-
Posts
1574 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Magda i Saga
-
Miło nam było po raz kolejny gościć Was w Bydgoszczy. Deszczowej tradycji stało się za dość, no trudno. Dziewczyny w sekretariacie robiły to po raz pierwszy, mam wrażenie bardzo sumiennie - jestem wam bardzo wdzięczna. Dziękuję stoperowym, wasze sumienne notatki przydawały się czasem do kontroli wyników, polecam innym organizatorom ten pomysł. Sądzę, że nikt nie miał problemu z odnalezieniem smyczy po starcie, smyczowi byli zawsze na miejscu. Anie za wielogodzinna prace w sobotnim deszczu i ofiarność w podawaniu smyczy zawodnikom należałoby ozłocić. dostaniesz ode mnie złoty medal (a ja mam nadzieje rozgrzeszenie od twoich rodziców) Dorota Znajkiewicz to taka osoba, beez której zorganizować i przeprowadzić którekolwiek z naszych zawodów byłoby trudno: udostępniła zgłoszenia elektroniczne, przywiozła nam tunele i hopki, sedziowała, stoperowała, radziła - Dorotko jestem ci bardzo wdzięczna za to wszystko. Ula z mężem , nasi sopotcy pobratymcy, a właściwie to was chyba przyjme na honorowych członków naszej sekcji - pracowaliście dwa dni jak my sami. Dziękuję. Przemoczona w sobotę i przegrzana w niedziele obsługa toru - dziękuję, poświęciliście cały week end na pracę przy naszych zawodach, sami nie biegając. Edyta i jej mikrofon byli ozdobą zawodów. Ala i Bogdan to podstawa, na których mozna budować całą organizację zawodów: kontakt ze sponsorami, cała papierkowa praca przed zawodami, zakupy, pomysły, banery i jeszcze....wszystko. Dziękuję Ja na zawodach czułam się zawodnikiem. Startującym dziękuję za sprawne stawianie się na starcie, miłą atmosferę, grę fair play i przede wszystkim za przybycie. Dziękujemy za miłe słowa.
-
Klatkę będzie mozna zostawic dziś na Zawiszy w pokoju pod zegarem, ale na własna odpowiedzialność i ryzyko. Teoretycznie będziemy tam do wieczora a raniutko przyjdziemy, w nocy jest zamknięte więc ja chyba zaryzykuję. Czy Marta będzie mogła w sobote pełnic role smyczowego, bo mi smyczowy z sobotę wymiekł i jest wakat. Na niedziele mam smyczowego.
-
O 18-tej. Zaczniemy od mycia stołów i składania sprzętu. Ok 19:15 będzie można na boisko wejśc i ring wytyczać Matko, mam nadzieję, że krótkie deszcze jeśli juz
-
[quote name='pepsicola']to ja się jeszcze upewnię, jako widz na zawody w niedzielę powinnam przyjechać o 8, tak?[/quote] Jeśli chcesz ogladac od samego początku to TAK Wejścia sa dwa, ale do nas zdecydowanie blizej od ul. Gdańskiej. Z pociagu wysiadajcie na Bydgoszcz Leśna, w prawo i prosto do bramy wejściowej od ul. Gdańskiej. Ring agility będzie dobrze widoczny. Zaczynamy od jumpingu zero (SML)
-
Hacker - sportowy golden! Nowy sprzęt!!! x] Fuji FinePix S5600
Magda i Saga replied to Anza&Hacker's topic in Galeria
Głowy sobie urwać nie dam, ale Chojnik chyba Parkiem nie jest objęty. A swoja droga to sie zrobiło paskudnie, ja tam często na wakacje jeżdże i zdecydowanie mniej mi sie podoba wersja spacerów po górach bez psów. Moja piecioosobowa rodzina jeszcze ostatniej Wielkanocy buszowała po Karkonoszach z 3 psami (na smyczach) i jestem rozczarowana, ze nie będe mogla tego powtórzyć!!! -
A już można sie zgłaszać?
-
Kto sie wybiera na EO? Nie ma listy przyjętych na stronie, albo ja nie umiem znaleźć.
-
Zawody Agility - Łódź 2-3 maja 2009 dla ZERÓWEK I JEDYNEK!!!
