[quote name='Asia & Ginger'][B]KaRa[/B], a nie w piątek czasami? :cool3: :roll:
[/quote]
No mi tez sie wydaje ze w pt:P bo w sobote to mielismy gdzie indziej jechac;P
hmm;P czy dyskoteki?? kto wie:D w końcu bedzie wesele;P atrakcje?? sam ten wyujazd bedzie jedna wilką atrakcja;P co do zwiedzania napewno sie zorganizuje jakas grupke osob chetnych na spacery i zwiedzanie poliskich terenow;) a wstawanie to jesli ktoś chce zaliczać poranne rozpływanie w jeziorku to ja pewnie bede wstawal jakoś o 7 by to uczynić:D co do śpiworów lepiej zabrać bo nigdy nie wiadomo czy ktoś nie wpadnie na genialny pomysł spania pod chmurka:D ale mysle ze bardziej bedzie przewazaly ogniska gitara i spiewy:D ale dyskoteke tez moze i sie zrobi;P
a wedlug mnie to powinno byc na pierwszej stronie:P bo jak tak sie ciagle powtarza to wydaje sie że tam sie jakas tragedia stanie i sie psy pozabijaja nawzajem jak któryś warknie;P a w końcu nawet najbardziej łagodnemu psu może coś sie nie spodobać:P
wode da sie we wszystkim zagotowac:D nawet jak sie butelke z owlda do ogniska wlozy to sie zagotuje a butelka nie zmini konsystencji tyolko lekko kształt:D
a ja bede zyl w luksusie i bede sobie robil rozne pyszne dania na moim osobistym palniku:) chinskich zupek z radomia mam dosyc od dluuuzszego czasu:P teraz czas na bardziej zdrowe jedzonko:D:D
co do planika to ja wezme swój taki mały wiec zawsze i w warunkach polowych na dłuuuższych spacerkach moge użyczyć do ugotowania sobie czegos:D... co do pakowania by sie pomieścić w pociągu:
1. nie brać zbędnych rzeczy:P
2. nie brac masy jedzenia (bo na miejscu i tak sie kupi)
3. jakoś dacie rade:D
hmm... i to chyba tyle dobrych rad Wujka Grzesia:D
no to kiedyś tam pisałem o stworzeniu dłuższego filmiku ze zlotu:-) padło na zlot nr 2 bo... bo tak:-)
[url]http://www.youtube.com/watch?v=tzvVYSOZQ5o[/url]
:-)
a czy Asia dzwoniła do ośrodka??:D
raczej godzina nie ma znaczenia:-) ale domki i tak pewnie sie dostanie wtedy jak przyjada Vipy (Asia ktora rezerwowała domki) ale my raczej za dnia przyjedziemy;-)