-
Posts
842 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Gosia & c.o.
-
No dziewczyny co Wy takie tajemnicze :roll: Nieładnie ;) Agnieszka jak tam Shapcio?? Gratuluje chociaż jeszcze nie wiem czego :):)
-
Ja już mam pierwsze wieści, że nasze posokowce i pies i suka przywiozły po Ch. Łotwy, BOB dla suczki, a razem w parze III miejsce na BIS Par Hodowlanych :) Czekamy na wieści innych :)
-
[quote name='Savannah'][quote name='Gosia i kropki'][quote name='HUSKYTEAM']Gośka, a Westy ;-) ?[/quote] Jacuś nie jesteś na czasie - teraz przerzucam sie na beagle :lol:[/quote] ale mam nadzieje że o sh nie zapomnisz :)[/quote] Bez obaw, już tak w nie "wsiąknęłam" że raczej nie zapomne tak prędko :)
-
[quote name='HUSKYTEAM']Gośka, a Westy ;-) ?[/quote] Jacuś nie jesteś na czasie - teraz przerzucam sie na beagle :lol:
-
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Gosia & c.o. replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
Trzymamy mocno kciuki za wystawiających się w ten weekend :) -
Czy w tylko w kojcowej- nie powiedziałabym. Ja akurat znam przykład niewielkiej hodowli stosującej to urządzenie, a psiaki mają oprócz tego zapewnione wszystkie potrzeby tak jak każde inne :) [quote]no Gosia, tu geniuszu #angel #angel [/quote] No ba :D:D Rower też przynosi niezłe efekty (sprawdzałam na posokowcach ;))
-
No ale przecież - Opole w kwietniu, Chorzów we wrześniu, a Poznań w listopadzie :)
-
[quote name='Savannah'] Gosia to ja się dołoże :wink: heheh, przeciez aż tak duzo wydac nie trzeba 8)[/quote] No problem im więcej tym lepiej ;) Tylko musimy ustalić w jakim miesiącu u której bieżnia stoi ;p
-
Teraz mnie zjecie ale co tam ;) ;p Ja osobiście znam zalety takiej bieżni. Wystawiałam psy trenowane na bieżni i uwierzcie mi - sama przyjemność :) Pies ma jeszcze lepszy wykrok, nie wpada w galop i w ogóle jest super. Ten kto oglądał Westminster czy inną amerykańską wystawę to wie. Od shih tzu i terierów tybetańskich przez wyżły do dużych pirenejów - naprawde miłe dla oka jakie bieżnia przynosi efekty. Oczywistą sprawą jest, że każdy pies potrzebuje odpowiedniej swojej rasie dawki ruchu, słońca i obcowania z naturą, ale w tym wypadku bieżnia jest swego rodzaju elementem w treningu - i mówie tu o treningu wystawowym, bo jako zwykłego zaspokojenia potrzeb codziennego ruchu to sobie nie wyobrażam. Aaa Sister taka bierznia dla psów kosztuje 5000 Euronów w zależności od modelu. Widziałam takie na Euro w Tulln i nawet wzielam ulotke - może se takie szczelimy w końcu taki drobny wydatek ;p;p ;];]
-
Ringowe zmagania czyli wystawy (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Gosia & c.o. replied to Iwona's topic in Wystawy
[quote name='Germanika']Oj będzie się działo!!!!!!Cyga jestes z Olsztyna :o[/quote] Oj będzie będzie :D Matrix będzie fajnie :lol: A konkurencja widze sie szykuje... Dużym powodzeniem sie zaczyna Wasz pomysł cieszyć- chyba żeby wszyscy byli zadowolenie bedzie trzeba kilka edycji zrobić ;) -
Ringowe zmagania czyli wystawy (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Gosia & c.o. replied to Iwona's topic in Wystawy
Dziękuje bardzo :) Szkoda, nie powiem bo pewien niedosyt został (a było tak blisko ) Chociaż bardzo sie ciesze, bo startowałam tylko 2 sezony - w zeszłym roku 4 miejsce, a w tym 2 :) Więc narzekać nie ma co ;) Ale światówki sobie nie odpuszcze :lol: A czy konkurencja odetchnie... nie wiem - za to ja od konkurencji :D:D -
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Gosia & c.o. replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
Tfu a zarzekałam sie, że nie będe nic komentować ;p Dobra dobra co sie stało to sie nie odstanie, a medal zawsze ma dwie strony ;) [quote] To chyba powód do dumy, nie? Serdeczne gratulacje #angel[/quote] No chyba tak :lol: Dziękuje :) -
