[quote name='Maupa4']Śmiej się, śmiej ... :mad:
Nikt nam nie pomoże tak jak Dżurga-san ... W zeszłym tygodniu załatwił Karolinie wszystkie konieczne badania i wizyty w dwie godziny - normalnie trwało by to trzy miesiące ...
Mi pomógł jakiś czas temu jak TZ na pomocą Randapa próbował mnie wyprawić do lepszego świata - bujałam się po dermatologach pół roku, rąk nie mogłam pokazać bo wyglądały jak po skażeniu chemicznym a teorie pt "cóż to mogło panią tak uczulić" (gdy było wiadomo co) wołały o pomstę do nieba ... :roll:. Wet mnie uratował :diabloti:[/quote]
Kurka, ja myślałam, że znów bierzesz się za leczenie bulw, ale jeśli idziesz ze sobą, to... grzeczna dziewczynka:loveu:.