Jump to content
Dogomania

Magda i Saga

Members
  • Posts

    1574
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magda i Saga

  1. Olu, ja mam bodajże nr 49 ale biegam z dwoma a nawet z trzema psami w niedzielę, więc jeden numer mi nie starczy. Ala sugerowała, że należy przesortować wg kategorii i wtedy sa właściwe numery startowe, to nawet pasuje do przebiegu imprezy, ale chciałabym miec pewność :-)
  2. Ja chętnie chciałabym wiedzieć jak liczne będa grupy, ile treningów dziennie, nawet kto jeszcze będzie w mojej grupie. Taka ciekawa baba jestem:cool3:. Ale spokojnie jeszcze mogę poczekać na te informacje:lol:
  3. Puchar ras to spora impreza, 3 ringi równocześnie. Na wszystkich pucharach na których dotąd byłam mozna się było spoźnić na start lub uczyć z inna grupą. faktycznie bywało tak, ze nauczyłam się toru, po czym szłam uczyć się drugiego, potem biegłam pierwszy itd, ale to przeciez tylko zabawa, więc luzik :-) Jazda jest jak biegasz z dwoma psami, a jak z trzema to już sama nie wiem jak sie nie pogubić. Chyba warto sobie plan imprezy wydrukowac i nosić na sercu :-) PS Cu tez ma cieczkę, a jak znam życie to Oxa się zaraz "zarazi"
  4. To przebudowa toru na zawodach trwała by ciut dłużej przy takim tunelu :diabloti:
  5. Jak mozna sie zorientować jaki się ma numer startowy, bo ja widze tylko niezmienny numer ewidencyjny zawodnika, ale czy jest to to samo co nr startowy? Bo jak się biega z kilkoma psami to chyba ma się kilka numerów. Prosze oswiecic mnie blondynkę:roll:
  6. to znaczy wpisz ja na listę rezerwową, bo się muszę z nią zobaczyć i pogadać przy pyfku z beczki
  7. Zwracam się do wszystkich fotografów, których zdjęcia są w tym wątku. Sponsor (Lolo Pets i Happy dog) zaprosili nas na spotkanie - będziemy rozmawiać o tym co było i o tym co będzie. Chciałabym zanieśc mu płytę z kilkoma zdjęciami na których jest w tle baner. Czy mogę sobie coś z waszych zdjęc wygrzebać? Wątpie by te zdjęcia były użyte do czegokolwiek. Sponsor pooglada i może uchyli mu sie kieszeń na następna imprezę. Pilnie prosze o odpowiedź bo spotkanie juz w piątek
  8. Bohaterka soboty to nasza Ania, biega na kursie z parsonką, jeszcze ja kiedys spotkacie na zawodach, ale w innej roli mam nadzieje, chociaz w tej spisała się świetnie
  9. To ja bardzo dziękuję za wasz trud i czas. Jak macie jakies zdjęcia to wstawcie prosze. Jutro normalnie
  10. Bądżcie o 16:30. I tak na raz się nie zabierzemy, więc wróce po was i po jeszcze jakies graty. oby tylko nie lało, bo internet pokazuje straszne rzeczy
  11. Pokaz mamy o 17:40 ale trzeba byc juz w gotowości o 17:20, co znaczy, że z godzine wcześniej trzeba na placyku byc i zabrac graty i ludzi. ja kończe kuras o 15:30. Zgarne część przeszkód i Anię i pojedziemy do mnie coś przekąśić. Wrócę po Gosię i Marte i resztę przeszkód. Edyto! komórka mi się rozładowała. Dzwoń na 52 3241770 Chciałabym, żebys zabrała cos z przeszkód, Ewę zabierze Grzegorz. Pamietajcie o koszulkach sekcji
  12. [quote name='Sajko']ja tam jestem na liście x 3 więc mogę z wyluzowaniem obserwować co zrobią inni:evil_lol: no i po meczu muszę jakoś odreagować;)[/quote] Za czech powinno być za darmo :-) albo chociaż taniej;)
  13. Dziekuję za Cudaczka uchachanego. Juz przed startem jej sie mordka śmieje i nie przestaje az do mety :-) i jeszcze troszkę. W twoich zdjęciach widać, że lubisz psy:lol:
  14. Redek to chyba ma jakieś super chody u fotografa, ale co się dziwić jak się chłopak umie zachować i podziękowac za uwagę :evil_lol:
  15. Czy to jest to samo miejsce co w zeszłym roku? Fajnie tam było i piękny kościół obok
  16. Zabiorę was, to będzie pokaz ok 0,5 godz , trochę dzieci pobiegaja z naszymi psami. Slalom, hopki, tunele. Godz rozpoczecia ok 17-tej. Jutro dowiem sie o szczegóły
  17. Chodzi o pokaz w Niemczu na pikniku parafialnym. Rozmawialismy o tym i o ile pamiętam byłas chętna. Prosze innych o potwierdzenie. Teraz juz nie możemy się wycofać
  18. Za pyraski moje podziękowania stokrotne:Rose::Rose:
  19. Czy pamiętacie o pokazie w sobotę?Jeszcze potwierdze godzinę, ale będzie to ok. 17-tej.
  20. Już ty się lepiej Patrycja przygarnij do mojego namiotu. Jakos cię z Ala dociągniemy w razie co.
  21. no jak się weselej zrobiło! Oxa ma krótszą nogę i nie wiadomo jak komisja weterynaryjna Mistrzostw do tego podejdzie. Podkomisja Agility wysłała pismo z prośba o ustosunkowanie się, ale z doświadczenia wie, że takie pisma zostają bez odpowiedzi. Najbardziej prawdopodobne jest, ze wszystko rozstrzygnie się na miejscu. Ja się cieszę z faktu dostania się do druzyny bo to dla mnie największe jak dotąd osiągnięcie sportowe. Mam nadzieję że będzie mi dane wystartować.
  22. No zdecydowanie bedziemy ogladać. A kciuki pusc bo MŚ dopietro we wrześniu są :-)
  23. Drodzy Bydgoskakacze. Cos nam temat zamiera i ilustracji brak. na następne zajęcia proszę się ogarnąć i zabrać aparaty. Jeszcze się pochwale, że podobno jednak dostałam miejsce w drużynie, o ile weci na MŚ dopuszczą Oxe do startu ;)
  24. Rajciu! dziękuje za moją rozmazaną Oxę, nie często jest fotografowana.
  25. Sajko, ale się rozpisałaś! Będziemy oczywiście, bo ostatnio bardzo nam sie podobało, chociaz chora byłam.
×
×
  • Create New...