-
Posts
1574 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Magda i Saga
-
Znalazło by się parę spraw, które należałoby sfinansować dla ogółu, np stworzenie strony polskiego agility. jest nas coraz więcej i sprawna informacja jest nam bardzo potrzebna. Ale zarówno stworzenie jak i utrzymanie takiej strony kosztuje. Chyba na tym etapie wolałabym, by "publiczne" pieniądze wydano na ta stronę niż na wyjazd zawodników na coraz to nowe zawody międzynarodowe. jasne, że najlepiej jakby starczyło na wszystko, ale nie starczy. Magdo, czy dobrze rozumiem twój pomysł, żeby zrobić finał PPa i Mistrzostwa Polski w jednym miejscu dzień po dniu? To chyba trzeba będzie przeprowadzić przetarg na taka imprezę :-) i dochód przeznaczyć na w/w cele, wtedy starczy na wszystko :-) ale, żeby to przetrwać to chyba zacznę medytować juz dzisiaj :-)
-
[quote name='Sajko']Wendka, na 2010 jeszcze nie ma opublikowanych zasad. W 2009 roku liczyły się jako pierwsze 3 najlepsze starty, dopiero jak zawodnicy mieli równo punktów przy takim liczeniu, to suma całkowita, a później średnia ze startów zawodnika w PPA. W 2008 i poprzednich liczyły się wszystkie wyniki startów w ramach PPA. Co do wniosków, pomysłów, przemyśleń itp. muszę się przyznać- należy je kierować do mnie;)[/QUOTE] A co chcielibyście zmienić w regulaminie PPA i jaki waszym zdaniem jest powód spadku zainteresowania PPA? Czy w ogóle jest mniejsze zainteresowanie PPA? Jezeli ktoś ma jakieś propozycje i uwagi to szybciutko do Ani, bo być może już w czwartek będzie o tym mowa na łamach podkomisji :-)
-
[quote name='kar0lla']Każdy ma prawo do własnego zdania :) Jak Ci zależy, będziesz jeździć, jak nie, to nie. Można ustalić, że tych zawodów jest w roku ileśtam i te właśnie się liczą nie robiąc żadnego tasiemca. Teraz mamy Puchar Trzech Startów, a nie Puchar Polski ;)[/QUOTE] Wczoraj zatwierdziliśmy terminarz PPA, zaczyna się od Bydgoszczy, przez Kraków, Kozłów, Legnickie Pole z finałem w Gliwicach. Zawody sa 2-dniowe razem 10 openów (20 biegów) od maja do października. Będzie komunikat w tej sprawie, może jeszcze nie dziś bo za tydzień będziemy jeszcze rozmawiać o regulaminie PPA, to może razem Leszek zdecyduje napisać. Będzie info od rzecznika prasowego :-) czyli Ani. Ja chciałam tylko uspokoic wszystkich, że PPA będzie jak co roku. Tak sobie myślę, ze skoro imprez i organizatorów przybywa, to mogą się pojawić pomysły na kolejne zbiorowe imprezy, np Puchar Mazowsz czy Ślaska itd Nie wszystkie imprezy warto wiązać w jedno. Będzie więcej okazji dla większego grona, by coś wygrać. To taka moja prywatna opinia. Cały czas chodzi mi po głowie, by jakoś zmobilizować tych rekreacyjnie biegających, zrobić dla nich jakąś imprezę, taki cykl zawodów bez ciśnienia dla fanu. Generalnie dywersyfikacja moi drodzy :-)
-
Mozesz podlinlkować, bo ja nie umiem znależć
-
Kochani Bydgoskakacze! Z okazji Świąt życzę wszystkim cudnej Wigilii, spotkania z całą saga rodzinną i oxydacji na świątecznym spacerze (oby pogoda dopisała bo też się zamierzam wybrać). Marcie i Edycie zwycięstwa w Zawodach Sylwestrowych, wszystkim szampańskiej zabawy. Spotkamy się już w Nowym Roku, na poniedziałkowym treningu. Pozdrawiam wszystkich.
-
Pierwszy raz słyszę tą historię. Spoko, u nas nie będzie obciachu z kawą. Wyznaczymy specjalna osobę do opieki nad...kawa sędziego.
-
Sędzią zawodów będzie Allan Hansen
-
Marto! Moze byś znalazła film z Cudi ze Złotoryi dla mnie pod choinkę?
