Debi... No, mam mieszane uczucia:evil_lol:
:crazyeye::crazyeye::roll::shake::grin::smhair2::mdrmed::shocked!::confused::klacz::roflt::niewiem::hmmmm: I tak na przemian. Ona jest nie do :evil_lol:podrobienia
[quote name='Maupa4']To zdjęcie i tak jest ... najlepsze ...
Debiśka Łódz Podwodna ...
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/2180/d8fb21521bb3ed19med.jpg[/IMG][/URL]
... i to w pełnym zanurzeniu :roll:[/QUOTE]
:mdleje::mdleje::mdleje::mdleje::mdleje::mdleje::mdleje:
Uuuu, to Gugon już się przygotowuje do wyjazdu:loveu:
Hejka, Laski:loveu::loveu::loveu::loveu:
Wróżka Debuszka czaruje:evil_lol:
[URL]http://images8.fotosik.pl/2179/0bddc2e279af2a9amed.jpg[/URL]
[url]http://images8.fotosik.pl/2179/28f5d81230995cc4med.jpg[/url]
Wcale się nie dziwię,że Gruba to dusza towarzystwa:loveu::lol:. Ona tę mordkę ma tak sympatyczną:loveu:
[URL]http://images8.fotosik.pl/2179/c3a066960e38aa80med.jpg[/URL]
Ja uwielbiam takie kolorki, jajecznice na ścianach m już od paru lat, lekko się przybrudziła, ale co tam:lol:
Kuna, gdzie Ty kupiłaś takie koce:roll:, u mnie takich nie ma:shake::placz:
MAupa to raczej nie może w takich, nie wiadomo, czy uczulenia nie dostanie. Jak sobie zakładała cholerny pasek w zeszłym roku, to się drapała jak szalona
[quote name='malawaszka']chciałam pisać - jakie ładne pelargonie :splat: hahaha jestem geniuszem ogrodnictwa :errrr:[/QUOTE]
To tak jak ja.:diabloti: Chciałam napisać: jakie ładne różowe coś:diabloti: