :loveu: (nie tylko karnie ale wogóle!!) tylko mi przeslij te avatarki na maila ok? Przyznam się, że z pw nie umiałam ich zapisać :oops: Pięknie proszę...!!! -
KARTKA dla SABINKI - wróciłabym do CARO i SPÓŁKA,,,,ale żal
bea100 replied to Sabina1's topic in Foto Blogi
[quote name='Katcherine']Sabinko- slowo harcerza- jak dojade do Pl- to natychmiast sie melduje do ciebie na spacerek i pogaduchy.A do Bei po plytke;). mm nadzieje ze doszlo te 30 zl za plytke na Zanetki konto u Emir za pomoca Asiaf1...[/quote] Ja też Cię trzymam za tego harcerza :multi: To może obie z Sabinką1 wpadniecie ? to i spacerek zrobimy i pogaduchy i płytka czeeeka :multi: A kiedy się wybierasz do Pl? -
PART II Ciężarne dziewczynki, matki, ojcowie oraz ich dzieci
bea100 replied to bea100's topic in Ogar polski
AniuW- aparat był więc będą i foty :multi: Jak dostanę od Imanki, to poproszę Cię o pomoc w zamieszczeniu (chyba, że coś wcześniej da na temat węgrowski? to poproszę o przekopiowanie tutaj:p ). Powiem Ci, że Wwka oszalała:roll: Na całej trasie raz mi sie udało włączyć 3ci bieg :diabloti: -
PART II Ciężarne dziewczynki, matki, ojcowie oraz ich dzieci
bea100 replied to bea100's topic in Ogar polski
Dogaja, jesteś kochana (i baaardzo zdolna :loveu: ), jedno pytanko: nie mogłaś cusik zasnąć? ;) :lol: Wyjaśniam: dostałam fajowe wielce przeróbeczki avatarka mojej Duni :multi: Bardzo dziękuję...aleeee...ja taka zachowawcza jestem :oops: Poprzedni avatarek miałam na dogo 5 lat (bez zmiany) a do tego aktualnego mnie namówiła Sabinka1 (i zmiana przyszła mi z wielkim trudem- ot kwestia drugiej natury babci-wyłazi :diabloti: ). Zmartwiłam się- zmarł wielki humanista-Ryszard Kapuściński-to wielka strata ["] Napiszę jak było w szkole. Ledwo dojechałam, snieżyca i ślisko jak czort i korek wielokilometrowy (zero piaskarek na trasie :roll: ) i żeby nie Imanca, której się usta nie zamykają, to nie wiem jak bym dojechała (i wróciła). Dzieciaków było ok 60 a pokaz był na sali gimnastycznej. Dzieciaki naprawdę słuchały i było bardzo fajnie. Opowiadałam o samym psie i jego historii i o behawioryżmie i o psiej mowie ciała i o tym jak powinno się traktować zwierzęta a potem dłuugo o samym ogarze/o historii i o terażniejszości. Był trening pozycji żółwika i tego jak się powinno witać z nieznajomym psem itd. Ogarzyce się bardzo podobały. Monia zrobiła furorę ukłonami i tweestem :lol: a Dunia pięknie dawała głos i podawała naprzemiennie łapki-czym obie sunie wywołały zachwyt. Opowiadałam o wystawach i pokazywałam medale, rozdałam też ulotki o rasie. Dzieci miały wiele pytań. Myślę, że teraz dzieciaki bez trudu rozpoznają Ogara Polskiego. Potem Imanca opowiadała o okrucieństwie i schroniskach (nawet temat sterylek został poruszony oraz obaliłyśmy z Imancą mit o tym że każda suka dla zdrowia powinna mieć szczeniaki). Myslę, że trochę słusznej roboty zrobiłyśmy. Szkoła będzie pomagała Emir i planują wirtualną adopcję- oby. Podsumowując: dzieciaki są fantastyczne !!! :multi: -
Jest prześliczny :loveu:
-
Ooo, z tą kuwetą masz problem. Ja nie miałam z takim problemem dotąd do czynienia, ale może ktoś tu będzie miał pomysł jak z ,,kuwetowego" psa zrobić ,,podwórzowego"?
