Jump to content
Dogomania

Bila

Members
  • Posts

    11006
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Bila

  1. A głównodowodząca kołem, znaczy Mona, gdzie?:mad:
  2. Dziecko z Mają mnie rozwala.:loveu::loveu:Majuta jest cudowna, dziecko zresztą tez
  3. :evil_lol::evil_lol:Mogliby Maupę wyeksMitować z doMu
  4. Edyto, nie wiem, jak z uchem Bony, ale ja mojemu grzyba w uchu (taka własnie kleista maź) wyleczyłam dopiero Oridermylem,żadne płukania nie pomagały ani tabletki. Ta maść załatwiła wszystko. Jak byś nie mogła dostać, to napisz, kupię u mojego weta i prześlę priorytetem
  5. [quote name='akucha']O jojoj... Maupo, daj znać kiedy operacja będzie planowana, trzeba grosza uzbierać.[/quote] Może jaki bazarek, co by malutka mogła śmigać na wszystkich łapkach?
  6. Matka taka deczko stłamszona:evil_lol::evil_lol:
  7. Są. Ja czytałam już na Owczarku. Nic złego nie wykazały. Pewnie Peter i Edyta jutro napiszą więcej, nie chciałabym czegoś przekręcic
  8. :evil_lol::evil_lol::loveu:Siem dziewczyny dogadały
  9. Ale Marcelina też ma uszy niczego sobie;)
  10. Kuna, chyba spać nie pójdę:shake::shake:. Tak se czekam i czekam
  11. Ale moja bardzo ulubiona aktorka to Carmen Maura, choć w tym przypadku to nazwisko:evil_lol::evil_lol:
  12. [quote name='Chefrenek']Bo ludzie biorą bulwy nie wiedząc na co się decydują...a jak coś "wyjdzie" to piesek jest be.:-([/quote] :shake::shake: Nie będę pisać, co myślę, bo i tak mi to wykropkuje.
  13. [quote name='Maupa4']Mała Mafijna Maupka Glutkowska zostaje ... :oops: [/quote] No i dobrze. Nie ma się co czerwienić, to było do przewidzenia:multi:
  14. Matko jedyna. Co za wysyp niechcianych bulw:shake::-(
  15. A mała razem z Glutkowskimi i ze swoimi uszami idzie spać:multi:
  16. Poddajesz się:cool3:, a ja już miałam wizję, jak U Maupy przygotowują się do obrony. Bezpośrednio ciałami zasłaniają Glutkowscy. Migotyna jak Chuck Norris ćwiczy kung-fu, i broni słynnymi wykopami. Monar atakuje ze spacerówki, w razie czego przywala natrętom butlą z tlenem. Mona - sztab główny, decyzje strategiczne zależą od niej. Perz z wysokości schodów (czyli prawie z lotu ptaka) nadzoruje akcję i zagrzewa do boju, Groszek ubezpiecza Perza. Maupa, jeśli linie obrony zostaną przerwane, atakuje ręcznie - pociski w postaci książek, na koniec wjeżdża z odsieczą Maupa-juniorka na koniu (prawie jak Piłsudski na Kasztance) i ostatecznie rozgania intruzów. I Skrzetuski ze swoją obroną Zbaraża może się chować:evil_lol:
  17. Ja nie mogę, zapowiada się walka na bejsbole o małą. I myślicie, że Majuta z Glutem ją oddadzą:diabloti:. Przeca na wszystkich fotach mała ma obstawę:razz:. Oni ciągle w trójkę, ci Glutkowscy
  18. :lol::lol::lol:Ależ ma te kłapcioki:loveu:
  19. [quote name='niedzwiadek:)']o i jest mala, bial paskuda:loveu:. Ja bym chciala rodzinna fotke, wszystkich razem! Ja wlasnie mam zamiar zrobic cos z ksiazkami... moze na makulature... a moze Maupo chcialabys troche ksiazek?:diabloti: :roll:[/quote] A masz może "Pięcioro dzieci i coś" wydane przez Naszą Księgarnię i resztę części z ilustracjami Marii Orłowskiej-Gabryś, bo tylko takie mnie interesuje. Jak masz, to rób bazarek.:razz:
  20. [quote name='Vectra']ej no , tak łatwo się nas nie pozbędziecie :diabloti:[/quote] No i dobrze.:evil_lol::diabloti:Bo czytanie o klikaniu i cięciu już mnie dobiło. Dobrze, że zrobiłaś kam bek:cool3::lol::evil_lol::multi:
  21. No mniodzio, że jesteś:multi:, bo myślałam, że poszłaś sobie w jasną cholerę i zostawiłaś tu wszystkich jak takie sieroty:loveu::evil_lol:
  22. Acha i najpierw kąpiel czy strzyżenie, czy od razu jedno i drugie, bo ja się za cholerę na tym nie znam:oops:?
×
×
  • Create New...