Jump to content
Dogomania

KORONA

Members
  • Posts

    1590
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KORONA

  1. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/93/4e9a7fe631e158ea.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/93/5a3a736250fdc129.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/57/d73f82b7a534aff0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/93/0ba3a707fcf6bc49.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/93/6e21436c7d2fe696.jpg[/IMG][/URL] I odsypianie... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/94/f89cbddee355a364.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/93/f4702a10b5bc504d.jpg[/IMG][/URL]
  2. [quote name='Sylvia_76']Cóż, to niech będzie trio :) ja sie dostosuję miejscowo, jeśli tylko okaże się że znajdę ze dwie - trzy godzinki na dogowisko :) O której wolałybyście się umówić? Raczej przed południem czy wieczorkiem? :multi:[/QUOTE] O 16ej mam jazdy (robie prawko). Zajmie mi to ok 2 godziny... Tzn jazda, nie całe prawko ;) Poza tym jestem wolna.
  3. [quote name='jo-jo']Hmm Dida i Jojek teraz w jednym miejscu? :diabloti: Hmm to nie wykonalne ale Ciuka Korek i Jojek to myśle że może być ;-)[/QUOTE] Dokładnie!! Didu ma teraz cieczkę, więc spotkanie z Jojkiem odpada... Więc Didu zostanie w domu, ale spacerek urządzimy u mnie, oki ? Piątek jak najbardziej mi pasuje :)
  4. no nie chce mi sie ich teraz od nowa zmniejszać, buuuu... Nie da rady Wam dogodzić... Jak nie za małe, to za raz za duże...
  5. [quote name='nathaniel']niestety .... zdjecia są za duże :( ostatni ma 600x450 pixeli ;/ o cale 100 pixeli za duże :)[/QUOTE] Ale sie czepiacie... I nie wzywać mi tu Moda na daremnie ;)
  6. kolejny spacer... Tym razem byliśmy na wielkiej górze, na której jest pomnik Polski Walczącej [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/93/c76ba2d7ec37af36.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/93/31287dfd21a5e77f.jpg[/IMG][/URL]
  7. [quote name='jo-jo']Monisiu ja już mówiłam ale się powtórzę Hipo z dzwieczynką to cuuudo :loveu: Tylko zmniejszaj zdjęcia bo Cie nasz Mod Evelinka pogonii ;-)))[/QUOTE] A co znowu źle ?? Evelina, no zlituj się. U mnie wszystko się mieści idealnie... Klaudia, Ty musisz mieć jakiś monitor niewymiarowy.
  8. Każde większe wrażenia trzeba odespać. [url]www.fotosik.pl]http://images3.fotosik.pl/93/582f5422ca1f3d52.jpg[/url] [url]www.fotosik.pl]http://images4.fotosik.pl/57/9feff7b963e3c50a.jpg[/url]
  9. [quote name='anovi']Cały czas zachodzę w głowe - JAK WY TO ROBICIE ?? :crazyeye: Za Chiny ludowe nie wyobrażam sobie moich kuników na łodce, kajaku czy czymkolwiek innym bujającym się na wodzie... Ale jak dla mnie psiska w łódce super :loveu:[/QUOTE] Iwonko, dla mnie to też zagadka. Nie mam pojęcia, trzeba zapytać Anię, właścicielkę Hipa. Choć znając samego Hipa, to dla niego nie ma rzeczy nie do zrobienia...
  10. Fiśka podziwia widoki [url]www.fotosik.pl]http://images1.fotosik.pl/94/a63796d34626d044.jpg[/url] i chętnie o nich opowiada ;) [url]www.fotosik.pl]http://images2.fotosik.pl/93/973ecaada19d3b37.jpg[/url]
  11. A to już moje słonko... [url]www.fotosik.pl]http://images3.fotosik.pl/93/17d527ddb89b4b5f.jpg[/url] A to Dida Bzida [url]www.fotosik.pl]http://images3.fotosik.pl/93/55039c94a8c64b36.jpg[/url] Cztery dogi na spacerze... Trzy dziewczyny Koronkowe i amant JoJo ;) [url]www.fotosik.pl]http://images4.fotosik.pl/57/5267c1a49cdc17f7.jpg[/url] To z serii goopich min - Halucynacja i Fistacja... Młoda to siostrzenica Fistacji... Rozumu mają mniej więcej tyle samo ;) [url]www.fotosik.pl]http://images4.fotosik.pl/57/3af9da60add6e00e.jpg[/url]
  12. Jak dla mnie - REWELACJA !! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/57/1164cf3da6292f97.jpg[/IMG][/URL]