-
Ja też tu jestem cały czas-i nie tylko ja bo wielu ludzi na dogo jest tu z Tobą Nadziejo, choć nie piszą. Cieszę się każdym Waszym nowym dniem. Będzie dobrze Nadziejo, MUSI BYĆ!!! Zeszłej zimy i ze mną było kruchutko, odchodziłam i ten strach i potem ciężka operacja...dogomaniacy pomogli, zaopiekowali się nie tylko mną ale i moimi psami i wspierali mnie i dawali mi siłę. Pomogło. A teraz? Latam jak samolot. Łapię każdy dzień. Jestem :p Wyobrażam sobie Was i szczęśliwego Avika na śnieżku :multi:
-
[quote name='Behemot']Vogue, z ust mi to wyjęłaś! Nie wiedziałam, jak to ująć, a on po prostu [B][COLOR=red]ROŚNIE JAK NA DROŻDŻACH :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:[/COLOR][/B][/quote] A co Wy tak ciągle z tymi drożdżami hę? :cool3: :razz: Witam z ranka. Masz Gosiu- wyczekany śnieg ( u mnie za oknem-zadymka)...ciekawa jestem co na to Zagrajek? (wogóle to zapraszam na ogród:p ) Zaraz jadę z suczkami do Pruszkowa do Szk Pdst na pokaz Ogarów Polskich, żebym tylko dojechała i wróciła szczęśliwie (ależ sobie wybrałam pogodę :diabloti: ), ale jechać muszę bo dzieciaki tam czekają...
-
PART II Ciężarne dziewczynki, matki, ojcowie oraz ich dzieci
bea100 replied to bea100's topic in Ogar polski
[quote name='Ania W']FOOOOOTYYYY! Poproszę bardzo!!!:modla: O powodzenia życzę!:p[/quote] No nie wiem, czy będą...? Za zyczenia ,,powodzenia" dziekuje, baaardzo się przyda (wiesz przeciez jakie dzieciaki w grupie bywają nieobliczalne:evil_lol: -
PART II Ciężarne dziewczynki, matki, ojcowie oraz ich dzieci
bea100 replied to bea100's topic in Ogar polski
Dogaja, No jasne- 100 na 100 masz moją pozytywna kwalifikację :lol: Sądząc z Twojego szalonego poczucia humoru oraz talentów gawędziarskich- gdybym Cie miała u boku? Noooo byłby to bardzo barwny pokaz Rączych Ras Polskich :multi: Cieszę się, że jestes tu z nami i że Ci ciepło i że wszystko co najgorsze dobrze się (już) skończyło. Na sąsiadów i ich lipne drzewa- nic nie poradzisz (musisz polubić?:cool3: ) a garaż? Nie jest to nic, czego nie moża odbudować/naprawić. Jutro rano z Imancą jedziemy, powierzę jej Monię, mam tez nadzieję na udaną ,,imprezę". Takie pokazy są bardzo ważne, wierzę w to mocno. Jesli taki maluch potem (i też jako dorosły) będzie umiał rozpoznać Ogara na ulicy i opowie coś rodzicom lub kolegom o tej razie bo cokolwiek zapamięta z mojego ,,wykładu" to już -zwycięstwo :lol: Kiedyś się to nazywało ,,pracą u podstaw" :evil_lol: -
[quote name='mmbbaj']... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images11.fotosik.pl/30/42584f1f35ecc5d8.jpg[/IMG][/URL] [/quote] Ooo, jaki przystojny Pan Ogar :loveu: Tak sie ułożył jak to robi najczęściej moja Monia :p Mmbbaj: Co do śmieci, to noś przysmaki i mów SPOKOJNIE - FE i wymieniaj na coś bardziej smakowitego/przysmaczek. Nigdy nie odbieraj- gniewając się na psa-nic nie dając w zamian. Wiem, że to irytujące, ale jak będziesz podchodziła do ,,śmieciarza" spokojnie i z kamienną twarzą, to on nie nabierze nawyku spiertuszania ze zdobyczą, wiedząc, że mu ten ,,skarb" zabierzesz i że się na niego pogniewasz. Pamiętaj, że nasze psieski kierują się ZAWSZE złotą psią zasadą- ,,A CO JA Z TEGO BEDĘ MIAŁ" :evil_lol:
-
[quote name='dogaja']Miło poczytać o NORMALNUM życiu. Ja trzecią dobę jestem odcięta od świata, nie mam pradu itp. (po huraganie). Drzewa sasiadow zniszczyly linie energetyczną i nie wiem kiedy zostanie naprawiona (wiec nie wiem, kiedy znowu sie odezwę), a jedno padlo na nasz garaż. Na szczęście samochód ocalał. Liżemy rany i marzniemy, bo ogrzewanie mamy gazowe, ale oczywiście inicowane elektrycznie. Jeden marniutki kominek to malo! Korzystam teraz,przez moment, z Internetu przyjaciół. Pozdrawiam Was![/quote] Dogaja, martwiłam się co u Ciebie. Dobrze, że napisałaś. Dobrze,że WAM się nic nie stało!!! Dobrze też, że nie ma mrozów bo byłoby marniej (wiem, że to żadna pociecha:-( ). Przy świeczce i w zimnej chałupie to marnie, ale mam nadzieje, że ten prąd szybko naprawią bo za 2 dni ma przyjść zima (!) chociaż ja już nie wierzę w prognozy:shake: Trzymaj się skarbie i wracaj do nas jak najszybciej!!!
