-
Posts
1590 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by KORONA
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/93/4e9a7fe631e158ea.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/93/5a3a736250fdc129.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/57/d73f82b7a534aff0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/93/0ba3a707fcf6bc49.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/93/6e21436c7d2fe696.jpg[/IMG][/URL] I odsypianie... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/94/f89cbddee355a364.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/93/f4702a10b5bc504d.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Sylvia_76']Cóż, to niech będzie trio :) ja sie dostosuję miejscowo, jeśli tylko okaże się że znajdę ze dwie - trzy godzinki na dogowisko :) O której wolałybyście się umówić? Raczej przed południem czy wieczorkiem? :multi:[/QUOTE] O 16ej mam jazdy (robie prawko). Zajmie mi to ok 2 godziny... Tzn jazda, nie całe prawko ;) Poza tym jestem wolna.
-
[quote name='jo-jo']Hmm Dida i Jojek teraz w jednym miejscu? :diabloti: Hmm to nie wykonalne ale Ciuka Korek i Jojek to myśle że może być ;-)[/QUOTE] Dokładnie!! Didu ma teraz cieczkę, więc spotkanie z Jojkiem odpada... Więc Didu zostanie w domu, ale spacerek urządzimy u mnie, oki ? Piątek jak najbardziej mi pasuje :)
-
no nie chce mi sie ich teraz od nowa zmniejszać, buuuu... Nie da rady Wam dogodzić... Jak nie za małe, to za raz za duże...
-
[quote name='nathaniel']niestety .... zdjecia są za duże :( ostatni ma 600x450 pixeli ;/ o cale 100 pixeli za duże :)[/QUOTE] Ale sie czepiacie... I nie wzywać mi tu Moda na daremnie ;)
-
kolejny spacer... Tym razem byliśmy na wielkiej górze, na której jest pomnik Polski Walczącej [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/93/c76ba2d7ec37af36.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/93/31287dfd21a5e77f.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='jo-jo']Monisiu ja już mówiłam ale się powtórzę Hipo z dzwieczynką to cuuudo :loveu: Tylko zmniejszaj zdjęcia bo Cie nasz Mod Evelinka pogonii ;-)))[/QUOTE] A co znowu źle ?? Evelina, no zlituj się. U mnie wszystko się mieści idealnie... Klaudia, Ty musisz mieć jakiś monitor niewymiarowy.
-
Każde większe wrażenia trzeba odespać. [url]www.fotosik.pl]http://images3.fotosik.pl/93/582f5422ca1f3d52.jpg[/url] [url]www.fotosik.pl]http://images4.fotosik.pl/57/9feff7b963e3c50a.jpg[/url]
-
[quote name='anovi']Cały czas zachodzę w głowe - JAK WY TO ROBICIE ?? :crazyeye: Za Chiny ludowe nie wyobrażam sobie moich kuników na łodce, kajaku czy czymkolwiek innym bujającym się na wodzie... Ale jak dla mnie psiska w łódce super :loveu:[/QUOTE] Iwonko, dla mnie to też zagadka. Nie mam pojęcia, trzeba zapytać Anię, właścicielkę Hipa. Choć znając samego Hipa, to dla niego nie ma rzeczy nie do zrobienia...
-
Fiśka podziwia widoki [url]www.fotosik.pl]http://images1.fotosik.pl/94/a63796d34626d044.jpg[/url] i chętnie o nich opowiada ;) [url]www.fotosik.pl]http://images2.fotosik.pl/93/973ecaada19d3b37.jpg[/url]
-
A to już moje słonko... [url]www.fotosik.pl]http://images3.fotosik.pl/93/17d527ddb89b4b5f.jpg[/url] A to Dida Bzida [url]www.fotosik.pl]http://images3.fotosik.pl/93/55039c94a8c64b36.jpg[/url] Cztery dogi na spacerze... Trzy dziewczyny Koronkowe i amant JoJo ;) [url]www.fotosik.pl]http://images4.fotosik.pl/57/5267c1a49cdc17f7.jpg[/url] To z serii goopich min - Halucynacja i Fistacja... Młoda to siostrzenica Fistacji... Rozumu mają mniej więcej tyle samo ;) [url]www.fotosik.pl]http://images4.fotosik.pl/57/3af9da60add6e00e.jpg[/url]
-
Jak dla mnie - REWELACJA !! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/57/1164cf3da6292f97.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/93/af9320069dc6dc41.jpg[/IMG][/URL] [url]http://images1.fotosik.pl/94/e2b6d13ef108ccb5.jpg[/url] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/93/1e1437c86d6fd1bc.jpg[/IMG][/URL]
-
No to jedziemy :) Hipogryf [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/57/da93fb1dadcd3af9.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='mrowka'][IMG]http://img49.imageshack.us/img49/2899/20060604image00068en.jpg[/IMG] :loveu: boziu kochany moje konikiii boskie!! :loveu: buziaaki ogromne w przepiekne pycholeczki Didulkowe i Ciukowe :oops: :loveu:[/QUOTE] Mrówka, a gdzie Ty byłaś jak Cię nie było ?!?!? No dobra, czas na fotki. Mam ich trochę ;) Halo, halo, jest tu ktoooo ??