Magda i Saga replied to belgunia's topic in Zawody
Bardzo, bardzo mi przykro. Jestem w szoku i gorąco ci współczuję. Dopiero co pisałas, zejest lepiej. Zamurowało mnie jak przeczytałam. -
Hacker - sportowy golden! Nowy sprzęt!!! x] Fuji FinePix S5600
Magda i Saga replied to Anza&Hacker's topic in Galeria
Ja zaglądam skrycie;) -
Zawody Agility - Łódź 2-3 maja 2009 dla ZERÓWEK I JEDYNEK!!!
Magda i Saga replied to belgunia's topic in Zawody
[quote name='Mokka']No, ładna nie jest, spójrzmy prawdzie w oczy :evil_lol:. [/quote] Idź tam! Jeśli tak, to mogłybyśmy sobie rękę podać, właścicielko szczeniaka rzadkiej rasy:diabloti: Dziękuję za fotkę :-) Magda i Cudak niezwykłej urody:razz: -
Zawody Agility - Łódź 2-3 maja 2009 dla ZERÓWEK I JEDYNEK!!!
Magda i Saga replied to belgunia's topic in Zawody
Wiecie co! jesteście okropni! Chyba wam tych majowych zawodów nie zrobię.:angryy: Żeby nikt Cudaczkowi zdjęcia nie zrobił! czy ona taka brzydka czy co? Buuuuu:mad: -
Zawody Agility - Łódź 2-3 maja 2009 dla ZERÓWEK I JEDYNEK!!!
Magda i Saga replied to belgunia's topic in Zawody
:-) obyś była dobrym prorokiem. Jestem wdzięczna za te dwa. -
Do mycia nie, bo ja przywiozę machinę piekielną plującą wodą pod cisnieniem. Jeśli macie zbędne w domu worki z tkaniny np na tyczki, na podpórki od hopków, na inne rózna drobiazgi. Może faktycznie gąbka i miska się przydadza do umycia numerków. Szmate od rekawa wyszrubrowałam :-) a następnie wrzuciłam do pralki. Teraz jest naprawiana i ma wszywane kieszenie na piasek. Przyniose kółka do kluczy, żeby naprawić numerki. Jak macie stare ręczniki, to moze się przydadzą. Miarka , zeby wysokości hopek pozaznaczać i wysokośc koła i palisady . Pomyślcie co jeszcze trzeba-mozna zrobić
-
Zawody Agility - Łódź 2-3 maja 2009 dla ZERÓWEK I JEDYNEK!!!
Magda i Saga replied to belgunia's topic in Zawody
Agato! Dziekuję za dwa filmiki z Cu, z nadzieją czekam, że masz jeszcze jeden, jumping który nam najfajniej sie udał. Ma ktos zdjęcie Cu? -
W niedziele po treningu myjemy torek, pakujemy, przygotowujemy do zawodów. Zapraszam tez wszystkich chętnych , którzy chcieliby pomóc przy obsłudze toru na zawodach. Chcemy zrobic odprawę sprzętu, podzielic obowiązki itd. prace porządkowe zaczną się koło 17-tej
-
Zawody Agility - Łódź 2-3 maja 2009 dla ZERÓWEK I JEDYNEK!!!
Magda i Saga replied to belgunia's topic in Zawody
[quote name='zakla']. A jeżeli w niedzielę był tak ogromny pośpiech, to zamiast wywalać zawodników od razu po detce (rozumiem zrzucanie po przekroczeniu maksymalnego czasu), można było usunąć psy biegające poza konkurencją, jak podejrzewam nieopłacane. /quote] [SIZE=5]Jak najbardziej OPŁACONE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [SIZE=3]Młodości, trochę więcej rozwagi, sprawdź zanim nasmarujesz cos na forum! [/SIZE][/SIZE] -
Zawody Agility - Łódź 2-3 maja 2009 dla ZERÓWEK I JEDYNEK!!!
Magda i Saga replied to belgunia's topic in Zawody
CHI Zgadzam się w 100% Ale zdjęc Cudaczka nie ma dalej Buuuuuuuu:placz:. A byli tacy, co sie chwalii, że go ustrzelili:diabloti: