Jump to content
Dogomania

Magda i Saga

Members
  • Posts

    1574
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magda i Saga

  1. Zdecydowanie ta Oxi to Cudi :-) Tak czy siak widać pyrkową radosc życia!
  2. To jest Otis, którego właścicielke przepraszam za permanentne przekręcanie nazwiska w czasie rozdania nagród. Zrobiłam to wiele razy, bo wiele razy stała na podium. Otis biegał w zerówkach. Do następnych zawodów sie naucze czytać:oops:
  3. Oxa, Vigo, Anti, Cudi, Vigo. das maht cuzamen fier 8)
  4. Dziękuje za zdjęcia pyrków, szczególnie Cudaczka. Jestem z niej zadowolona: nie obszczekała sędziego, ani nikogo z publiczności nie pogoniła, zapruwała dzielnie i wygrała dwie żaby dla Róży :-)
  5. Wyniki będą jak niezastąpiona Dorota znajdzie chwilę i je wrzuci do netu, za co z góry dziękuję:Rose:
  6. Miło nam było po raz kolejny gościć Was w Bydgoszczy. Deszczowej tradycji stało się za dość, no trudno. Dziewczyny w sekretariacie robiły to po raz pierwszy, mam wrażenie bardzo sumiennie - jestem wam bardzo wdzięczna. Dziękuję stoperowym, wasze sumienne notatki przydawały się czasem do kontroli wyników, polecam innym organizatorom ten pomysł. Sądzę, że nikt nie miał problemu z odnalezieniem smyczy po starcie, smyczowi byli zawsze na miejscu. Anie za wielogodzinna prace w sobotnim deszczu i ofiarność w podawaniu smyczy zawodnikom należałoby ozłocić. dostaniesz ode mnie złoty medal (a ja mam nadzieje rozgrzeszenie od twoich rodziców) Dorota Znajkiewicz to taka osoba, beez której zorganizować i przeprowadzić którekolwiek z naszych zawodów byłoby trudno: udostępniła zgłoszenia elektroniczne, przywiozła nam tunele i hopki, sedziowała, stoperowała, radziła - Dorotko jestem ci bardzo wdzięczna za to wszystko. Ula z mężem , nasi sopotcy pobratymcy, a właściwie to was chyba przyjme na honorowych członków naszej sekcji - pracowaliście dwa dni jak my sami. Dziękuję. Przemoczona w sobotę i przegrzana w niedziele obsługa toru - dziękuję, poświęciliście cały week end na pracę przy naszych zawodach, sami nie biegając. Edyta i jej mikrofon byli ozdobą zawodów. Ala i Bogdan to podstawa, na których mozna budować całą organizację zawodów: kontakt ze sponsorami, cała papierkowa praca przed zawodami, zakupy, pomysły, banery i jeszcze....wszystko. Dziękuję Ja na zawodach czułam się zawodnikiem. Startującym dziękuję za sprawne stawianie się na starcie, miłą atmosferę, grę fair play i przede wszystkim za przybycie. Dziękujemy za miłe słowa.
  7. Klatkę będzie mozna zostawic dziś na Zawiszy w pokoju pod zegarem, ale na własna odpowiedzialność i ryzyko. Teoretycznie będziemy tam do wieczora a raniutko przyjdziemy, w nocy jest zamknięte więc ja chyba zaryzykuję. Czy Marta będzie mogła w sobote pełnic role smyczowego, bo mi smyczowy z sobotę wymiekł i jest wakat. Na niedziele mam smyczowego.
  8. Anię juz pocieszyłam :-) A teraz całkiem nie pocieszająca wiadomośc dla tych co rezygnuja w ostatniej chwili. Niestety nie jesteście zwolnieni z opłaty startowego. Nie ma juz listy rezerwowej, wszyscy zostali przyjęci. Dlatego bardzo proszę, o rzetelne podejście do sprawy płatności.
  9. O 18-tej. Zaczniemy od mycia stołów i składania sprzętu. Ok 19:15 będzie można na boisko wejśc i ring wytyczać Matko, mam nadzieję, że krótkie deszcze jeśli juz
