Wykończyli Orianę:mad::mad:
[url]http://images8.fotosik.pl/1705/652a565f39ad56b5.jpg[/url]
Krakusy, witanko:loveu::loveu::loveu:. Co tak cichutko siedzicie?
Kuna, rzeczywiście osiołek chodzi jakby był na ciężkiej bani:roll:. Ty tu Maupo zawsze masz ekstremalne jakieś przypadki:roll:.
Witanko, oczywiście:loveu::loveu:
A maczugi wróżka Debuszka ma?:cool3::cool3: Te od artystycznej nimi świgają. Musisz Maupo zakupić Debuszce maczugi:razz::p:p.
Osiołek na młodego wygląda:roll:
[quote name='Maupa4']Teraz mamy cwiczyc. Mamy cwiczyc chodzenie.[/QUOTE]
I jak Wam idzie? Sofa przecież była chyba w gorszym stanie. A na jednej łapce ma opatrunek? Rozwalił sobie coś?
[quote name='Maupa4']
Właściwie to nic z tym chodzeniem bo Osiołek to właściwie nie chodzi i dlatego jest ... Osiołkiem.
Wada wrodzona - niedorozwój rdzenia kręgowego. Tak nam powiedziano. Tak nam powiedziano po rentgenie kręgosłupa i wizytach u neurologa i ortopedy.[/QUOTE]
A coś z tym można zrobić?
Witanko, laski, witanko Świrołapy:loveu::loveu:. Witamy i mykamy:shake:. Bo stara Bila rzęzi:roll: i chałturzy, nie ma czasu na nic, ale od jutra luzik i nie robię nic:multi:
Witanko:loveu::loveu:
Szekspir w opałach:evil_lol:
[url]http://images8.fotosik.pl/1706/aed8ce75c67983ac.jpg[/url]
Oriśka wodzi na pokuszenie tym kijem:lol:
[url]http://images8.fotosik.pl/1707/02f17342550c0586.jpg[/url]
I jak sobie cudnie doskakują do aorty:cool3:
[url]http://images8.fotosik.pl/1708/19be02af6d8c1020.jpg[/url]