-
Reeety!! Korek ma galerie, a ja nic nie wiedziałam !!!!!!!! Śliczny jest !! Kiedy ja go w końcu zobaczę na żywoooo :bigcry: Kotki też śliczne, ale korek to korek :)
-
[quote name='Sylvia_76']Moniko, oparłaś sie pokusie??? Ja bym wskakiwała bez zastanawiania :) Ostatecznie Klaudia nie po to tak długo wszystkich szczuła tym basenem (jego widokiem, etapami powstawania, nalewaiem wody, gdy upał był niemożebny), aby z niego nie skorzystać :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/QUOTE] Oparłam się, bo że tak powiem majtek na sobie nie miałam i siakoś tak mi gopio było ;)
-
[quote name='an3czka'][I][B]No nie![/B][/I] [I][B]Teraz to masz przechlapane:mad: [/B][/I][/QUOTE] No ma, kurde, ma !! I to jak fajnie przechlapane !! Tak to i ja bym chciała... A mój żółty rumak dowiezie mnie co najwyżej do najbliższego skrzyżowania... Może drugi dałby radę dalej, ale niedysponowany ;)
-
[quote name='jo-jo'] [IMG]http://images3.fotosik.pl/93/bc98cfae58eec4d7.jpg[/IMG] [/QUOTE] No nie dobijaj mnie !!!
-
KARTKA dla SABINKI - wróciłabym do CARO i SPÓŁKA,,,,ale żal
KORONA replied to Sabina1's topic in Foto Blogi
[quote name='Liliana'] Z mamą jest nieco lepiej - już jest wybudzona. [/QUOTE] To wspaniała wiadomość !!! Mam nadzieję, ze teraz będzie już tylko lepiej. Sabinka wyspała się za wszystkie czasy, a teraz czas wracać.... -
KARTKA dla SABINKI - wróciłabym do CARO i SPÓŁKA,,,,ale żal
KORONA replied to Sabina1's topic in Foto Blogi
Krew oddana, list wysłany :) Teraz pozostaje mi życzyć ogromu zdrówka... -
KARTKA dla SABINKI - wróciłabym do CARO i SPÓŁKA,,,,ale żal
KORONA replied to Sabina1's topic in Foto Blogi
Dziewczynki, czy macie gdzieś po ręką mapę ? Co bym mogła się dowiedzieć jak z Belwederskiej lub okolic dojechać na Saską. Szukam w internecie, ale nie mogę znaleźć mapy z trasą autobusów :( -
KARTKA dla SABINKI - wróciłabym do CARO i SPÓŁKA,,,,ale żal
KORONA replied to Sabina1's topic in Foto Blogi
Asica, czy Ty już wyruszyłaś ?? Mam nadzieje, że nie bo, mogłybyśmy jechać razem... Mam legitymacje krwiodawcy, mozę to coś pomoże. Muszę jeszcze tylko zobaczyć gdzie ten szpital i jak tam trafić. -
Gratulacje dla przyszłych rodziców !! Babć, dziadków itd ;) Wyściskaj Jojeczka ode mnie !
-
[quote name='jo-jo']Monisiu ale tu "prawnie" się u Ciebie zrobiło :evil_lol: Ja przyszłam sie zameldować że żyje :diabloti: i zamawiam więcej fotek 8)[/QUOTE] Eee tam, "prawnie". Yntygentnie po prostu ;) Asica, moze poczekamy na jakąś lepsiejszą pogodę, co ? Lenia mam tak szczerze mówiąc ;) Wyluzowana Ciuka Luka [img]http://img49.imageshack.us/img49/6538/20060604image00032ep.jpg[/img] A moze wcale nie taka wyluzowana skoro zjada własną rękę. [img]http://img153.imageshack.us/img153/3049/20060604image00047ve.jpg[/img] [img]http://img49.imageshack.us/img49/2899/20060604image00068en.jpg[/img] [img]http://img49.imageshack.us/img49/80/20060604image00080bk.jpg[/img] Zjada tez własną matkę ;) [img]http://img153.imageshack.us/img153/1702/20060604image00090bd.jpg[/img] czasem tez spacerujemy ;) [img]http://img49.imageshack.us/img49/1374/20060604image00107tl.jpg[/img] bez komentarza... Dopowiedzcie sobie sami, co o Was Ciuka myśli ;) [img]http://img49.imageshack.us/img49/8031/20060604image00145yr.jpg[/img] [img]http://img153.imageshack.us/img153/9706/20060604image00167ql.jpg[/img] latająca Ciuka [img]http://img153.imageshack.us/img153/7517/20060604image00192gs.jpg[/img] Bez uszu tez można sie powystawiać. [img]http://img49.imageshack.us/img49/969/20060604image00239mc.jpg[/img] Co w trawie piszczy ? [img]http://img211.imageshack.us/img211/9476/20060604image00254tb.jpg[/img]