[quote name='musia']q...a , a ja dostałam potwierdzenie - z Opusem w klasie otwartej
Jak to odkręcić:mad: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti:[/quote]
Moją suczkę kiedyś w Bratysławie zamiast do pośredniej zapisali do młodzieży , ale jak rano zgłosiliśmy się do sekretariatu to pani odszukała zgłoszenie zobaczyła, że było napisane do posredniej, wypisała nam karteczkę dla sędziego żeby nas oceniał w P a nie tak jak jest w katalogu w M ( i nawet mieliśmy res. CACIB:multi: i to po ICH))
Bratysława to co prawda nie Węgry, ale powinno się to Wam udać odkręcić.
A może Opus bedzie tylko jedynym przedstawicielem swojej rasy?