jesli chodzi o wywolywanie zdjec z plyty to moge polecic genialna firme - sa super, piekna jakosc zdjec, i bardzo tanie. Jesli zamowimy 100 zdjec (a wbrew pozorom, jak sie robi zdjecia to nie trudno wybrac ta 100-we) to za 10x15 placimy jakies 0,45 gr. Na zdjecia czeka sie chyba 3 dni max, zdjecia wysylamy ich programem a przysylaja poczta (przesylka wliczona) 100 zdjec - 45 zl...nie to ze robie reklame, bo nie mam nic wspolnego z ta firma :) Po prostu jestem bardzo z nich zadowolona i spokojnie moge polecic kazdemu