paolinka
Members-
Posts
374 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by paolinka
-
Ehh to dobrze... Dziewczyny rozumiem Was, mi tez byloby przykro :roll:
-
Teraz zeby nie bylo, ze to wszystko przeze mnie :roll: Otoz kilka dni temu Maciej dowiedzial sie o tym, ze osoby ktore sie nie zglosily na JH przed wystawa nie beda mogly wystapic. Dlatego nie wiedzial co robic - duzo osob zglasza sie po prostu na miejscu. Akurat w tym czasie byl na nartach, dlatego poprosil mnie o przysluge... Zebralam liste i wyslalam. Po czym okazalo sie, ze katalog zostal juz wydrukowany, a wiecej osob niz jest w katalogu (30) to nie przyjmuja. W moim potwierdzeniu tez tak jest napisane, podpisane przez naszego arbitra - P.Siejkowskiego. I nie "lista Paolinki"... Na prawde robilam co moglam, wiedzialam ze sie nie zglosilyscie (chociaz mowilam Agacie zeby wyslala zgloszenie ;) a Zosia myslalam, ze Ty zawsze wysylasz...). Zadzwoncie moze do Prezesa i sie spytajcie... Na prade robilam co moglam :(
-
Poki co nie ma... wszyscy czekamy, obysmy sie doczekali 8)
-
Flaire - ring IX wg. mojego znajomego z o/Bydgoszcz wcale nie bedzie - nie powinien byc maly... On wystawia kilka Airedali, wiec wiesz.... :wink: Miejmy nadzieje, ze wszystko bedzie ok.
-
BISy obstawione :lol: Nie no zartuje oczywiscie ;) JEjj jak bym chciala wygrac klase = CWC = Ch.Pl :bigcry:
-
[url]http://www.zkwp.bydgoszcz.pl/wystawa_walentynkowa/ringi05.jpg[/url] - my na ringu V, Kerry i AT na IX - blisko bedzie do Was :angel: :lol: Mamy numerki :angel: 1088 i 1111 -> SUPER :lol:
-
Hehe no mam nadzieje :evilbat: ;)
-
:angel: to ja z checia pozycze :lol: Jesli sie zgramy i wszystko bedzie ok ;) Kerry sa od 10, Beagle od 12:30 - wiec bede miala duzo czasu ;)
-
Oczywiście ;) Co do JH - "moj" ukochany Bearded Collie (niestety - nie mam pojecia dlaczego) nie zostal zgloszony. Zostalam "na lodzie" - bez psa. Jesli nie bedzie chetnych to poprosze Cie o ta przysluge ;) Postaram sie byc o 10:30 u Ciebie. A jesli Agata pojdzie - ok, zaczne sobie cos szukac 8) Pozdr
-
Agasia zawsze tak mowi, straszy a w rezultacie zawsze jedzie :roll: Ja bede miala duzo czasu - przed nami Westy... Wiec jak ktos potrzebuje pomocy to z checia, ale nic na sile ;) Jarek_Soja - hmm Ty jestes z Torunia?
-
My tez jeszcze nie mamy potwierdzen. Zmiana sedziow :( Ehh z ta Pania nie mialam jeszcze "doczynienia" - mam nadzieje, ze wszystko bedzie ok :D Jak cos to ja tez moge komus pomoc - Beagle dopiero od 12:30 :wink:
-
Kochani! Dowiedzialam sie wielu ciekawych rzeczy, np. hale sa dosc male i dlatego 3 ringi beda na dworzu (np. dla ONów). Terriery na pewno w hali ;) Po stawki teoretycznie mozna dzwonic ;) Wiecej rzeczy postaram sie napisac jutro. Pozdr
-
Dzieki, ze chociaz raz, dziewczyny... :evilbat: czapla - na prawde bardzo sie ciesze :angel: Noo ale najpierw bym musiala sie "zgrac" tak jak powiedzialas ;) Umowimy sie jeszcze :wink: Moze niedlugo sie dowiem jak to bedzie z Kerrakami i Beaglami...
-
Ja z wielka checia :D Tylko musialabym sie dowiedziec o ktorej sa Kerry (wystawiam Beagla - sunie w otwartej) :wink:
-
Taak... Psiaki sa super :loveu:
-
Nie klucic sie... Przeciez nie o to w tym chodzi :( Czy to wazne kto bedzie mial lepszego czy ladniejszego psa...?
-
Ja tak samo ;) Dlatego zawsze w ostatecznosci wystepuje ze swoim... Ojj ale topik nam sie na MP przezuca :evilbat:
-
:o ja sie nie bije - mowilam, ze sobie cos znajde :roll: Agasia ojj kombinujesz :roll:
-
Hmm dwa husky w jednej grupie? Chyba lepiej nie ;) Ja poszukam wsrod znajomych. Dostal juz ktos potwierdzenie??
-
Juz Ci mowilam - nie ma sprawy! Bede sie cieszyc jak Ci wszystko dobrze pojdzie! A ja.. no coz - bede szukac sobie az znajde (noo to juz tradycja :lol: ). Pozdr :buzi:
-
Yhh no i znowu nie mam psa :-? Zooosia :lol: Ok ok no problem - znajde sobie cos na wystawie....
-
No jasne 8) Z takimi psami jakie mozesz pozyczyc :wink:
-
No wlasnie Zosiu tak sie sklada, ze my tez szukamy psa :lol: Znajac zycie znowu pojde z moim... :-?
-
Noo nie Agasia znowu to samo :lol: Młoda zdecyduj sie z jakim psem idziesz 8) I daj mi odp na gg ;)
-
A na moje to wiecej bedzie w starszej - przeciez prawie wszyscy, co rok temu wystepowali w mlodszej sa w starszej... Poza tym w starszej beda sami najlepsi :)