  10. [quote name='pepsicola']to ja się jeszcze upewnię, jako widz na zawody w niedzielę powinnam przyjechać o 8, tak?[/quote] Jeśli chcesz ogladac od samego początku to TAK Wejścia sa dwa, ale do nas zdecydowanie blizej od ul. Gdańskiej. Z pociagu wysiadajcie na Bydgoszcz Leśna, w prawo i prosto do bramy wejściowej od ul. Gdańskiej. Ring agility będzie dobrze widoczny. Zaczynamy od jumpingu zero (SML)
  11. Głowy sobie urwać nie dam, ale Chojnik chyba Parkiem nie jest objęty. A swoja droga to sie zrobiło paskudnie, ja tam często na wakacje jeżdże i zdecydowanie mniej mi sie podoba wersja spacerów po górach bez psów. Moja piecioosobowa rodzina jeszcze ostatniej Wielkanocy buszowała po Karkonoszach z 3 psami (na smyczach) i jestem rozczarowana, ze nie będe mogla tego powtórzyć!!!
  12. A już można sie zgłaszać?
  13. Będzie mozna wjechać na terene wystawy, ale za opłatą. Opłaty pobiera własciciel terenu, czyli stadionu nie oddział i niestety nie ma wpływu na zniesienie tej opłaty. Zawodnicy nie będa płacić biletu za wstęp na wystawę. Będzie lista na bramie.
  14. Kto sie wybiera na EO? Nie ma listy przyjętych na stronie, albo ja nie umiem znaleźć.
  15. Bardzo, bardzo mi przykro. Jestem w szoku i gorąco ci współczuję. Dopiero co pisałas, zejest lepiej. Zamurowało mnie jak przeczytałam.
  16. [quote name='Mokka']No, ładna nie jest, spójrzmy prawdzie w oczy :evil_lol:. [/quote] Idź tam! Jeśli tak, to mogłybyśmy sobie rękę podać, właścicielko szczeniaka rzadkiej rasy:diabloti: Dziękuję za fotkę :-) Magda i Cudak niezwykłej urody:razz:
  17. Wiecie co! jesteście okropni! Chyba wam tych majowych zawodów nie zrobię.:angryy: Żeby nikt Cudaczkowi zdjęcia nie zrobił! czy ona taka brzydka czy co? Buuuuu:mad:
  18. :-) obyś była dobrym prorokiem. Jestem wdzięczna za te dwa.
  19. Do mycia nie, bo ja przywiozę machinę piekielną plującą wodą pod cisnieniem. Jeśli macie zbędne w domu worki z tkaniny np na tyczki, na podpórki od hopków, na inne rózna drobiazgi. Może faktycznie gąbka i miska się przydadza do umycia numerków. Szmate od rekawa wyszrubrowałam :-) a następnie wrzuciłam do pralki. Teraz jest naprawiana i ma wszywane kieszenie na piasek. Przyniose kółka do kluczy, żeby naprawić numerki. Jak macie stare ręczniki, to moze się przydadzą. Miarka , zeby wysokości hopek pozaznaczać i wysokośc koła i palisady . Pomyślcie co jeszcze trzeba-mozna zrobić
  20. Agato! Dziekuję za dwa filmiki z Cu, z nadzieją czekam, że masz jeszcze jeden, jumping który nam najfajniej sie udał. Ma ktos zdjęcie Cu?
  21. W niedziele po treningu myjemy torek, pakujemy, przygotowujemy do zawodów. Zapraszam tez wszystkich chętnych , którzy chcieliby pomóc przy obsłudze toru na zawodach. Chcemy zrobic odprawę sprzętu, podzielic obowiązki itd. prace porządkowe zaczną się koło 17-tej
  22. [quote name='zakla']. A jeżeli w niedzielę był tak ogromny pośpiech, to zamiast wywalać zawodników od razu po detce (rozumiem zrzucanie po przekroczeniu maksymalnego czasu), można było usunąć psy biegające poza konkurencją, jak podejrzewam nieopłacane. /quote] [SIZE=5]Jak najbardziej OPŁACONE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [SIZE=3]Młodości, trochę więcej rozwagi, sprawdź zanim nasmarujesz cos na forum! [/SIZE][/SIZE]
  23. CHI Zgadzam się w 100% Ale zdjęc Cudaczka nie ma dalej Buuuuuuuu:placz:. A byli tacy, co sie chwalii, że go ustrzelili:diabloti:
×
×
  • Create New...