Ringowe zmagania czyli wystawy (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Gosia & c.o. replied to Iwona's topic in Wystawy
No ciekawe ciekawe :lol: -
Ringowe zmagania czyli wystawy (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Gosia & c.o. replied to Iwona's topic in Wystawy
[quote name='góral']OOO jakie zainteresowanie egzaminem, to może zaproponuję Germanice zorganizowanie etapu regionelnego, który wyłoni najlepszego kandydata z południa Polski :D Już widzę zaciętą rywalizację pomiędzy Gosią a Matrixem, ale byłoby fajnie :wink:[/quote] Oj działoby się oj działo :D ;) -
Ringowe zmagania czyli wystawy (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Gosia & c.o. replied to Iwona's topic in Wystawy
Może Głowny Przewodniczący Komisji powie więcej ;) Konkurencjo drżyj, bo mam zamiar wygrać tego powder puffa :D:D -
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Gosia & c.o. replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
Dziękuje :) -
GRATULACJE dla wszystkich!!! Ja nic nie wystawiałam, bo skupiłam sie na Młodym Prezenterze który trwał praktycznie cały dzień :-? Ale w Mistrzostwach Polski 2005 zajęłam 2 lokate i chyba bardzo sie z tego ciesze :) Sędziowała Elke Pepper. Tym samym koncze swoją karierę w MP no chyba że jeszcze pokusze sie na światówce... :lol: Na malamutach sie nie znam zupełnie, ale wydaje mi sie że widziałam ładniejsze...
-
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Gosia & c.o. replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
Zgadzam się w zupełności... Pewne oceny i zachowanie sędziny pozostawie bez komentarza... Tylko powiedzcie mi, bo tego nie rozumiem- Jak można nie pamiętać psa któremu dało sie wgrać 30 sekund wcześniej?? A zresztą - przecież wszystkie te husky to takie same są ;] Ja nic nie wystawiałam, bo cały dzień zszedł mi na Młodym Prezenterze gdzie na Mistrzostwach Polski zajęłam zaszczytne 2 miejsce :lol: Gratulacje dla wszystkich wystawiających w miniony weekend zarówno wygranych jak i tych przegranych ;) -
Ringowe zmagania czyli wystawy (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Gosia & c.o. replied to Iwona's topic in Wystawy
A i ja nareszcie miałam okazję zobaczyć Liska :angel: Gratulacje dla hodowcy :) No i właściciela :D (Uważaj bo Ci go jeszcze ukradną :lol: ) A co o nim myśle to bezpośrednio zainteresowany/i dobrze wiedzą... :) Coś tu czytałam albo mi sie wydawało ;) O takim egzaminie co to powdera w nagrode dają - są jeszcze wolne miejsca na liście?? :lol: -
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Gosia & c.o. replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
Gratulacje :) Słyszałam że po zachodzie słońca 3 stopnie były- chyba tylko haszczakom ciepło było ;) -
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Gosia & c.o. replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
Marzenko jeśli udałoby mi się dostać do Kielc to bardzo chętnie Ci pomogę :) O ile dobrze pamiętam to wystawiałam kiedyś Blacky'ego na porównaniu, więc wiem jak świetnie sie z tym psem współpracuje :) Pozdrawiam serdecznie Gosia -
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Gosia & c.o. replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
No to kochani do zobaczenia jutro (nareszcie sobie z haszczakami polatam :)) ) -
[quote name='agacia']Gosia ja na Vgrupie wpisalam cala stawke husky i nie chce mi sie drugi raz przepisywac :wink:[/quote] Oki dzięki już zaglądam :)
-
widziałam widziałam ;) Co nie zaszkodzi sie upewnić ;p
-
A ja bardzo prosze o siberian husky- psy kl. szczeniąt, młodzieży i otwartą oraz suczki młodzież i otwartą. Wiem że będzie tego baaardzo dużo, ale może chociaż na raty rozłożyć :roll: pliiiiiis