-
W weekend nie będę biegać, bo jestem chora. Obawiam się, że w poniedziałek tez nie bardzo.
-
[quote name='PATIszon']O! Magdo Domansko! Czytałas? ;>[/QUOTE] Patrycjo Tucholsko - dałam radę:cool1:
-
W poniedziałek o 19 inauguracja hali
-
Drogi Modzie! Wysupłaj ten komunikat jako oddzielny temat, bo kto go tu zauważy?
-
[quote name='Gosia&Fuks']OK, hala raczej odpada, dzień nie ten i pora też nie bardzo pasuje. A w czwartek o której? Może dam radę się jakoś wyrobić :)[/QUOTE] moze 18??????
-
[quote name='Neo&Anti']Szkoda że Bydgoszcz nie jest bliżej, chętnie bym pobiegał z wami. A cóż to za transfuzja u Cudaczka się szykuje? Czy coś się stało?[/QUOTE] Kraków chyba dalej jest :-0 Cudnej nic nie jest, ale postanowiłam zainwestować w poznanie jej poziomu przeciwciał wścieklizny, bo wybieram się latem na dłuższa wycieczkę po krajach Skandynawskich i chce ja zabrać, żeby trochę ogłady nabrała, zobaczyła kawałek świata. Może nabierze lepszych manier ;-) A na bieganko możesz zawsze przyjechać, łóżko pod dachem się znajdzie. Tyle, że Magdy nie będzie:-(
-
Robert! Sam zacznij z kaira nauke komendy mierzymy :-) bo Evoczkowi to może tylko dobry mierniczy starczy, ale Kajrze to chyba nie, ale moze będzie jak w erze :-)
-
Biegamy w sobotę o 10-tej. Jutro nie mogę za bardzo, bo Cu będzie po pobraniu krwi , nie wiem jak to się odbędzie, ile jej utocza i jak ona to zniesie, słowem raczej jej nie będe chciała męczyc treningiem. Wstępnie umawiałyśmy sie z Ewa na czwartek wieczorem przy lampie. Mogę was zgarnąc z pętli tramwajowej w Myślęcinku i tam odwiezć po bieganiu. Chyba ze będzie lało to nie bedziemy biegać. A w poniedziałek o 19-tej na hali. Zelku! dziękuje za cudne zdjęcia Cudnej, jaka dynamika w ujęciu, wow. Ciesze się, ze do nas przyjechałas warz z koleżankami z tak daleka. mam nadzieję, ze jesteście zadowolone i pełne pomysłów na treningi. Chciałabym jak najszybciej powtórzyc imprezę, ale czy Magda znajdzie dla nas czas? Magdo prosimy!!!!!
-
Chciałam bardzo serdecznie podziękować całej naszej ekipie za zaangażowanie w przygotowanie seminarium. Dzieki tym wszystkim, którzy przyjechali zapakowac i przewiwżć przeszkody w piatek, posprzatali na glaleryjce. Dziękuję bardzo wszystkim tym, którzy pamiętali że na tej imprezie jesteśmy gospodarzami, dbali o Magdę, o porządek, pamiętali że po imprezie trzeba posprzatać, wyrzucić śmieci, odwieźć przeszkody, a najbardziej dziękuje tym którzy to zrobili padając ze zmęczenia. Warto dla was organizować imprezy!
-
Aniu! zaczynasz jutro trening o 9:15!
-
jednak o 19-tnastej w piatek, dałam twój nr Edycie, może sie umówicie na zabranie ciebie i klatki
-
A na ta druga operację starczy kasy?
-
Mocno trzymamy kciuki. Na czym polegać będzie druga operacja? Pytanie może zostac bez odpowiedzi, jesli nie masz chęci o tym pisać.
-
W piatek musimy przewieżć przeszkody. Proponuję spotkać się na placu o 17-tej. Napiszcie kto przyjdzie. Na miejscu mamy rozpakować sprzęt, może trochę posprzątać na galerii, jeśli ktoś ma stolik turystyczny to by sie przydał na barek. Pamiętajmy zabrać czajnik z baraku. Zobaczymy w jakim stanie dadzą nam halę, bo jak w kiepskim, to trzeba będzie pozbierać to i owo :-)
-
zadzwon do mnie
-
Gosiu! Regis jest kontuzjowany i nie będzie biegał na sem. Jest wolne miejsce - może chcesz? Osoby, które mi nie wpłaciły za sem prosze o kontakt