ja mimo wszystko odradzam metalowe szczotki... Kamila może to jest właśnie problem u Bzika, wyrywasz i łamiesz mu włos, to oczywiście moje zdanie... ja zdecydowanie jestem za natłuszczaniem, czesaniem tylko na mokro i metalowym grzebieniem rozdwajać, roztajać kołtuny
kiedyś miałam straszne problemy z Brawury włosem, odkąd stosuje się do tego ma furę, długiego włosa