  13. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/93/af9320069dc6dc41.jpg[/IMG][/URL] [url]http://images1.fotosik.pl/94/e2b6d13ef108ccb5.jpg[/url] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/93/1e1437c86d6fd1bc.jpg[/IMG][/URL]
  14. No to jedziemy :) Hipogryf [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/57/da93fb1dadcd3af9.jpg[/IMG][/URL]
  15. [quote name='mrowka'][IMG]http://img49.imageshack.us/img49/2899/20060604image00068en.jpg[/IMG] :loveu: boziu kochany moje konikiii boskie!! :loveu: buziaaki ogromne w przepiekne pycholeczki Didulkowe i Ciukowe :oops: :loveu:[/QUOTE] Mrówka, a gdzie Ty byłaś jak Cię nie było ?!?!? No dobra, czas na fotki. Mam ich trochę ;) Halo, halo, jest tu ktoooo ??
  16. Reeety!! Korek ma galerie, a ja nic nie wiedziałam !!!!!!!! Śliczny jest !! Kiedy ja go w końcu zobaczę na żywoooo :bigcry: Kotki też śliczne, ale korek to korek :)
  17. [quote name='Sylvia_76']Moniko, oparłaś sie pokusie??? Ja bym wskakiwała bez zastanawiania :) Ostatecznie Klaudia nie po to tak długo wszystkich szczuła tym basenem (jego widokiem, etapami powstawania, nalewaiem wody, gdy upał był niemożebny), aby z niego nie skorzystać :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/QUOTE] Oparłam się, bo że tak powiem majtek na sobie nie miałam i siakoś tak mi gopio było ;)
  18. [quote name='an3czka'][I][B]No nie![/B][/I] [I][B]Teraz to masz przechlapane:mad: [/B][/I][/QUOTE] No ma, kurde, ma !! I to jak fajnie przechlapane !! Tak to i ja bym chciała... A mój żółty rumak dowiezie mnie co najwyżej do najbliższego skrzyżowania... Może drugi dałby radę dalej, ale niedysponowany ;)
  19. [quote name='jo-jo'] [IMG]http://images3.fotosik.pl/93/bc98cfae58eec4d7.jpg[/IMG] [/QUOTE] No nie dobijaj mnie !!!
  20. [quote name='Liliana'] Z mamą jest nieco lepiej - już jest wybudzona. [/QUOTE] To wspaniała wiadomość !!! Mam nadzieję, ze teraz będzie już tylko lepiej. Sabinka wyspała się za wszystkie czasy, a teraz czas wracać....
  21. Krew oddana, list wysłany :) Teraz pozostaje mi życzyć ogromu zdrówka...
  22. Dziewczynki, czy macie gdzieś po ręką mapę ? Co bym mogła się dowiedzieć jak z Belwederskiej lub okolic dojechać na Saską. Szukam w internecie, ale nie mogę znaleźć mapy z trasą autobusów :(
  23. Asica, czy Ty już wyruszyłaś ?? Mam nadzieje, że nie bo, mogłybyśmy jechać razem... Mam legitymacje krwiodawcy, mozę to coś pomoże. Muszę jeszcze tylko zobaczyć gdzie ten szpital i jak tam trafić.
  24. Gratulacje dla przyszłych rodziców !! Babć, dziadków itd ;) Wyściskaj Jojeczka ode mnie !
  25. [quote name='jo-jo']Monisiu ale tu "prawnie" się u Ciebie zrobiło :evil_lol: Ja przyszłam sie zameldować że żyje :diabloti: i zamawiam więcej fotek 8)[/QUOTE] Eee tam, "prawnie". Yntygentnie po prostu ;) Asica, moze poczekamy na jakąś lepsiejszą pogodę, co ? Lenia mam tak szczerze mówiąc ;) Wyluzowana Ciuka Luka [img]http://img49.imageshack.us/img49/6538/20060604image00032ep.jpg[/img] A moze wcale nie taka wyluzowana skoro zjada własną rękę. [img]http://img153.imageshack.us/img153/3049/20060604image00047ve.jpg[/img] [img]http://img49.imageshack.us/img49/2899/20060604image00068en.jpg[/img] [img]http://img49.imageshack.us/img49/80/20060604image00080bk.jpg[/img] Zjada tez własną matkę ;) [img]http://img153.imageshack.us/img153/1702/20060604image00090bd.jpg[/img] czasem tez spacerujemy ;) [img]http://img49.imageshack.us/img49/1374/20060604image00107tl.jpg[/img] bez komentarza... Dopowiedzcie sobie sami, co o Was Ciuka myśli ;) [img]http://img49.imageshack.us/img49/8031/20060604image00145yr.jpg[/img] [img]http://img153.imageshack.us/img153/9706/20060604image00167ql.jpg[/img] latająca Ciuka [img]http://img153.imageshack.us/img153/7517/20060604image00192gs.jpg[/img] Bez uszu tez można sie powystawiać. [img]http://img49.imageshack.us/img49/969/20060604image00239mc.jpg[/img] Co w trawie piszczy ? [img]http://img211.imageshack.us/img211/9476/20060604image00254tb.jpg[/img]
×
×
  • Create New...