Jump to content
Dogomania

amokk

Members
  • Posts

    297
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by amokk

  1. to powodzenia :)
  2. aa to bedziecie razem z Pszymem go wystawiac?:) hihi
  3. nikit1 a ktory to Twoj goldenek? :)
  4. ja tez nie bede miala takiego zaswiadczenia bo uwazam ze jest to bez sensu... nigdy nie mialam tego sprawdzanego - pewnie tym razem bedzie podobnie. a poza tym samo swistek o tym ze pies jest szczepiony znaczy to samo co to bezsensowne zaswiadczenie..
  5. amokk

    SZCZECIN 2005 :)

    stawka Yorshire Terier suki mlodziez AKSA Gustav Production CYRKONIA Aplauz FIONA Altona GRACJA Solanus GRACJA Rodem z Pyrlandii ILUZJA Magiczna Gwiazda INCI vom Oranienschlosschen JOYSE RICH IN LOVE Varius Canis KAMEA Quipo LADY PANK Bakarat LILI Palio MARIHUANA vom Haus English Cream NANA QUIPO ODDYSEIA Bakarat PRETTY BABY Funny Dog THE HIGH SEAS Kontrekat PL
  6. amokk

    SZCZECIN 2005 :)

    Psylla: rodzicami sa: CYRYL Szamocinska Psiarnia Flox Zvernica - Ida Bursztynowy Strzelec BRUNO z Gniazda Odarow MAZI z Zagorskiej Strugi - BRA z Gniazda Nemrodow
  7. amokk

    SZCZECIN 2005 :)

    podaje wyniki goldenow klasa posrednia: I. Hazard Goldi (res. CACIB) II. Abide by Danako III. Feretto Golden Top IV. Cent Goldi z Farmy Molosow klasa otwarta. ( nie do konca jestem pewna czy dobrze spisalam ) I. Karvin Travolta (CACIB) II.Catch the Wind John BOy III. Ivan Yavanna IV. Shogun Pasada klasa uzytkowa I. Catch The WInd Justin II. Nayros Illusion Phantom III. Va Banque Kwintesencja z czego pewna jestem jedynie klasy posredniej i miejsc pierwszych z pozostalych klas.. jesli dostane znaki to poprawie:) A moj Figo tylko trzeci w posredniej
  8. pszym a to ja Cie widzialam w Gdansku :)
  9. wlasnie dodalam do bazy goldenow swojego psiaka :)
  10. lekka poprawka.. napisalam tak jakby moj pies pochodzil jedynie od psa a gdzie suczka :) a wiec matka : Filia Viva Golden Nest tata : Perfect Partner Oligarchia
  11. moj pies jest po Perfect Partner Oligarchia niebawem go wpisze w k9data :)
  12. ja tez traktuje to jako zabawe :) chociaz uczucie ktore towarzyszy wygranej jest niesamowite, szczegolnie wtedy gdy rozpoczynasz swoja zabawe na wystawach psow i nawet nie sni ci sie ze mozesz wygrac - ja tak mialam i mnie to wciagnelo :) ale przede wszystkim traktuje to jako zabawe! a wiadomo ze nie z kazdym tak jest niestety.... pozdrawiam :)
  13. hehe a nie wiem.. zobaczymy kto mi przypadnie do gustu :) czarny humor nie jest zly!!
  14. a jak wasze pieski sie zwa? :) to moze wam pokibicuje :) moj Feretto Golden Top jakby co :)
  15. golder_owner: no toz sie cieszymy !! :) zawsze jest lepiej powalczyc z mocnymi.. a jak bedzie to sie okaze :)
  16. my tez dziekujemy z Figuniem :) niezla u nas obsada:> troche ciezko...
  17. amokk

    SZCZECIN 2005 :)

    o super :) opis mysle ze jest czytelny, zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce.. ale mapke z mila checia bym zobaczyla rowniez.. badz co badz dziekujemy :)
  18. amokk

    SZCZECIN 2005 :)

    no wlasnie ja tez bylabym wdzieczna za jakies wskazowki :) jade z Gdanska, moze jakies punkty charakterystyczne.. cokolwiek ..
  19. amokk

    SZCZECIN 2005 :)

    a ja wiem ze bedzie ciezko :>
  20. amokk

    SZCZECIN 2005 :)

    a ja poprosilabym o stawke golden retrieverow psow klasa posrednia :)
  21. dziekuje :)
  22. a czy ja moge prosic stawki i wyniki goldenow pieskow.? szczegolnie klasa posrednia :) i jak BIS wypadl ?:)
  23. K.Maciaszek ale masz ladne pieski... :)
  24. amokk

    Bydgoszcz 3 maja

    hej naprawde nikt nie wie jak tam goldenki w posredniej?:) ale fajne nagrody podostawaliscie... :)
  25. amokk

    Bydgoszcz 3 maja

    hej a wie ktos jak bylo w goldenach w posredniej ? :) gratuluje paolinko :) i wszystkim dogomaniakom
×
×
  • Create New...