i jeszcze mozna sie zapytac w ośrodku czy da rade wecej osob do domku:P
bo nas chyba w końcu mialo byc 7 osob w jednym;P (no chyba że ja z Rose bede pod chmurką:D:D):P
a to niektórzy wiedza kto na sytlwestra na stole tańczył:D:D ale nie bede ukrywal że pare innych ososb sie zdeklarowalo ze tez zatańczą:D ale musi byc taka fajna hustawka:D
[quote name='dogomanka_']Mmmm...czyzby ten caly Komar gral na gitarze.?[/quote]
Może nie tak cały bo to tylko prawa i lewa ręka;P
a do tańca to znam kogoś kto bedzie tańczył na stole:D
[quote name='olekg18']Kara-naliczyłem nas 7 sztuk:)[/quote]
7?? ostatni jak liczylem to wyszlo ponad 10;D ale ja to codziennie gdzie indziej bede pewnie spac;:PP raz w domku raz na lawce, raz u harcerzy i raz w wodzie;d
jakby od wrocławia ktoś jechał (tak z 2-3 osoby bez psów lub mniej osob i psy;P) to sie na benzynke zrzuci i samochodem pojade:P
A mi tam data obojętna (pod koniec sierpnia tez da rade spac nawet pod churka:D:D):-)
no to w takim razie ja tez jestem PRO:P bo bylem na zlocie nr 1, 2 i 4:-) no teraz na 6:D:D ale szkoda ze nie bedzie tam jaskiń i Michałowej Karczmy z pysznym żarciem:-)
mnie zapisać:D ale nie mowie że pojawie sie na 100%:) tak na 99% ale zrobie co w mojej mocy by byc:D (pewnie znowu jakas praca za granicą):) oczywiscie gitara i *domek/namiot/pod chmurka:-) *-niepotrzebne skreślic;P
chatka górzystów już nie jest taka fajna bo sie sanepid czepił i nie ma tam juz tak ekstremalnych warunków:P chociaz autostrady nadal tam tez nie zrobili:D ale jak coś można spróbowac:D