-
[quote name='Tomo 2']Piękny pies ...[/quote] Tak, jest wspaniały :p
-
PART II Ciężarne dziewczynki, matki, ojcowie oraz ich dzieci
bea100 replied to bea100's topic in Ogar polski
[quote name='Hania']Ja wzruszyłam się, że zagłosowaliscie na moje zdjecie :oops: . A poza tym szykuję sie do wyjazdu pierwszych szczeniaków :placz:[/quote] Zdjęcie mokrych dziewczynek- kapitalne :multi: Haniu, wiem jak to strasznie ciężko:roll: , tym bardziej, że dzieciaki rozjeżdżają Ci się po całej Polsce, ech, trzymaj się skarbie:glaszcze: Sałatka- wyszła-obyło się bez strat w sprzęcie i w ludziach :evil_lol: W środę mam pokaz Ogarów Polskich w Szkole Podst. w Pruszkowie? Godz 9,30. Ok 60tka dzieciaków. Biorę Dunię i Harmonię. A może jakaś sunia Gończa Polska? Pies niestety odpada, bo Dunia dopiero po cieczce. Byłoby wspaniale i wtedy byłby to Pokaz gończych Ras Polskich. Trzeba byłoby opowiedzieć o rasie. Jest ktoś chętny? -
[quote name='Hania']Ale Zagrajek już mądry :loveu:[/quote] I popatrz Haniu jak szybko łapie :multi: Jestem z niego bardzo dumna :loveu:
-
Bardzo mi się podobają, zwłaszcza awatarek-super :p Ja się cieszę Nadziejo, że z Avikiem tak fajnie Wam razem:multi: To kiedy pierwsza wystawa?
-
[quote name='Hania']....Na życzenie Bei- Cudna: [IMG]http://img122.imageshack.us/img122/9881/2001cudna5ea.jpg[/IMG] I z serii "Raz na wozie, raz pod wozem" Cudna i Cnota: [IMG]http://img122.imageshack.us/img122/4421/2001cudnaicnota3kt.jpg[/IMG] [IMG]http://img260.imageshack.us/img260/1225/2001cudnaicnota24ox.jpg[/IMG] ...[/quote] Są coraz wspanialsze (no i Cudna coraz bardziej zasługuje na swoje imię :multi: ). Haniu...tak być musi ale to taki trudny czas dla Ciebie, wiem, trzymaj się :loveu:
-
PART II Ciężarne dziewczynki, matki, ojcowie oraz ich dzieci
bea100 replied to bea100's topic in Ogar polski
Weekendy w necie są zawsze ,,leniwe" :evil_lol: Dzisiaj Dzień Babci...kroję pracowicie warzywa na sałatkę i szlag mnie trafia bo Monia zjadła mi doszczętnie okulary (babci starej :diabloti: ) te do dali, nie ma co ratować, nawet szkła (plastiki) pogryzła :cool3: i tylko sznurek ocalał. Ostał mi się jeno sznur?. Za oknem słonecznie (?!?) Co u Was? -
Monia nietulona w żalu po odjeżdzie ukochanego Zagrajka, siedzi w oknie biedna i czeka na niego z ulubionym przez Zagrajka kawałkiem ćwierćwałka i wygląda...już od 1/2 godziny...:shake:
-
KARTKA dla SABINKI - wróciłabym do CARO i SPÓŁKA,,,,ale żal
bea100 replied to Sabina1's topic in Foto Blogi
Jaki tam Sabinko Ty i stado znieśliście to nocne wietrzycho? Wszystko u Was OK?