ja tez traktuje to jako zabawe :)
chociaz uczucie ktore towarzyszy wygranej jest niesamowite, szczegolnie wtedy gdy rozpoczynasz swoja zabawe na wystawach psow i nawet nie sni ci sie ze mozesz wygrac - ja tak mialam i mnie to wciagnelo :)
ale przede wszystkim traktuje to jako zabawe!
a wiadomo ze nie z kazdym tak jest niestety....
pozdrawiam :)