[quote name='Gonia'][quote name='jo-jo']Bogucka dogi :o :o :o[/quote]Litości,nie mam siły :( Nie chcę być niegrzeczna i chyba na tym skończę,ale zastanawiam się czy warto przed następna wystawą pytać Was o zdanie?![/quote]
[b]Goniu[/b]wszyscy tutaj jesteśmy wdzięczni za Waszą pracę i za to, ze w końcu ktoś bierze pod uwagę Nas, wystawców. WIELKIE DZIĘKI !!
Dziwimy się jednak... Owszem... Ale nie mamy do nikogo pretensji... Mówiąc szczerze ja i spore grono znajomych dogarzy zgłosiło sie do Legionowa, z myślą że będzie śędziował Mrugasiewicz...
Teraz Nam szkoda i tyle...